لستر سیاستمداران رد بوریس جانسون تلاش برای سرزنش شهردار برای کارخانه بهره برداری

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

سیاستمداران در لستر را رد و انتقاد بوریس جانسون تلاش برای سرزنش شهردار محلی برای بهره کشی از کارگران در این شهر صنعت پوشاک.

در این بخش بار دیگر کاهش یافته تحت بررسی پس از آن ساندی تایمز گزارش داد که کارگران در لستر مبتنی بر کارخانه شد ساخت لباس به مقصد Boohoo مد سریع خرده فروش برای عنوان کمی به عنوان £3.50 پوند در ساعت است.

این گزارش همچنین ادعا کرد که چند اقدامات قرار داده شده است در محل برای جلوگیری از پتانسیل گسترش coronavirus در میان کارگران است.

تحقیقات قبلی کشش و برگشت به سال 2017 را برجسته کرده اند در دراز مدت مسئله کار بهره برداری در لستر.

تنها در سال گذشته محیط زیست کمیته حسابرسی ریاست سابق MP مریم Creagh منتشر شده یک گزارش تنظیم گسترده توصیه هایی برای پایان دادن به دوران throwaway مد با پرداختن به محیط زیست و شیوه کار که دولت را رد کرد.

روز چهارشنبه نخست وزیر پیشنهاد کرد که مسئولیت این موضوع در حال انجام از بردهداری مدرن و استثمار در لستر کارخانه ها دراز با سر پیتر Don شهر عمده.

وقتی پرسیده شد که در طول PMQs چگونه دولت در نظر گرفته شده برای پرداختن به چنین مسائل در پرتو آیات اخیر آقای جانسون گفت: “ما امیدواریم که آن را می شود به کار شهردار لستر که ایستادن برای منافع نیروی کار در جامعه است.”

نظرات کشیده اند شارپ پاسخ از لستر مقامات و اصرار داشت که به عنوان یک نتیجه از انفعال دولت شوراهای محلی “هیچ قدرت” برای نظارت بر شرایط کار در کارخانه ها و یا اجرای حداقل دستمزد.

کلودیا Webbe MP برای لستر شرق مرکز این شهرستان, آخرین شیوع گفت که ساعت “باید مسئولیت این شکست”.

“بوریس جانسون به دنبال سرزنش بهره کشی از کارگران در لستر را در صنعت پوشاک ما, محلی, شهر, شهردار,” او گفت:. “در عین حال دولت خود را شناخته است در مورد این موضوع برای سال رد تمام توصیه های 2019 محیط زیست کمیته حسابرسی گزارش به این موضوع و کاهش بودجه بهداشت و ایمنی اجرایی است.

“سهم من از ترس است که بسیاری از دولت شده است آگاه از موارد از بهره برداری و در عین حال موفق به عمل می کنند.

“این بد است که استثمار نیروی کار کارگران از لستر شرق کمک به تامین مالی عجیب شرکت های بزرگ حقوق در Boohoo و دیگر غول شرکت های بزرگ.

“من مصرانه از دولت برای اثبات آن prioritises بهداشت عمومی بر خصوصی سود شروع به گرفتن حقوق کارگران جدی است.”

آدام کلارک لستر معاون شهردار برای محیط زیست و حمل و نقل گفت: مستقل که مداوم موضوع بهره برداری در این منطقه کارخانه “برای بازگشت به فقیر پاسخ توسط دولت مرکزی”.

او گفت که لستر شورای شهر در حال کمک به یک سال 2017 مجلس بررسی حقوق بشر در کسب و کار که باید اعطا شوراهای قدرت به محل که در آن کارگران ناامن و یا در حال بهره برداری است. “این نیز میگوید:” آقای کلارک گفت.

“به عنوان یک نتیجه شوراهای هیچ قدرت برای بررسی شرایط کار در داخل یک ساختمان به اجرای حداقل دستمزد و یا برای نظارت بر قانونی بودن نیروی کار است. تا به حال کسانی که توصیه شده پس از عمل ما خواهد بود در یک دور موقعیت بهتر در حال حاضر.”

معاون شهردار نیز در دفاع از آقا پیتر رکورد در مقابله با عدم رعایت درون پارچه زنجیره تامین با اشاره به ایجاد محلی برنامه که از سپتامبر سال 2018 کرد در کنار تعدادی از ملی اجرای بدن – از جمله دفتر خانه را Gangmasters و کار سوء استفاده از قدرت.

“این انجام شده است با وجود سال ریاضت به معنی خودمان و تمام سازمان های که در اجرای قدرت به مقابله با این مشکل تا به حال موج پس از موج از کاهش به مقدار مورد نیاز بودجه و منابع است.

“ما می خواهیم برای دیدن یک برنامه برای یک اجرای اقتدار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

وجود حدود 1,500 تولید پوشاک کسب و کار در این شهرستان به کارگیری حدود 10000 نفر که اکثر آنان زنان افریقایی و آسیایی و اقلیت قومی.

یک مطالعه اخیر توسط HMRC یافت که بیش از یک دوره شش ساله یک چهارم از تمام انگلستان کارخانجات نساجی گرفتار عدم پرداخت حداقل دستمزد بر اساس شد در لستر با برخی از کارخانجات نساجی گزارش ارائه کمتر از £3.50 یک ساعت.

در نامه ای به ساعت Ms Webbe به نام برای تقویت برده داری مدرن عمل می کنند و برای مقامات محلی اعطا می شود قدرت فعالانه دخالت در نا امن و محل های کار است. MP همچنین خواستار تحقیقات نامتناسب تاثیر Covid-19 موارد و مرگ و میر در میان مهاجر و کم درآمد کارگران است.

این می آید به عنوان Boohoo اعلام کرد که در حال راه اندازی یک بررسی مستقل به آن زنجیره تامین پس از آن گفته شد کارکنان درآمد کمتر از حداقل دستمزد در میان شرایط نا امن کار.

در بیانیه منتشر شده در چهارشنبه, مدیریت گفت: هیئت مدیره بود “شوکه و وحشت زده با اتهامات اخیر” و اضافه کرد که آن را “متعهد به انجام همه چیز را در قدرت ما برای بازسازی اعتبار از صنعت نساجی صنعت در لستر”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>