قاضی رد اضطراری درخواست سفارش به تاخیر داکوتای دسترسی به خط لوله shutdown

یک قاضی فدرال روز سه شنبه رد یک درخواست اضطراری برای به تاخیر انداختن روند خاموش کردن داکوتای دسترسی به خط لوله در حالی که وکلای مدافع دادگاه تجدید نظر حکم به شاتر این خط لوله در طول این دوره از یک بررسی های زیست محیطی.

خط لوله وکلای ثبت حرکت — همراه با اطلاع از درخواست تجدید نظر — در اواخر روز دوشنبه پس از ایالات متحده در منطقه قاضی جیمز Boasberg حکم به توقف جریان نفت توسط Aug. 5. در انکار درخواست برای تسریع حکم Boasberg گفت: برای برنامه ریزی یک وضعیت شنوایی به بحث در مورد برنامه ریزی هنگامی که او دریافت داکوتای دسترسی به حرکت به نگه داشتن این خط لوله در حال اجرا است.

Boasberg دستور خط لوله توقیف در حالی که لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده برآورده کردن تقاضای خود را برای انجام گسترده تر بررسی های زیست محیطی از یک اجازه داده است که این خط لوله برای شروع حرکت نفت در نزدیکی ایستاده راک رزرو هند سه سال پیش. Boasberg اشاره به “آسیب بالقوه” است که این خط لوله می تواند قبل از سپاه خود را پس از اتمام بررسی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Keystone XL pipeline چهره تاخیر بیشتر به عنوان ایالات متحده آمریکا دیوان عالی اجازه بلوک

داکوتای دسترسی به وکیل ویلیام Scherman گفت: در حرکت ظ روز شنبه که تعطیل این خط لوله نیاز به تعدادی از وقت گیر و گران مراحل است که می تواند “خوب تر” از 30 روز.

Jan Hasselman این EarthJustice وکیل به نمایندگی ایستاده سنگ و دیگر قبایل که امضا کرده اند بر روی طرح دعوی در دادگاه گفت: در یک دادگاه پرونده که پیشنهاد “با عجله جلسه توجیهی برنامه” مناسب نبود چرا که این امر داده نشده وکلای فرصتی برای استدلال می کنند که حرکت در دادگاه.

دلار 3.8 میلیارد 1,886-کیلومتر خط لوله و عبور از زیر رودخانه میسوری فقط در شمال رزرو. قبیله تساوی آب آن از رودخانه و ترس آلودگی است. حامیان این خط لوله می گویند این دولت از هنر تجهیزات است که تابع به مدت سه سال و بدون هر گونه مسائل.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>