Hulu در مقابل طاووس: آن جریان خدمات برای شما بهتر است ؟ – CNET

اگر شما در حال اجرا از مسائل به سازمان دیده بان در Netflix, دیزنی به علاوه و آمازون نخست این ممکن است زمان خود را به گسترش جریان horizon. و در حال حاضر زمان مناسب. یک دسته از خدمات جدید آمده اند آنلاین در این سال از جمله Quibi و HBO حداکثرو آخرین است به نام طاووس. متعلق به NBC این تن آشنا نشان می دهد و فیلم از جمله تمام هفت فصل از هر دو 30 راک و پارک و تفریح و سرگرمی و همچنین به عنوان اصلی سری مانند where’s Waldo? و شجاع دنیای جدید. و از آن رایگان است. یک نسخه پیش نمایش از این سرویس در حال حاضر در دسترس در Comcast در فلکس تلویزیون پخش آنلاين جعبه یا آن Xfinity X1 جعبه کابل و آن را راه اندازی در سراسر کشور در ژوئیه 15.

طاووس کمتر مشترک با Netflix بکشد از آن یک سرویس مانند CBS همه دسترسی به و یا حتی بیشتر از آن با Hulu. (ویراستاران’ توجه داشته باشید: CNET متعلق به ViacomCBS.) Hulu و طاووس جریان بسیاری از نشان می دهد از جمله 30 راک و پارک ها و ضبط و همچنین جمعه شب چراغ و قانون و نظم: SVU. هر دو Hulu و طاووس تبلیغات و ارائه ارتقاء به آگهی رایگان نسخه های اضافی برای هزینه های ماهانه. و اگر چه آن را رایگان مانند طاووس Hulu است که در میان ارزان ترین گزینه های جریان. در اینجا این است که چگونه این دو مقایسه امروز.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: رتبه 101 ما جریان خدمات


13:05

سارا تو/CNET

یکی از محبوب ترین تلویزیون و فیلم, جریان, خدمات, دلیل خوب Hulu مکمل و مقابل به Netflix با انواع بسیار متنوعی از آشنا نشان می دهد از شبکه های مانند ABC, Fox و NBC است که شما می توانید به زودی پس از آنها به عنوان به خوبی به عنوان یک رشد فروشگاه خود را تحسین سری اصلی. آن را یک ارزش فوق العاده ای در $5.99 در هر ماه برای نسخه با تبلیغات است. ما به عنوان خوانده شده Hulu نقد و بررسی.

طاووس

در جولای 15 نسخه رایگان از طاووس را تحویل 11 عناوین اصلی و بیش از 7,500 ارزش ساعت از تلویزیون نشان می دهد, اخبار و فیلم نه فقط از NBC و استودیو یونیورسال بلکه از ViacomCBS و اهمیت است. شما می توانید با پرداخت 4.99 $در هر ماه برای حتی محتوای بیشتر — 20,000 ساعت’ ارزش — و یا $9.99 برای نسخه بدون تبلیغات است. ما به عنوان خوانده شده طاووس نقد و بررسی.

Hulu برنده محتوای مسابقه

اگر شما آشنایی با Hulu, اجازه دهید فقط می گویند آن را سخت به نام یک شبکه تلویزیونی که نیست در این سرویس است. آن کتابخانه است که به سادگی عظیم با هزاران و ده ها هزار قسمت از نه فقط NBC, اما, Fox و ABC و CBS و همچنین به عنوان کانال های کابل Comedy Central, شبکه کارتون, TBS, براوو, شبکه غذایی و بیشتر. این بهترین جریان, خدمات, دوره, اگر شما می خواهید به تماشای زمان فصل آمار شبکه را نشان می دهد و همچنین شراب خواری به فصل گذشته.

بالا نشان می دهد در Hulu شامل grey’s Anatomy جنوبی پارک قتل حوا, امپراتوری, NCIS, Black-ish, صدای, The Big Bang Theory, Brooklyn Nine-Nine, Family Guy, bob’s Burgers نقاب خواننده, لگو, کارشناسی ارشد, مهر تیم… لیست در می رود.

Hulu, است, اصلی, سری, شما نمی توانید به تماشای در هر نقطه دیگری بیش از حد شروع با تحسین خدمتکار داستان. نیز وجود دارد لترکننی بالا وفاداری آینده مرد تیز و قلعه سنگ در میان بسیاری دیگر. خدمات فیلم برجسته است, رمانتیک, کمدی, پالم اسپرینگز, بازیگران, Andy Samberg and Cristin Milioti به عنوان دو مهمان عروسی در گیر یک حلقه زمان.

ادامه مطلب: Hulu جولای سال 2020: هر فیلم جدید و نشان می دهد آینده در این ماه

Hulu April 2020

Hulu اصلی را نشان می دهد طاووس نیست (هنوز).

سارا تو/CNET

به دلیل coronavirus خاموش کردن تلویزیون تولید در سطح جهانی و اکثریت طاووس اصل مختل شود. آن خواهد شد که 11 اصل موجود در راه اندازی از جمله شجاع دنیای جدید و فیلم Psych 2: Lassie Come Home و طاووس گفت: این خوش است که آن Punky بروستر و ذخیره شده توسط بل ری بوت در دسترس خواهد بود این سال است. از سوی دیگر خیلی از آن منحصر به فرد جدید برنامه نویسی نمی تحقق تا کنون بعد از برنامه ریزی شده. توجه داشته باشید که رایگان ردیف طاووس خواهد فقط “را انتخاب کنید و قسمت” از سری اصلی; شما نیاز به پرداخت $4.99 (یا 30 دلار برای سال اول) به صورت حق بیمه طرح توجیهی برای دریافت کامل فصل است.

در ضمن خدمات متکی بر بسیاری از آشنا تلویزیون. نمونه شامل زمان قسمت از کمدی شنبه شب زنده خواهد شد و & فضل سریال Law & Order: SVU و Chicago PD و تنوع را نشان می دهد الن بازی از بازی American Ninja Warrior, The Tonight Show Starring Jimmy Fallon و اواخر شب با Seth Meyers. کتابخانه خود را از noncurrent نشان می دهد که شامل پارک ها و تفریح و سرگرمی, 30 Rock, King of Queens, Everybody Loves Raymond, Law & Order, جمعه, شب, چراغ, خانه, سود, بالا, آشپز کارشناسی ارشد و بسیاری از بیشتر.

طاووس نیز جریان ViacomCBS نشان می دهد و فیلم از جمله تمام فصول را نشان می دهد Ray Donovan این امر Undercover Boss های بازی Everybody Hates Chris و شوهر هالیوودی در راه اندازی. در ماه اکتبر طاووس اضافه خواهد شد مفتون.

آشکار خود نبود اما یک تعداد انگشت شماری از NBC, آیکون, از جمله دفتر (در حال حاضر در Netflix بکشد; موجود در طاووس در سال 2021) دوستان (که در دسترس است در HBO Max) و Seinfeld. دومی در حال آمدن است به Netflix در سال 2021 و تا آن زمان شما می توانید آن را بر روی شما حدس زده آن Hulu.

طاووس همچنین ادعا می کند “صدها نفر از فیلم” مانند پارک ژوراسیک حق رای دادن, American Psycho, E. T. دیدار با پدر و مادر شیندلر لیست و شرک. لیست کامل مجوز برترین فیلم ها نیست و در عین حال در دسترس, اما عناوین شامل Godfather trilogy گرفتن من اگر شما می توانید با استعداد آقای ریپلی, امریکایی, زیبایی, Patriot, بازی, آخر, تعطیلات, Fatal Attraction, این شرکت در, یک افسر و یک جنتلمن و بیشتر.

و بر خلاف Hulu طاووس نیز جریان برخی از زندگی ورزشی, اگر چه آن تخته سنگ که در اصل شامل بازی های المپیکبسیار نازک تر در حال حاضر. شما می توانید به تماشای لیگ برتر فوتبال در طاووس در حال حاضر و آینده رویدادهای برنامه ریزی شده شامل جام رایدر و USGA گلف و همچنین NFL جدید کارت وحشی بازی حذفی.

خط پایین است ؟ طرفداران تلویزیون را پیدا کنید مقدار زیادی به تماشای در هر دو خدمات اما Hulu برنده برای وسعت و عمق از انتخاب این که آیا با زمان و یا کتابخانه سری.

در دسترس بودن برنامه ها و امکانات: Hulu دوباره

شما می توانید به تماشای Hulu در تقریبا در هر صفحه نمایش در هر نقطه در ایالات متحده است. این جریان در تلویزیون های هوشمند و دستگاه های از جمله Roku, آمازون آتش تلویزیون, تلویزیون اپل (نسل چهارم یا بعد از آن) آندروید و تلویزیون Chromecast ، ایکس باکس یک و ایکس باکس 360, پلی استیشن 3 و 4 و نینتندو سوئیچ. شما همچنین می توانید تماشا بر روی هر اپل یا گوشی آندروید و یا قرص خود را به عنوان به خوبی به عنوان بر روی هر کامپیوتر با یک مرورگر است.

Hulu April 2020

Hulu در دسترس است بر روی دستگاه های متعدد از جمله گوشی های.

سارا تو/CNET

Hulu دارای چندین طرح قیمت گذاری فراتر از پایگاه $6.99 گزینه: ad-free برای $11.99 هر ماه زنده تلویزیون برای $55 و تلویزیون (no ads) برای $61.

ادامه مطلب: Hulu تبلیغات مقابل بدون تبلیغات برنامه ریزی: باید به شما پرداخت اضافی به هیچ کس تبلیغات ؟

ویژگی های عمده در Hulu شامل پروفایل های مختلف برای اعضای خانواده قابل تنظیم استفاده از داده بر روی گوشی های تلفن همراه, تلفن همراه, دانلود برای مشاهده آفلاین (شما نیاز به نسخه آگهی رایگان برای آن) 4K پخش برخی از برنامه ها (عمدتا Hulu اصل) بر روی دستگاه های سازگار و توانایی به تماشای دو جریان به طور همزمان بر پایه حساب.

طاووس است که در حال حاضر در دسترس در Comcast Xfinity و فلکس جعبه. تایید دستگاه برای جولای 15 رول شامل اپل, iOS, اپل, اپل و دستگاه های تلویزیون گوگل, آندروید, اندروید TV و Chromecast دستگاه مایکروسافت ایکس باکس یکی از Vizio را SmartCast تلویزیون و ال جی تلویزیون هوشمند پلت فرم.

بزرگترین حلقه مفقوده طاووس? درست مثل HBO حداکثر آن هنوز اعلام کرد در دسترس بودن در دو تا از بزرگترین تلویزیون پخش آنلاين پلتفرم Roku و آمازون آتش تلویزیون.

به غیر Comcast مشتریان طاووس خواهد شد ارائه یک پایه رایگان ردیف با حدود نیمی به اندازه محتوا به عنوان نسخه حق بیمه (7,500 ساعت) نسخه حق بیمه با 20 ، 000 ساعت برای $4.99 و آگهی رایگان-طرح حق بیمه برای $9.99.

در راه اندازی طاووس خواهد عدم پروفایل کاربری اما می گوید که برخی از محتوای 4K HDR و اجازه می دهد سه جریان به طور همزمان. آن را هنوز مشخص نیست که آیا آن را اجازه می دهد تا دانلود موبایل.

یک نقطه در طاووس را به نفع این است که آن را با تبلیغات حمایت نسخه به نظر می رسد کمتر به تبلیغات از Hulu. ما دست در مقایسه از یک قسمت 22 دقیقه ای از پارک ها و Rec طاووس سه آگهی می شکند تمام شد کوتاه تر از Hulu و هیچ آگهی قبل از این قسمت. طاووس به حال دیگر تبلیغات قبل از فیلم, اما, اما در پایان طاووس هنوز اندکی آگهی مزیت است.

peacock-browse

طاووس را به کانال های شبکه نمایش در X1 و فلکس جعبه.


NBC

منوها و استفاده روزانه: تعداد زیادی از گزینه ها در هر دو

نه خدمات است که به عنوان ساده به عنوان استفاده از Netflix بکشد و یا دیزنی به علاوه. اگر شما هرگز استفاده از Hulu آن تو در تو منوها و گزینه های متعدد می تواند تهدید آمیز است. هنگامی که شما انتخاب کرده اید یک پروفایل شما به یک شخصی صفحه اصلی با چند دسته سراسر top: تلویزیون, فیلم, Hulu, میدارد, نگه داشتن تماشای اخبار را نشان می دهد و Hulu اصل به عنوان به خوبی به عنوان یک چیزهای من پوشه نشان می دهد برای شما مشخص شده است. حرکت بیشتر و شما خواهید دید بیشتر دسته بندی های متفاوت است که با توجه به آنچه این سرویس فکر می کند شما, مانند, مانند, احساس خوب, تلویزیون, خانواده, تلویزیون, کمدی, انیمیشن, برنده جایزه, سریال های تلویزیونی, کودکان و نوجوانان و به تازگی اضافه شده و تلویزیون به تازگی اضافه شده ،

ادامه مطلب: Hulu جدید رابط کاربری می خواهد به آن را آسان تر برای شما برای پیدا کردن بعدی خود را سازمان دیده بان عیاشی

طاووس بر روی فلکس و X1 جعبه دارای بیش از یک نود به کابل تلویزیون ناوبری. هنگامی که برنامه باز می شود, آن شروع می شود بازی های ویدئویی به طور خودکار خود را مانند خدمات کابل خواهد زمانی که شما سوئیچ بر روی تلویزیون خود را. با وجود جدا اصلی صفحه نمایش بیش از حد: “روند” با ویژه کلیپ و تریلر; “کانال” مرتب در یک برنامه شبکه بر اساس نشان می دهد مانند SNL, NBC News و اسرار حل نشده; و “فهرست” که به نظر می رسد بسیاری مانند استاندارد Netflix بکشد. در دست ما بر ما خواست که بخش مرور شد به طور پیش فرض صفحه نمی روند و ما نیز ترجیح Hulu را سریع به جلو و عقب.

به طور کلی ما دوست Hulu را منوها بهتر با وجود گزینه های بی شمار اما ما به شما یک ایده بهتر از چگونه آنها را پشته تا زمانی که ما یک فرصت برای استفاده از این برنامه بر روی دستگاه های دیگر از جمله گوشی های. یکی از بهبود این است که طاووس می گوید: راه اندازی برنامه در 15 ژوئیه خواهد شد به طور پیش فرض استاندارد فهرست صفحه نمایش.

Hulu در حال حاضر برای بررسی بازگشت پس از جولای 15

Hulu غالب این مسابقه در حال حاضر مگر اینکه شما واقعا نمی خواهید به صرف $5.99 در هر ماه. و در طول طاووس را محدود راه اندازی NBC خدمات نیست حتی یک گزینه برای اکثر streamers ها و طناب برش.

وقتی که طاووس راه اندازی در سراسر کشور در جولای 15, از آن خواهد شد یک گزاره های مختلف در دسترس نباشد. اساسی آن ردیف باقی خواهد ماند رایگان برای غیر Comcast مشترکین (البته با حدود نیمی به عنوان محتوا) و می تواند یک جایگزین مناسب برای Hulu با توجه به آنچه که دقیقا شما می خواهید به تماشای. و طاووس را ادامه خواهد داد به منظور بهبود با اصل جدید نشان می دهد زنده ورزشی و, بله این دفتر در سال 2021. در ارتباط باشید: این نبرد خاص در جریان جنگ فقط به گرم است.

Hulu

به طور کلی بهترین

6 دلار در Hulu

طاووس

اگر شما می خواهید برای صرفه جویی در $6

$0 طاووس در تلویزیون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>