بی خانمان مجرم ارتکاب بیشتر جرم و جنایت برای بازگشت به زندان بان می گوید

زندانیان که در سمت چپ بی خانمان توسط مقامات در حال ارتکاب جنایات جدید ارسال می شود بازگشت به زندان ناظر هشدار داده است.

HM بازرسی مشروط (HMIP) نشان داد که 16 درصد از مردان و 19 درصد از زنان منتشر شد به بی خانمانی در 2018-19 ساخت آنها تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به reoffend.

این هشدار از یک خطر بالقوه برای امنیت عمومی از 3,700 پر خطر زندانیان که آزاد شدند و بدون ثبات مسکن از جمله کسانی که به جرم خشونت جنسی و جرائم.

جوزف مک کین که مورد تجاوز و حمله 11 قربانیان در داد و بیداد در مدت کوتاهی پس از آزادی در سال گذشته در میان زندانیان که می تواند یافت نمی شود یک محل در یک مشروط خوابگاه.

محل اجازه می دهد محکومین به نظارت قرار داده و از طریق برنامه های توانبخشی و با توجه به پشتیبانی از سلامت روانی به مواد مخدر و الکل مسائل اما HMIP گفت: آنها را به اندازه کافی ظرفیت زیر را دولت کاهش داد.

در این گزارش گفت: هیچ وظیفه قانونی و مشروط خدمات به تامین مسکن برای این زندانیان آنها نظارت.

و در حالی که شوراها وظیفه دارند برای جلوگیری از بی خانمانی آنها موظف به خانه زندانیان مگر اینکه آنها “به ویژه آسیب پذیر”.

بیشتر مردم در حال حاضر از زندان آزاد شد بی خانمان از ورود به زندان در انگلستان و ولز است.

یک مرد گفت: watchdog که او بارها و بارها به یاد می آورد به زندان برای هفت سال اضافه کرد: “من حفظ reoffending به قرار دادن در داخل به عنوان من می توانم اقامت.”

دیگری افزود: “[من بی خانمان] هر بار که من شده اند در خارج از زندان است که حداقل 15 بار. من حدود دو ماه و if I ain’t got هیچ جا پس از آن من فقط به خاطر خودم.”

یک زندانی آزاد گفت: بازرسان او شنیده ام بسیاری از مردم که دلخور پس از انتشار “از آنجا که آنها نمی دانند که چگونه برای به دست آوردن کمک کند”.

“مردم بیرون آمدن از زندان و ارتکاب جرم و جنایت به بازگشت به زندان چون آنها احساس امن تر در زندان,” او گفت:.

چند مجرم توصیف یک حس ناامیدی با یکی گفت: “آن را آسان تر در داخل نسبت به خارج … من التماس آنها را به من پشت کردن در خیابان, اما آنها گفتند اگر من ترک همراه من خواهد بود با زور و اجبار برداشته می شود.”

این گزارش هشدار داد از دیگر موارد که در آن مردم فرستاده شده بود به زندگی خود را با قربانیان و یا معتادان به دلیل کمبود مسکن جایگزین فقیر و ایمنی چک.

در یک نمونه یک زن منتشر شد به او توهین آمیز شریک صفحه اصلی با وجود ابراز نگرانی در مورد خود ایمنی است. او گفت: بازرسان: “من نمی باید هر گونه انتخاب دیگر”.

وزارت دادگستری و ارقام نشان می دهد 11,435 مردم از زندان آزاد شد و به بی خانمانی در 2018-2019 و 4,742 افراد بی خانمان آغاز شده جامعه جملات در همان دوره است.

گزارش ردیابی 116 مردم یک سال پس از انتشار به پیدا کردن که 16 درصد شد هنوز بی خانمان و 15 درصد در بی قراری محل اقامت.

تقریبا دو سوم از مجرمین آزاد شده و بدون حل و فصل مسکن reoffended در سال در مقایسه با 44 درصد بود که در یک خانه.

Justin Russell, HM رئیس بازرس مشروط و گفت: “بسیاری از افراد بی خانمان هستند زمانی که آنها وارد زندان و حتی بیشتر زمانی که آنها را ترک. افراد نیاز به یک مکان امن به خانه تماس بگیرید — آن را می دهد آنها را به یک پایه محکم که در آن برای ساخت جرم و جنایت زندگی می کند.

“دشوار است برای مشروط خدمات به محافظت و حمایت از توانبخشی اگر افراد در پایدار اقامت.

“ثبات آدرس افراد کمک می کند تا برای اسکان بازگشت به جامعه: برای پیدا کردن کار باز کردن یک حساب بانکی ادعا منافع و دسترسی به خدمات محلی است.”

قبل از سال 2009 مشروط خدمات به سفارش اسکان و خدمات است که پشتیبانی از زندانیان تا زمانی که آنها می تواند خود را مدیریت tenancies.

بودجه در حال حاضر با توجه به مقامات محلی است اما نه حلقه حصار و بودجه قبلا صرف شده در آن خدمات کاهش یافته است بیش از نیمی در پنج سال آینده.

بیمار زندانیان مجبور به صبر کردن در کابینت قبل از گرفتن درمان زمانی که آنها رفتن به بیمارستان

آقای راسل آمار در فقدان یک صلیب-رویکرد دولت برای اقامت مجرم تماس در شاخه های مختلف به “با هم کار کنند” برای حمایت از توانبخشی.

“Coronavirus مستند بیشتر برجسته نیاز فوری به تامین مسکن برای این اغلب گروه های آسیب پذیر,” او اضافه شده است.

زندان اصلاحات اعتماد هشدار داد که پیشرفت های ساخته شده در توانبخشی در داخل زندان از دست رفته پس از آزادی به دلیل “حمایت اساسی” نادیده گرفته شد.

مدیر پیتر Dawson افزود: “داشتن یک محیط امن و پایدار جایی برای زندگی می کنند نه تنها باعث بیشتر قربانیان اما می توانید زندگی در خطر است.

“این گزارش می گذارد سر یک مشکل است که دانش مشترک برای چندین سال. عدم وجود یک پیوست تا استراتژی در دولت مرکزی برای مقابله با آن غیر قابل توجیه است

“اگر دولت جدی است در مورد هر دو احیا و حفاظت از آن باید این فرصت را به سرمایه گذاری در یک برنامه ریزی منسجم. میلیاردها دلار هزینه در زندانهای اما بادام زمینی در محل اقامت برای مردم انتشار آنها است, بدیهی است, بیهوده است.”

فرانسیس کلاهبردار, مدیر اجرایی لیگ هوارد برای اصلاح قوانین کیفری گفت: “کاهش جمعیت زندان کمک های مالی دولت های محلی به درستی و ارائه موثر خدمات مشروط شدن با لینک های قوی به مسکن زنان و مراکز اقدامات کلیدی است که کاهش جرم و جنایت و همه را امن تر است.”

وزارت دادگستری گفت: مشروط شدن خدمات موظف به شناسایی و ارجاع افراد در معرض خطر بی خانمانی به شوراها و روند آن در حال بررسی است.

یک سخنگو افزود: “داشتن یک محل امن و مطمئن برای زندگی است یک عامل بسیار مهم در برش reoffending و مشروط و خدمات با این نسخهها کار از نزدیک با شورا به انجام وظیفه خود برای کمک به زندان leavers به اسکان پایدار.

“پس از این نقد و بررسی ما نیز معرفی تیم جدید اختصاص داده شده به پیدا کردن مسکن در حال افزایش فضاهای مورد تایید محل ما £6.4 m خلبان — بخشی از دولت خشن خواب استراتژی — کمک کرده است صدها نفر از مجرمین اقامت کردن خیابان ها. ما نیز در بررسی ما ارجاع فرایند برای کمک به جلوگیری از بی خانمانی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>