کمک به گرسنه ای ماسک کارآفرین نگه می دارد ما کمپین تحت پوشش

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک نوجوان اهدا کرده است بیش از 3000 پوشش صورت به مستقل را کمک به گرسنه کمپین برای محافظت از داوطلبان تحویل مواد غذایی به آسیب پذیر ترین مردم است.

کسب و کار, دانشجو, James عید, 19 به هزاران محافظ پوشش به درخواست ما شریک فلیکس پروژه که تحویل تا 30 تن مواد غذایی هر روز به کسانی که در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

Mr عید که زندگی در ردلت شد الهام به پوشش صورت از آنجا که مادر بزرگ او آنا راس 68 کرده بهجت.

این وضعیت باعث می شود رگ های خونی التهاب و دارای عوارض جانبی مختلف و همچنین باعث کاهش سیستم ایمنی بدن معنی او است بیشتر در معرض خطر Covid-19.

Mr عید تلاش برای به دست آوردن کم هزینه پوشش صورت برای محافظت از مادر بزرگ خود را و به این ترتیب لکه بینی یک شکاف در بازار تصمیم به واردات متخصص در تولید ماشین آلات و آنها را خود.

با استفاده از پول های اهدایی توسط پدرش که مشترک مدیر عامل شرکت مواد غذایی امضای چهار نان از دانشگاه لنکستر دانشجو وارد خط تولید از چهار ماشین آلات نامگذاری جدید خود شرکت امضا ماسک.

کارآفرین است پس از افتتاح یک کارخانه در دانستیبل, Bedfordshire, با آغاز تولید به صورت جدی در پایان ماه. برای شروع با, او را 36,000 پوشش صورت در یک هفته, اما اندازه و محدوده کارخانه بدان معنی است که او قادر خواهد بود به مقیاس تولید را تا 500 میلیون پوشش سالانه است.

پوشش یکبار مصرف هستند و ساخته شده از سه لایه منسوج مواد پلاستیکی – معنی آنها آب مقاوم است و می توان تا 24 ساعت. او را به فروش برساند پوشش از وب سایت خود را – آنها را هزینه £3.79 برای 10 یا £2.99 اگر مصرف کنندگان اشتراک به صورت هفتگی تحویل.

در اهدای هزاران نفر به فلیکس پروژه, نوجوان گفت: “من می خواهم برای حمایت از کسانی که در حال کمک به دیگران در این بحران است.” علامت Curtin از فلیکس پروژه گفت: “امضای این ماسک کمک خواهد کرد که حفاظت از داوطلبان و کارکنان در مواد غذایی ما توزیع مجدد انبارها.”

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران — پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. به دنبال این لینک برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>