دولت به قراضه پارکینگ رایگان برای کارکنان بیمه خدمات درمانی پس از coronavirus بحران برطرف

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بیمارستان رایگان پارکینگ برای کارکنان بیمه خدمات درمانی به پایان خواهد رسید در همه اما “شرایط خاص” پس از coronavirus همه گیر شروع به سهولت دولت گفته است.

وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرد در مارس 25 که دولت پوشش هزینه های پارکینگ خودرو برای کارکنان بیمه خدمات درمانی که به او گفته بودند “رفتن بالا و فراتر از هر روز” در بیمارستان در انگلستان است.

اما وزارت بهداشت گفت: پارکینگ رایگان خود ادامه خواهد داد و تنها برای “کلید گروه بیمار و کارکنان بیمه خدمات درمانی در شرایط خاص” را به عنوان بیماری همه گیر را برطرف می کند اگر چه هیچ جدول زمانی بیشتر داده شده است.

انجمن پزشکی بریتانیا (BMA) گفت: برای معرفی اتهامات در حالی که این ویروس هنوز هم در حال مبارزه خواهد بود “رد را بسیار زیاد تلاش کارکنان در سراسر کشور و فداکاری آنها ساخته شده اند را به نگه داشتن دیگران امن”.

هفته گذشته وزیر بهداشت ادوارد Argar گفت: برای حمایت از پارکینگ رایگان در دسترس است “نمی تواند به طور نامحدود ادامه” و افزود که دولت دنبال شد و در چه زمانی این امر “نیاز” را به رفتن.

پاسخ روز جمعه به یک پرسش کتبی از نیروی کار را Rachael Maskell او گفت: “ارائه پارکینگ رایگان برای خدمات درمانی کارکنان توسط NHS تراست به پایان رسیده است و هیچ چیز تغییر کرده است پس از اعلام این خبر در 25 مارس.

“با این حال, پارکینگ رایگان برای کارکنان شده است ساخته شده ممکن است با حمایت از مقامات محلی و ارائه دهندگان مستقل و این حمایت همچنان نمی تواند به طور نامحدود.”

آقای Argar گفت: دولت می خواست می شود قادر به آن وعده رایگان بیمارستان پارکینگ برای افراد معلول مکرر شرکت کنندگان سرپایی پدر و مادر از کودکان بیمار که در حال اقامت شبانه و شب کارگران است.

او گفت: “اجرای این تعهد بوده است در خود نگه دارد در حالی که بیمه خدمات درمانی شده است مدیریت Covid-19 همه گیر و اختصاص آن بیمارستان ظرفیت پارکینگ برای کارکنان و سایر امکانات لازم برای مدیریت این بیماری همه گیر.”

در پاسخ به سوال دیگری از کار را زهرا سلطانه نیز پاسخ داد: در روز جمعه آقای Argar شد و با توجه به مدت زمانی پارکینگ رایگان برای خدمات درمانی کارکنان نیاز به ادامه به رسمیت شناختن که این تنها ساخته شده است ممکن است با حمایت های خارجی از مقامات محلی و مستقل بخش ارائه دهندگان”.

او افزود: “که تمرکز دولت در تضمین تعهد پارکینگ رایگان برای گروه های مشخص شده در آگهی های خود را در 27 دسامبر 2019 اجرا شده است هنگامی که این بیماری همه گیر abates.”

لیبرال دموکرات رهبری نامزد لیلا مورن گفت: بیمه خدمات درمانی کارگران نباید “زین با گزاف هزینه پارکینگ” و گفت: از بین بردن اتهامات عنوان شده برای کارکنان بوده است “حق حرکت می کند”.

او گفت: “کارکنان بهداشت و درمان ما سزاوار به یقین که آنها می تواند به کار بدون هزینه اضافی و یا بدون هیچ زحمتی.

“در حال حاضر دولت باید با ارائه وضوح و اطمینان ما کارگران نیست زین با گزاف هزینه پارکینگ.

Dr Chaand Nagpaul, BMA شورای صندلی گفت: “BMA همواره بر این باور بودند که این غیر قابل قبول است برای کارکنان که در خدمت ما خدمات سلامت را ملزم به پرداخت مقادیر قابل توجهی از پول را به پارک اتومبیل خود را در بیمارستان زمینه. این است که حتی بیشتر برجسته به عنوان کشور به رسمیت می شناسد بی اندازه سهم بهداشت و درمان کارگران را در مبارزه با این بیماری همه گیر.

“تصمیم دولت برای صرف هزینه پارکینگ در طول Covid-19 یک خوش آمدید, اعلام, اما برای تقویت آنها قبل از ما حتی برنده این مبارزه با این ویروس توسط یک رد به تلاش های بسیار زیاد از کارکنان در سراسر کشور و فداکاری آنها ساخته شده اند را به نگه داشتن دیگران امن است.”

یک سخنگوی این گروه گفت: “ما می خواهیم به مطمئن شوید که کارکنان بیمه خدمات درمانی می توانید سفر خود را با خیال راحت به کار در این بیماری همه گیر است به همین دلیل ما درخواست شده است که بیمه خدمات درمانی ایجاد پارکینگ رایگان برای کارکنان و مقامات محلی انجام همین کار را با ماشین خود را پارک.

“هنگامی که این بیماری همه گیر شروع به سهولت بیمه خدمات درمانی ادامه خواهد داد به ارائه خدمات رایگان در بیمارستان پارکینگ خودرو به کلید گروه بیمار و کارکنان بیمه خدمات درمانی در شرایط خاص. ما با ارائه به روز رسانی بیشتر در این دوره به دلیل.”

PA

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>