انصاف از انتخابات در معرض خطر به عنوان دولت حاضر به پیدا کردن میلیون ها نفر از دست رفته رای دهندگان گزارشی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

انصاف از انتخابات در معرض خطر است به دلیل امتناع دولت به برداشتن قدم برای پیدا کردن میلیون ها نفر از دست رفته رای دهندگان مجلس گزارش هشدار داده است.

افراد جوان و کسانی که حرکت در صفحه اصلی اغلب مردم از پیشینه اقلیت های قومی به احتمال زیاد باید از حقوق خود محروم و به دلیل شکاف بزرگی در انتخابات رول آن را می یابد.

وزیران می خواست به اتخاذ اتوماتیک ثبت نام رای دهندگان زمانی که به کسی می رسد بزرگسالی و استفاده از داده ها از دیگر خدمات عمومی به موضوع یادآوری به مردم برای ثبت نام.

اما به عنوان مستقل نشان داد در ماه گذشته دولت را رد کرد یک مقام توصیه به استفاده از دیگر پایگاه داده ها و خدمات – ادعا به انجام این کار “می تواند منجر به کمتر دقیق انتخابات ثبت نام”.

در حال حاضر یک خانه اعیان کمیته خواستار تجدید نظر فوری هشدار دقیق رای گیری رول “کلید به قوی و انعطاف پذیر دموکراسی”.

“میلیون ها نفر از رای دهندگان هنوز هم ممکن است از دست رفته از انتخابات ثبت” گفت: رئیس خداوند Shutt از Greetland اضافه کرد: “ناقص ثبت نام تنها می توان آسیب رساندن به یکپارچگی از انتخابات است.”

کمیسیون انتخابات معتقد است حدود 9 میلیون رای دهنده در حال از دست رفته از رول خواهد شد و در حال حاضر شمارش نمی شود زمانی که new Westminster حوزه کشیده شده است.

دیده بان نامیده می شود در سال گذشته برای پایگاه داده های دیگر استفاده می شود به طور خودکار ثبت نام گم شده نام آن را “منطقه کلیدی” برای بهبود روند رای گیری – یک تمرین مشترک در کشورهای دیگر.

اما دفتر کابینه نشان داد: “دولت هیچ برنامه ای برای معرفی خودکار ثبت نام رای دهندگان به عنوان آن می تواند منجر به کمتر دقیق انتخابات, ثبت نام, به خصوص اگر مردم به تازگی نقل مکان کرد.”

کار متهم وزرای عمدا به استثنای رای دهندگان به احتمال زیاد به بازگشت بوریس جانسون ،

امروز گزارش از کمیته ارزیابی مجدد 2013 انتخاباتی ثبت نام و دولت قانون خواستار:

* ثبت نام اینترنتی ‘چک کردن ابزار برای کاوش – برای کاهش برنامه های تکراری.

* برای جبران شوراهای محلی برای هزینه قابل توجهی برای ثبت نام رای دهندگان در انتخابات دوره.

* توجه داده شده به پستی رای گیری در تقاضا و پیش از رای گیری.

* برنامه ای برای تقاضا ID در پای صندوقهای رای معرفی نمی شود برای اولین بار در یک انتخابات عمومی ،

خداوند Shutt یک لیبرال دموکرات افزود: “دولت باید با برداشتن گام های بیشتر برای نوسازی سیستم.

“این شامل خودکار ثبت نام برای پیوستن به ثبت نام به عنوان آنها می آیند از سن کمک ثبت نام به موقع رای دهندگان واجد شرایط برای ثبت نام در زمانی که دسترسی به دیگر خدمات عمومی و ثبت نام آنلاین چک کردن ابزار است.”

گزارش شد و مورد استقبال کمیسیون که گفت: “روند ثبت نام رای دهندگان سیستم باید سرعت نگه داشته است با بار.

“ما خوشحالیم که کمیته پشتیبانی در مورد اصلاحات. وجود دارد یک فرصت واقعی برای اقدام در حال حاضر و کمک به بهبود کامل بودن و صحت انتخابات ثبت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>