دیزنی در حال ایجاد یک نمایش جدید با khezri – CNET


gettyimages-626167674

Khezri با San Francisco 49ers در سال 2016.


گتی

اگر شما مجذوب داستان ex-سان فرانسیسکو 49er کارفرمایی و فعال khezri خبر خوب. Kaepernick زندگی خواهد بود وقایع در یک مجموعه مستند از ESPN ، او همچنین کار با متنوع معماران و طراحان به تولید داستان است که در مقابله با نژاد و بی عدالتی اجتماعی برای یک میزبان از دیزنی خواص: Disney Television, Hulu, پیکسار و شکست نخورده.

“من هیجان زده به اعلام این همکاری تاریخی با دیزنی در سراسر همه از سیستم عامل خود را به بالا بردن و سیاه و قهوه ای مدیران و سازندگان سرایان و تولید کنندگان و برای الهام بخشیدن به جوانان با فوتی و فوری و معتبر دیدگاه” Kaepernick در بیانیه ای گفت (از طریق انواع مختلف).

“من مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری docuseries در زندگی من, داستان, در علاوه بر این به بسیاری دیگر از نظر فرهنگی تاثیرگذار پروژه های ما در حال توسعه است.”

این Kaepernick مستند را ترکیب جدید مصاحبه با غیب بایگانی فیلم گرفتن جدید ترین سال از Kaepernick زندگی پس از او در زمان یک موضع در برابر نژاد پرستی در سال 2016 با زانو زدن در طول سرود ملی. سال آینده پس از یک طوفان حمایتی و انتقادی واکنش Kaepernick شد عامل آزاد است.

آن را نیز جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که داستان Kaepernick به دست در گفتن وقتی که می آید به پیکسار است که برای انتقاد از آن در درجه اول سفید مدیران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>