Coronavirus ممکن است باعث آسیب مغزی منجر به جنون, هذیان: مطالعه

دانشمندان روز چهارشنبه هشدار داد از پتانسیل موج coronavirus مربوط به آسیب های مغزی به عنوان شواهد جدید پیشنهاد COVID-19 می تواند منجر به عوارض عصبی شدید از جمله التهاب, جنون و هذیان است.

یک مطالعه توسط محققان در دانشگاه کالج لندن (UCL)به شرح 43 نفر از بيماران مبتلا به COVID-19 رنج می برد که یا به طور موقت اختلال عملکرد مغز, سکته مغزی آسیب عصبی یا جدی دیگر مغز اثر است.

ادامه مطلب: خانواده N. Y. C. دکتر, درگذشت خودکشی می گوید coronavirus ‘تغییر’ مغز او

این پژوهش می افزاید: مطالعات اخیر که همچنین این بیماری می تواند باعث آسیب به مغز می شود.

“آیا ما را به دیدن یک بیماری همه گیر در مقیاس بزرگ از آسیب های مغزی مرتبط با بیماری همه گیر – شاید شبیه به آنسفالیت lethargica شیوع در دهه های 1920 و 1930 پس از سال 1918 پاندمی آنفلوانزا – باقی مانده است دیده شود” گفت: Michael زندی از UCL موسسه مغز و اعصاب که co-چراغ مطالعه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید تا حد زیادی یک بیماری تنفسی است که بر ریه ها اما دانشمندان علوم اعصاب و متخصص مغز پزشکان می گویند در حال ظهور شواهدی از تاثیر آن بر مغز است در مورد.

چگونه برای دسترسی به خدمات مشاوره در کاهش هزینه ها در یک زمان از COVID-19

چگونه برای دسترسی به خدمات مشاوره در کاهش هزینه ها در یک زمان از COVID-19

“نگرانی من این است که ما باید میلیون ها نفر از مردم با COVID-19 در حال حاضر. و اگر در زمان یک سال ما 10 میلیون بازیافت مردم و کسانی که مردم به اختلالات شناختی … پس از آن که رفتن به تحت تاثیر قرار توانایی خود را به کار و توانایی خود را برای رفتن در مورد فعالیت های روزمره زندگی” آدریان اوون عصب شناسی در دانشگاه وسترن کانادا به رویترز گفت در یک مصاحبه.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در UCL مطالعه منتشر شده در مجله مغز و نه بیمارانی که التهاب مغز تشخیص داده شد با یک بیماری نادر به نام حاد منتشر encephalomyelitis (ADEM) که معمولا بیشتر دیده می شود در کودکان می شود و می تواند باعث عفونت های ویروسی.

این تیم گفت: این امر به طور معمول در مورد یک بیمار بزرگسال با فاینورد در هر ماه در حوزه خود متخصص لندن درمانگاه اما این افزایش برای حداقل یک هفته در طول دوره مطالعه چیزی است که آنها به عنوان “یک مورد را افزایش دهد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: انتاریو محققان به دنبال 50,000 شرکت کنندگان به مطالعه تاثیر COVID-19 در مغز

“با توجه به این که این بیماری شده است در اطراف برای چند ماه ممکن است ما هنوز نمی دانیم چه در دراز مدت آسیب COVID-19 می تواند باعث” گفت: راس پاترسون که co-چراغ مطالعه. “پزشکان باید آگاه باشید ممکن است عوارض عصبی به تشخیص زود هنگام می تواند به بهبود نتایج بیمار.”

اوون گفت: “در حال ظهور شواهد برای سرمایهگذاری زیادی انجام مطالعات دقیق و جهانی جمع آوری داده ها برای ارزیابی مشترک از جمله عصبی و روانی عوارض بودند.

او در حال اجرا است یک تحقیقات بین المللی در پروژه covidbrainstudy.com که در آن بیماران می توانند ثبت نام برای تکمیل یک سری تست هوش برای دیدن اینکه آیا آنها عملکرد مغز را تغییر داده پس از گرفتن COVID-19.

این چیزی است که اتفاق می افتد به ریه های خود را هنگامی که شما coronavirus

این چیزی است که اتفاق می افتد به ریه های خود را هنگامی که شما coronavirus

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>