Coronavirus: دولت خود را کنار بگذارند £10bn برای تست و ردیابی سیستم برای انگلستان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دولت اختصاص داده است £10 میلیارد دلار از پول برای هزینه های بسیار انتقاد تست و ردیابی سیستم برای انگلستان خزانه اسناد منتشر شده امروز را نشان داد.

مبلغ زیادی از آن را در قرارداد با شرکت های خصوصی مانند Serco و G4S مقدار به بیش از 100 بار بهداشت عمومی انگلستان £90 میلیون دلار بودجه سالانه برای بیماری های عفونی و به عنوان “فوق العاده” توسط یک عضو مستقل حکیم گروهی از دانشمندان است.

کارگری خواستار کامل شکستن پایین تست و ردیابی بودجه به اطمینان حاصل شود که پول صرف شده در “موثر ترین راه برای محدود کردن گسترش Covid-19”.

این رقم بخشی از مالی مداخلات در پاسخ به شیوع مجموعا حدود £300bn – بیش از یک سوم از دولت سالانه هزینه £850bn در یک سال نرمال دقیق در یک مقام وزارت خزانه داری سند منتشر شده در کنار صدراعظم Rishi Sunak طرح برای شغل.

عظیم هزینه های مجموعه صحنه را برای مالیات افزایش می یابد, کاهش مخارج عمومی و یا قرض گرفتن در یک مقیاس گسترده زمانی که آقای Sunak مجموعه قصد دارد به ملی منابع مالی در دلسرد شدن حتی در پاییز.

همچنین شامل در مجموع بیش از £15bn برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای خط مقدم کارگران از اواسط ماه مارس £1bn در بیشتر فن های بیمه خدمات درمانی و £5.5 میلیارد دلار برای سایر هزینه های بهداشتی از جمله به پرداخت هزینه برای استفاده از بخش خصوصی امکانات.

هزینه های تجهیزات حفاظتی به عنوان “حیرت انگیز” توسط مدیر اقتصادی در اتاق فکر موسسه مالی مطالعات Paul Johnson, که گفت که “هر کسی تولید PPE انجام خواهد شد به خوبی از آن”.

آن را تشکیل بخشی از “بسیار زیادی افزایش می دهد” تقریبا £49bn در هزینه های اضافی در خدمات عمومی تایید شده توسط وزارت خزانه داری در پاسخ به کروناویروس, او گفت:.

دانشگاه نیوکاسل استاد سلامت عمومی و مستقل حکیم عضو Alysson پولاک توصیف £10bn بودجه برای آزمون و اثری به عنوان “تکان دهنده”.

“این پول باید قرار داده شده است به حمایت از تاسیس سیستم خدمات بهداشت عمومی به جای رفتن به موازی متمرکز و خصوصیسازی کنند یک خدمات اجرا شده توسط شرکت های خصوصی که در آن بسیاری از آن حیف و میل و هدر رفته,” او گفت: مستقل.

“واقعا وجود دارد و پرسش های جدی به خواسته می شود در مورد این قرارداد تنظیم شد و در مورد عملکرد خود را. ده میلیارد پوند صرف شده و ما حتی نمی باید موثر تست و ردیابی استراتژی است. نه در همه موارد در حال شناسایی شدن نیمی از موارد نه به مخاطبین و کسانی که تا حد زیادی انجام آن از طریق سنتی بهداشت عمومی تیم در حالی که تجاری تماس گرداننده کردم کمی برای انجام – یک تا دو تماس یک هفته در اکثر

“همه از این قرارداد نیاز به باز کردن و نگاه در حال حاضر و قرارداد را متوقف کرده یا به حالت تعلیق درآمد. آن را خیلی دیر نیست برای جلوگیری از برخی از آنها مانند £5 میلیارد دلار قرارداد برای میکروبیولوژی خدمات است که برای شرکت در مناقصه فقط در حال حاضر.”

کار کابینه سایه عضو راشل ریوز گفت: “در اوایل بحران دولت هدر رفته این فرصت را به ساخت های موجود بر روی تخصص و تجربه ما در ارائه خدمات عمومی برای تماس با ردیابی و به جای وزرا را انتخاب و به دست پر سود قرارداد به یک تعداد انگشت شماری از شرکت های برون سپاری – از جمله برخی با یک سوال برانگیز رکورد تحویل.

“ما شده اند تست تعداد زیادی از مردم وعده داده شده توسط وزرا و جهان-ضرب و شتم ردیابی استراتژی گریه به دور از آنچه که ما امروز داریم.

“ما نیاز به دیدن یک شکست کامل از £10bn دولت اختصاص داده شده برای تست و ردیابی به اطمینان حاصل شود که این پول صرف بودن در موثر ترین راه برای محدود کردن گسترش Covid-19.”

و رئیس دولت محلی در بخش عمومی اتحادیه هماهنگ, Jon Richards گفت: “تخصص در تماس با ردیابی به خوبی تثبیت شده است در بخش عمومی. این کار می تواند انجام شده توسط شبکه بهداشت متخصصان به جای توزیع پول به صورت بی فایده و گران قیمت عقد قرارداد با شرکت های خصوصی.”

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی تاکید کرد که کامل £10bn تخصیص خواهد نه لزوما همه صرف شود.

یک DHSC سخنگو گفت: “NHS تست و ردیابی جدید در مقیاس بزرگ خدمات طراحی اجازه می دهد تا ما را به بازگشت به عنوان نزدیک به طبیعی که ممکن است به طوری که ما می تواند به بازسازی اقتصاد کنترل ویروس ها و صرفه جویی در زندگی می کند.

“با استفاده از این بودجه ما به تاسیس یکی از بزرگترین تست برنامه ها از ابتدا که در حال حاضر تحویل بیش از 11,000,000 آزمون در سراسر انگلستان شاغل 27,000 تماس با ردیاب که در حال حاضر ده ها هزار نفر از مردم و تقویت ما در حال انجام کار شامل ویروس – از جمله راه اندازی مشترک زیستی-Security Centre.

“بخش دولتی و خصوصی شرکای ما اجازه مقیاس NHS تست و ردیابی بسیار سریع – چیزی که به درستی انتظار می رود ما را به انجام کمک به ما برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی بخش است.”

خزانه کاغذ نشان داد مجموع هزینه های اضافی تقریبا £159bn اختصاص داده شده به Covid پاسخ قبل از آقای Sunak جدید برای حمایت از مشاغل امروز اعلام کرد که انتظار می رود به اضافه کردن در اطراف £30bn به این لایحه. این مجموع شامل £49bn برای دیدار با صدراعظم تعهد در مارس بودجه به ارائه بیمه خدمات درمانی و دیگر خدمات عمومی با “هر آنچه در آن طول می کشد” برای مقابله با بحران.

£بیشتر 123bn قرار داده شده است به وام های تضمین و deferrals از پرداخت مالیات که برخی از آنها ممکن است هرگز جبران توسط خزانه داری.

خزانه داری توصیف صرف به عنوان “یکی از جامع ترین و سخاوتمندانه بسته های حمایت اقتصادی در سطح جهان” را به “کمک به کسب و کار افراد و خدمات عمومی در پاسخ به بی سابقه اقتصادی اضطراری ایجاد شده توسط Covid-19”.

یک منبع گفت که آقای Sunak روشن شده بود که امور مالی عمومی در نهایت باید به قرار داده و حتی جای پای اما گفت که جزئیات چگونه این می تواند انجام شود برگزار خواهد شد تا زمانی که بودجه و هزینه های نقد و بررسی در پاییز.

بزرگترین عنصر اضافی هزینه های دولت اعلام کرد پس از 11 مارس بود برای حمایت از اشتغال از طریق آقای Sunak را کردند و خود اشتغالی طرح با صرف تخصیص £69bn.

برخی از 1.1 m کارفرمایان را تا کنون گرفته شده استفاده از این طرح کردند به نگه داشتن در 9.4 m کارگران که در غیر این صورت باید گذاشته شده است در حالی که 2.7 m افراد خود اشتغال ادعا کرد در مجموع £7.7 میلیارد دلار در حمایت از.

پشتیبانی از کسب و کار مانند کمک های مالی و نرخ برجسته آمد به اطراف £30bn و پشتیبانی مستقیم به خانوارها از طریق تغییرات به مزایای رفاهی بالغ £8bn.

برخی از £73bn در دسترس ساخته شده در وام به کسب و کار و سازمان ها و مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر درآمد deferrals بالغ £بیشتر 50bn.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>