Coronavirus: صدراعظم تحت فشار به گسترش کردند طرح او به عنوان پرده £2bn برنامه ریزی برای جوانان شغل

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Rishi Sunak در حال آمدن است تحت فشار شدید به گسترش کردند و خود اشتغالی حمایت از طرح در چهار شنبه اضطراری مینی بودجه به امید رفع یک تهدید موج از دست دادن شغل به انگلستان ظهور از coronavirus.

صدراعظم را به شدت مورد پیش بینی Covid-19 طرح بهبود قابلیت £2bn “kickstart” صندوق به شروطي صدها هزار نفر از دوره های کار آموزی برای 16-24 سال گروه سنی که چشم انداز کار شده اند و در سخت ترین ضربه گیر در آنچه که وزارت خزانه داری به عنوان “بزرگترین بسته حمایت از اشتغال جوانان در دهه”.

اما اتحادیه های کارگری گفته بود که بیشتر از یک “گام نخست” نسبت به توقف توده بیکاری جوانان. و منتقدان گفت: آن سقوط کوتاه از بوریس جانسون وعده “شانس کارآموزی و یا در قرار دادن کار” برای هر فرد جوان با شرکت کنندگان بالقوه درآمد به عنوان کمی به عنوان £161 یک هفته.

سایه صدراعظم Anneliese Dodds گفت: دولت تا به حال موفق به “افزایش مقیاس از بحران بیکاری” و باید بنیادی غیر ضروری از دست دادن شغل خیاطی خروج از پشتیبانی به نیازهای بخش است که در صورت تاخیر طولانی قبل از بازگشت به قبل از بحران فعالیت است.

“به حدی که kickstart برنامه است که بر اساس [کار را] شغل آینده صندوق مدل آن باید به کمک بسیاری از مردم برای دسترسی به کار” گفت: خانم دادز.

“با این حال دولت هنوز برای افزایش مقیاس از بحران بیکاری. فوری اولویت در حال حاضر است که برای جلوگیری از اضافی غیر ضروری بیکاری در وهله اول توسط رها دولت one-size-fits-all رویکرد به حذف از این کار حفظ و خود اشتغالی طرح. علاوه بر افراد مسن تر که تبدیل به بیکاران و کسانی که زندگی در خصوص سخت ضربه مناطق نیز نیاز به پشتیبانی مناسب.”

قطعنامه بنیاد فکر می کنم تانک گفته است که £3-5bn باید صرف گسترش کردند پرداخت فراتر از برنامه ریزی شده پایان تاریخ 31 اکتبر برای بخش های آن را بازگشت به حالت عادی بیشتر به آرامی مانند مهمان نوازی خرده فروشی و سرگرمی به عنوان بخشی از یک پوند 200bn بسته محرک اقتصادی به ساحل تا پست Covid اقتصاد است.

و موسسه ملی پژوهش اجتماعی و اقتصادی گفت: آقای Sunak باید انجام دهید “هر آنچه در آن طول می کشد” در بسته بندی با توجه به رونمایی شود به مجلس عوام در موقع ناهار روز جمعه به حمایت از مشاغل به منظور جلوگیری از “دائمی آسیب طولانی مدت به اقتصاد”.

قبل از موعد مقرر پایان طرح کردند – که تحت آن دولت پرداخت 80 درصد از دستمزد ماهانه حداکثر تا £2,500 – خطرات به طور دائم بالاتر از بیکاری و ضعف بهره وری با یک پتانسیل از دست دادن £50bn یک سال به تولید ناخالص داخلی گفت: فکر می کنم تانک.

£60bn کار احتباس طرح در حال حاضر با توجه به توان زخم را از آغاز ماه اوت با کارفرمایان در همه بخش ها نیاز به پرداخت به تدریج سهم بیشتری از furloughed کارکنان دستمزد تا زمانی که آن را به پایان می رسد در ماه نوامبر.

Niesr معاون گری جوان گفت: آن را “حس اقتصادی” برای Sunak به اعلام آن را ادامه خواهد داد تا زمانی که بازده تولید ناخالص داخلی تا سال 2019 سطح هشدار: “خروج زودهنگام از این اقدامات می تواند به این معنی است که در دراز مدت تاثیر منفی در امور مالی عمومی به پایان می رسد تا بدتر از این هزینه از ادامه حمایت کوتاه مدت.”

و حزب ملی اسکاتلند گفت که کردند طرح باید ادامه یابد تا زمانی که هر یک از چهار بریتانیا در سازمان ملل به آن نیاز دارد.

مایکل کشتن از شب انجمن صنایع گفت: کاباره ها و مکانهای تفریحی نیاز ادامه داد: bounce-back کمک کردند و پرداخت کامل تا پایان سال 2020 برای جلوگیری از “فلج” توسط Covid-19.

“این کسب و کار به حساب درآمد سالانه بیش از £66bn در هر سال و 8 درصد از بریتانیا اشتغال پس از آن غیر قابل درک خواهد بود اگر کردند طرح به پایان می رسد بیش از حد به سرعت برای کارکنان در سالن” او هشدار داد. “هزاران نفر خواهد بود فرو بیکاری است.”

در همین حال نمایندگان مجلس در حمایت از گروه فشار ExcludedUK نوشته اند به آقای Sunak اصرار او را به ارائه کمک برای گروه مترجمان آزاد, تازه کار کوچک شرکت مدیران و کسانی که از آغاز شغل جدید پس از اواسط ماه مارس که تا کنون رد شده است حمایت در قالب furloughs, کمک های مالی و یا وام.

لیبرال دموکرات MP جیمی سنگ که در روز سه شنبه راه اندازی یک حزب پارلمانی به پشت برآورد 3 میلیون محروم از کمک خواست آقای Sunak به ملاقات با آنها گفت: “آن است که به سادگی غیر قابل قبول است که بسیاری از افراد فاقد شرایط لازم برای هر نوع حمایت و حتی جهانی اعتبار به صورت کاملا خودسرانه ، صدراعظم باید متوقف دفن سر خود را در شن و ماسه.”

این اقدام رهبر اد دیوی گفت این بود: “بی عدالتی فاحش” است که بسیاری از مردم خود اشتغالی بودند پوشیده نیست.

به Kickstart طرح اجازه خواهد داد که کارفرمایان برای ارائه به افراد جوان در معرض خطر بیکاری طولانی مدت شش ماه کار قرار دادن با بودجه دولت 100 درصد از حداقل دستمزد ملی برای اولین بار از 25 ساعت در هفته معادل £161 برای 18-20 ساله و £205 برای تحت-25s.

صدراعظم نیز انتظار برای اعلام £111m سرمایه گذاری به سه گانه کارآموزی در 2020-21 اضافی £32متر ملی مشاغل خدمات و £17m از بودجه اضافی برای بخش مبتنی بر کار آکادمی سرمایه گذاری در 2020-21.

“جوان مردم تحمل فشار بیشتر اقتصادی بحران, اما آنها در معرض این زمان به دلیل کار می کنند در بخش های نامتناسب ضربه گیر” گفت: آقای Sunak.

“ما همچنین می دانیم که بیکاری جوانان یک تاثیر طولانی مدت در شغل و حقوق و دستمزد و ما نمی خواهید برای دیدن که اتفاق می افتد به این نسل است.”

TUC دبیر فرانسیس o’grady گفت: “صدراعظم ساخته شده است که اولین گام خوب است. اما ما خواهید بود چک چاپ کوچک برای اطمینان از هر کار فراهم می کند آموزش مناسب و یک پل به اشتغال پایدار.

“کارفرمایان باید کار درست را انجام دهد. آنها باید با اتحادیه های کارگری برای جلوگیری از کار جابه جایی ایجاد فرصت های خوب برای همه کارگران و تضمین آنها پرداخت حداقل واقعی دستمزد زندگی می کنند.”

و نوبت به مدیر کل کارولین Fairbairn شرح داده شده در این طرح پیشنهاد شده به عنوان “بسیار مورد نیاز پرداخت پایین در افراد جوان آتی”.

“کسب و کار و دولت باید در حال حاضر کار برای ارائه kickstart طرح به سادگی و با سرعت گفت:” خانم کارولین. “می تواند وجود دارد هیچ زمان از دست رفته در آماده سازی افراد جوان که در حال ورود به یکی از سخت ترین شغل در بازار دیده ایم در دهه.”

اما لیبرال دموکرات رهبری مدعی لیلا مورن هشدار داد این طرح را به اثبات “بیش از حد کمی دیر برای بسیاری از کرونا کلاس 2020”.

“بوریس جانسون متعهد یک ماه پیش که هر فرد جوان ارائه می گردد کارآموزی” گفت: خانم مورن. “این اطلاعیه به نظر می رسد به سقوط به مراتب کمتر از آن وعده.

“هجده ساله ها می تواند به سمت چپ در حال پرداخت فقط £161 یک هفته در این طرح این است که در برخی نقاط کشور خواهد به سختی پوشش اجاره و هزینه های حمل و نقل. ما در معرض خطر از دست دادن یک نسل که هرگز بهبود درآمد خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>