چین با هدف تسلط بر همه چیز از 5G به رسانه های اجتماعی — اما آن را ؟ – CNET


gettyimages-1165927368

شنژن یکی از مراکز نوآوری در چین به خصوص وقتی که می آید به تجهیزات مخابراتی.


گتی

یک نیروگاه اقتصادی کوبیده با coronavirus. کلید شریک تجاری. یک تهدید رقابتی. یک دولت استبدادی حاضر به سانسور آن شهروندان خود را نقض حقوق بشر است. چین خرس بسیاری از برچسب های بسته که — یا — هنگامی که شما بخواهید. اما یک چیز که روشن است جهان در پرجمعیت ترین کشور و دومین اقتصاد شده است به طور پیوسته در حال توسعه را به یک فن آوری نیروگاه که دارای پتانسیل برای upend وضع موجود.

چین یک بار صرفا یک تولید کننده کالا کالا شده است در یک ماموریت به خودی خود تبدیل به یک تامین کننده از محصولات با تکنولوژی بالا, همه چیز از وسایل نقلیه الکتریکی به گوشی های هوشمند و 5G تجهیزات بخشی از یک برنامه 10 ساله به نام ساخته شده در چین تا سال 2025. هدف نهایی این است برای استفاده از این کشور کامل منابع به عقب-و در نهایت پیشی — غرب در زمینه های مختلف فن آوری یک حرکت کاخ سفید گفت: “تهدید نه تنها اقتصاد آمریکا بلکه اقتصاد جهانی به عنوان یک کل است.”

چین در حال رشد قدرت است یک منبع نگرانی از آنجا که منتقدان می گویند این کشور متکی بر همه چیز از جاسوسی سایبر به مهندسی معکوس و سرقت مالکیت معنوی برای به دست آوردن آن اهداف است که سوخت سال های طولانی تجارت اختلاف بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دولت چین. به همین دلیل است که بزرگترین گوشی هوشمند ساز, Huawei مجازی ناشناخته شده دوری توسط دولت ایالات متحده.

پرتاب یک آچار در آثار شده است تاثیر این رمان coronavirus که در ابتدا تعطیل قابل توجهی قطعات از چین قبل از ظهور سایر نقاط جهان است. ما هنوز هم قادر به دریافت یک دسته در میزان عفونت های جدید را به عنوان در صدر تلفات 130,000 پرتاب به سوال چگونه سرمایه گذاری در فن آوری های جدید به نظر می رسد در ماه های آینده.

آن را با آن متنوع و پیچیده زمینه که CNET معرفی نسل چین یک سری از داستان های به دنبال در زمینه های مختلف فناوری در آن کشور است که با هدف تسلط بر همه چیز و هوش مصنوعی از 5G با بیشتر مصرف کنندگان چینی به خرید نسل بعدی گوشی های هوشمند از هر جای دیگری در جهان است. افزایش Infinite برای اولین بار ساخته شده در چین یک بازیکن جهانی در رسانه های اجتماعیبا ما حتی با توجه به ممنوعیت این سرویس اینجا.

در حالی که ما نمی شیرجه رفتن بیش از حد عمیق به همیشه در حال تغییر سیاسی به عقب و جلو بین آمریکا و چین داستان را نگاه کنید که چگونه این کار برای توسعه این فن آوری به اطلاع پویا بین این دو کشور است.

و به طور روشن آن را پویا است که به عنوان ساده به عنوان دو رقیب duking آن را. در بسیاری از کشورهای دیگر نیز وابسته به یکدیگر است.

وجود دارد هیچ شک رقابت در هوش مصنوعی و 5G فضای بلکه همکاری در بسیاری از مناطق” گفت شنی, شن, یک تحلیلگر گارتنر که اشاره کرد که شرکت های چند ملیتی باید مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه در چین که در آن مردم محلی کمک به پروژه های جهانی.

ما اول داستان یک مثال کامل از این مجبور چاله در اصطلاح مسابقه تسلیحاتی بین آمریکا و چین بر توسعه هوش مصنوعی است. یک نگاه دقیق تر نشان می دهد که این کمتر از یک نژاد و سال بیشتر از تکیه بر یکدیگر برای پیشرفت تنها با تنش از چند سال گذشته سوخت گیری یک واگرایی.

در هفته های آینده این سری را مقابله با جنجال اطراف Huawei و چین جای خود در بازار گوشی های هوشمند افزایش Infinite به عنوان یک رسانه های اجتماعی, نیروگاه, احتمال, از, چین, خالی خود را شدیدا کنترل نسخه از اینترنت و بیشتر.

آنها ارزش خواندن. چرا که بدون توجه به نظر شما در چین, این کشور با فن آوری است که شما دیگر نمی تواند چشم پوشی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>