بوریس جانسون حاضر به عذر خواهی برای سرزنش مراقبت از خانه برای coronavirus مرگ و میر

بوریس جانسون حاضر به عذر خواهی برای خود ادعا می کنند که برخی از مراقبت خانه “واقعا به دنبال روش” برای محافظت از ساکنان و کارکنان از coronavirus.

کار رهبر آقا Keir Starmer به چالش نخست وزیر خود را گسترده و انتقاد بیانات در PMQs در عوام و از او پرسید می گویند با عرض پوزش به بریتانیا مراقبت از کارگران است.

“آخرین چیزی که من می خواستم انجام سرزنش مراقبت از کارگران برای آنچه اتفاق افتاده است و یا برای هر یک از آنها را به فکر می کنم من سرزنش گفت:” آقای جانسون. “وقتی که می آید به گرفتن سرزنش [به مرگ] من مسئولیت کامل آنچه اتفاق افتاده است.”

آقا Keir گفت: نخست وزیر ترکیه از اظهارات “نه عذرخواهی – آن را فقط نمی خواهد شستشو” قبل از دعوت او دوباره گفت متاسفم. “با امتناع از عذرخواهی نخست وزیر پاک نمک به زخم مردم بسیار او ایستاده بود در مقابل درب و کف زدند.”

آقای جانسون در جواب گفت: “او را نگه می دارد گفت: من سعی کردم به سرزنش مراقبت کارگران و است که به سادگی مورد نیست. واقعیت این است که ما در حال حاضر می دانید همه چیز در مورد راه coronavirus گذشت از فرد به فرد بدون علائم است که ما فقط نمی دانم.”

خواسته به توضیح بالا مرگ و ارقام در مراقبت از خانه در طول سفر به ایالت یورکشایر درشمال انگلستان در روز دوشنبه آقای جانسون گفت: “ما کشف شده بیش از حد بسیاری از مراقبت از خانه واقعا به دنبال روش ها در راه است که آنها می توانند داشته باشند.”

ملی مراقبت فروم توصیف کرده است نخست وزیر این سخنان را به عنوان “بسیار توهین” به کارکنان مراقبت در حالی که مدیر اجرایی جامعه یکپارچه مراقبت متهم آقای جانسون از تلاش برای دوباره نوشتن تاریخ در “بزدلانه” مد.

خیابان داونینگ اصرار نخست وزیر بود و نه سرزنش مراقبت از خانه برای آنچه اتفاق افتاده است.

“در طول این بحران مراقبت از خانه انجام داده اند یک کار درخشان و تحت شرایط بسیار دشوار است,” او سخنگوی گفت. “این کشور اشاره کرد که هیچ کس نمی دانست چه این روش درست شد چرا که میزان بدون علامت انتقال شناخته نشده بود در آن زمان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>