امارات متحده عربی برای آزمون 2 میلیون برای coronavirus به عنوان موارد صعود دوباره

امارات متحده عربی قصد دارد برای تست دو میلیون نفر یا حدود 20 درصد از جمعیت رمان coronavirus بیش از دو ماه پس از عفونت نرخ صعود دوباره پس از لغو محدودیت های دولت, سخنگوی گفت.

کسب و کار منطقه و قطب گردشگری در ژوئن 24 برداشته و یک در سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد در محل پس از اواسط ماه مارس. آن را به تدریج بازگشایی تجاری کسب و کار و مکانهای عمومی و امارت یا دولت دبی است که مجموعه ای از بازگشایی به بازدید کنندگان خارجی در روز سه شنبه.

ادامه مطلب: Coronavirus موارد پیش افتادن از 11 میلیون نفر در سراسر جهان

“در حالی که این نگران کننده است برای دیدن یک افزایش اندک در موارد در چند روز گذشته این یک یادآوری است که همه ما باید مسئول و متعهد به پیروی از شیوه های درمانی,” دولت, سخنگوی Amna al-شمسی گفت: اواخر روز دوشنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“امارات متحده عربی مقامات بهداشت در ادامه به افزایش تست ظرفیت برای Covid-19 با اضافی از 2 میلیون تست انجام شود در دو ماه آینده در سراسر کشور,” او گفت: در نظرات انجام شده در دولت حساب توییتر.

Coronavirus: هشدار در برخی از کشورها هنوز هم چهره ‘سخت و طولانی جاده پیش رو” در میان همه گیر

Coronavirus: هشدار در برخی از کشورها هنوز هم چهره ‘سخت و طولانی جاده پیش رو” در میان همه گیر

امارات متحده عربی ثبت 528 موارد جدید در روز دوشنبه در نظر گرفتن آن شمارش به 52,068 324 مرگ و میر. روزانه ميزان عفونت کاهش یافته بود از اوج بیش از 900 در اواخر ماه مه به طور متوسط بین 300 تا 400 اما افزایش بیش از آخر هفته به برخی از 700.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

دبی حرکت اجازه می دهد تا بازدید کنندگان خارجی اجرا نشده است در سطح فدرال در امارات متحده عربی است که با ارائه یک شکست coronavirus موارد برای هر یک از آن هفت امارات.

ادامه مطلب: ایران مسائل اجباری ماسک منظور پس از coronavirus تلفات موج

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ابوظبی بزرگترین و ثروتمندترین امارت اتحاد جنبش محدود به پایتخت امارات متحده عربی با مردم ساکن در خارج از امارات مورد نیاز برای به دست آوردن اجازه نشان دادن منفی COVID-19 تست.

همسایه عربستان سعودی است که بیشترین تعداد در میان شش خلیج عربی متحده در بیش از 213,700 عفونت با 1,968 مرگ و میر ناشی از دوشنبه.

(گزارش شده توسط الکساندر Cornwell. ویرایش توسط جری دویل)

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>