بارگذاری می رود با تحویل مواد غذایی – CNET


uber-eats-decade-review-2945

بارگذاری می خواهد با یک توقف فروشگاه اینترنتی برای تحویل مواد غذایی.

آنجلا Lang/CNET

به عنوان بسیاری از کسب و کار دچار ضربه مالی در طول رمان coronavirus همه گیر مواد غذایی و تحویل نرمافزار باید شاهد افزایش در استفاده از. بهره گیری از لحظه Uber اعلام کرد که روز شنبه آن را با اضافه کردن مواد غذایی تحویل به آن برنامه در چندین شهر در سراسر آمریکا است.

سوار-نقطه شرکت نورد از این سرویس جدید در همکاری با شیلی مبتنی بر تحویل مواد غذایی راه اندازی Cornershop که بارگذاری خریداری اکثریت سرمایه گذاری در اکتبر گذشته. دستیابی هنوز در انتظار تصویب قانونی در شیلی.

“چشم انداز ما این است که از یک توقف فروشگاه برای همه مشتریان ما در مواد غذایی موارد” راج بری حال بارگذاری جهانی سر از مواد غذایی گفت: در یک تماس را فشار دهید. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما قادر به دریافت مواد غذایی به مشتریان به راحتی و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

با پناهگاه در محل سفارشات در طول coronavirus همه گیر بسیاری از مردم به طور فزاینده ای متکی به رستوران و مواد غذایی تحویل نرم افزار به دریافت مواد غذایی خود را. راه اندازی مانند Instacart, DoorDash و Grubhub اند دیده می شود کسب و کار خود را به موشک وار رفتن در طول چند ماه گذشته.

در حال بارگذاری نرم افزار در حال حاضر دارای گزینه ای برای گرفتن مواد غذایی تحویل داده است.


Uber

در حالی که آن سواری کسب و کار کاهش یافت, حال بارگذاری گفت: آن رستوران تحویل سرویس Uber می خورد دیده می شود سفارشات به بیش از 100 ٪ از همان آخرین دوره سال است. و در بیش از 30 کشور در آن بارگذاری شده است و آزمایش با مواد غذایی و تحویل آن گفت: آن را دیده 176 درصد افزایش در مواد غذایی سفارشات از فوریه. Cornershop گفت: آن را در حال حاضر انجام بیش از 1 میلیون دستور در ماه است.

هنوز هم در تقاضای تحویل مواد غذایی است که یک فضای رقابتی. خاویار Grubhub بدون درز و DoorDash انجام رستوران تحویل. و Instacart و آمازون تازه ارائه تحویل مواد غذایی. روز دوشنبه Uber اعلام کرد که دستیابی به برنامه Postmatesکه سیاهی خود را به عنوان “هر آنچه که-شما-می-کنم-از” تحویل نرم افزار.

Uber را تحویل مواد غذایی خدمات در دسترس است که از روز سه شنبه در 19 شهر در برزیل, شیلی, کلمبیا و پرو و کانادا است. آن را راه اندازی در اواخر این ماه در آمریکا در میامی و دالاس. Uber گفت: این طرح در نهایت به ایجاد خدمات در دسترس در سراسر جهان.

هنگامی که کاربران در این شهرستانها باز کردن بارگذاری برنامه آنها را ببینید آیکون برای تحویل مواد غذایی. هنگامی که آنها با کلیک بر روی آنها می توانید انتخاب کنید از انواع سوپر مارکت ها. از آنجا که آنها می توانید انتخاب کنید هر آنچه در مورد آنها می خواهم برای اضافه کردن به خود را مجازی سبد مواد غذایی. آنها همچنین باید این گزینه برای انتخاب یک شکاف زمان برای مواد غذایی خود را به تحویل داده می شود.

“هنگامی که ما شروع به این شرکت تقریبا پنج سال پیش ما واقعا دیدم بارگذاری به عنوان یک معیار” اسکار Hjertonsson, Cornershop بنیانگذار و مدیر عامل شرکت گفت: در این تماس را فشار دهید. “ما مجموعه ای را به انجام چیزی مشابه است.”

این فن آوری در پشت بارگذاری را تحویل مواد غذایی خواهد بود طراحی شده از طریق Cornershop. و پیک که مواد غذایی انجام آف رها کار برای Cornershop به جای بارگذاری. اگر یک بارگذاری راننده می خواهم به انجام تحویل مواد غذایی در برنامه آنها نیاز به ثبت نام از طریق Cornershop.

در حالی که یکپارچه سازی با Uber Cornershop بومی برنامه به ماندن در دسترس کاربران در شهرستانها در سراسر امریکا و کانادا که در آن در حال حاضر در دسترس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>