Infinite برنامه ای برای خروج از هنگ کنگ ممکن است ما ممنوعیت – CNET


tik-tok-0829

Infinite گزارش شده است که بیرون کشیدن از هنگ کنگ.

آنجلا Lang/CNET

Infinite گفت: اواخر وقت روز دوشنبه این برنامه برای خروج از بازار هنگ کنگ در روز به چندین تکنولوژی غول اعلام کرده اند که آنها این مساله بررسی هنگ کنگ درخواست دولت برای داده های کاربر در واکنش به امنیت ملی قانون چین تحمیل شده بر منطقه است که پیشتر بیان سیاسی است. آینده خود را در آمریکا نیز ممکن است در سوال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشانه دوشنبه.

“در پرتو وقایع اخیر ما تصمیم به توقف عملیات Infinite برنامه در هنگ کنگ” یک سخنگوی چینی تصویری به اشتراک گذاری برنامه در سنگاپور گفت: CNET تایید زودتر گزارش رویترز،.

این قانون که در زمان اثر هفته گذشته جرم “تجزیه طلبی براندازی سازمان و ارتکاب فعالیت های تروریستی و تبانی با یک کشور خارجی است.” اقدامات تروریستی شامل آتش سوزی و آسیب رساندن به حمل و نقل عمومی. کسانی که مجرم تحت قانون می تواند حبس ابد.

شرکت سیلیکون ولی به طور معمول دریافت درخواست کاربر اطلاعات از دولتها در سراسر جهان از جمله هنگ کنگ به عنوان بخشی از تحقیقات جنایی ، Facebook, Twitter و Google در میان شرکت هایی که گفته اند آنها را تعلیق عملیات در منطقه به عنوان آنها بیشتر از نزدیک نگاه در قانون است.

این قانون همچنین باعث فعالان و نویسندگان به حذف خود را در حساب های رسانه های اجتماعی در مورد نظر دولت چه آنها پست خرابکارانه به گفته نیویورک تایمز.

Infinite یک برنامه رسانه های اجتماعی که در آن کاربران عمدتا نوجوانان و بزرگسالان جوان پست ویدئوها تا 15 ثانیه طولانی اغلب همگام سازی با موسیقی است. این نرم افزار متعلق به شرکت چینی ByteDance در حال حاضر با ارزش ترین استارتاپ ها در جهان است.

این برنامه دارای محبوبیت رسید در در سه ماهه اول سال ورود بیش از 2 میلیارد دانلود از فروشگاه برنامه اپل و گوگل بازی فروشگاه, تجزیه و تحلیل شرکت سنسور برج های گزارش شده در ماه آوریل است.

این برنامه تحت افزایش نظارت در ماه های اخیر. نمایندگان کنگره آمریکا را متهم به برنامه بودن یک تهدید برای امنیت ملی و ارتش ایالات متحده و نیروی دریایی را ممنوع اعلام برنامه از سوی دستگاه های.

در مصاحبه با فاکس نیوز در شب دوشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آگاه است Infinite و با توجه به ممنوعیت این برنامه است.

“ما قطعا به دنبال آن” Pompeo گفت: در پاسخ به یک مصاحبه ، “ما مشغول به کار در این مسئله بسیار برای مدت زمان طولانی” به نقل از دولت ممنوعیت برابر بحرانزده China telecom, دنده, ساز, Huawei.

برنامه به تازگی تبدیل به یک وسیله نقلیه برای فعالیت سیاسی. پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب رسمی توییتر دعوت حامیان به درخواست بلیط به یک اوکلاهما, کمپین تجمع در ژوئن 11, K-Pop fan حساب تشویق پیروان خود را به ثبت نام برای این رویداد و پس از آن حضور نداشت. Infinite ویدئوها با میلیون ها نفر از نمایش ها را تشویق بینندگان به انجام همان.

CNET را Sareena Dayaram کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>