شریل سندبرگ: Facebook مراقبت عمیقا در مورد مبارزه با سخنرانی نفرت – CNET


sandberg-gettyimages-1085490466

سندبرگ می گوید Facebook صرف میلیاردها دلار در تیم ها و فن آوری برای پیدا کردن و حذف آنها بدم میاید.

لینو Mirgeler/تصویر داد via Getty Images

Facebook COO Sheryl Sandberg و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ را ملاقات روز شنبه با سازمان از توقف نفرت برای سود کمپین یک آگهی تحریم از شبکه های اجتماعی است که امضا شده در صدها نفر از مارک های. در یک پست در Facebook, سندبرگ گفت: این شرکت ساخته شده است پیشرفت های پیدا کردن و از بین بردن نفرت محتوا اما دارای یک “مسئولیت بزرگ” برای به دست آوردن بهتر است.

“ما باید سیاست های روشن در برابر نفرت و ما در تلاش مداوم برای بهتر و سریعتر در اجرای آنها” سندبرگ نوشت. “ما در حال رفتن هرگز به طور کامل اما ما در مورد مراقبت از این عمیق.”

در ماه ژوئن گروهی از سازمانهای مدافع حقوق مدنی از جمله ضد افترا لیگ NAACP و رنگ تغییر نام در کسب و کار به “ضربه مکث در نفرت” و نه تبلیغات در Facebook در ماه جولای. شبکه های اجتماعی باعث می شود تقریبا تمام پول خود را از تبلیغات raking در بیش از 70 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته است.

همانطور که از هفته گذشته بیش از 600 شرکت ها و سازمان ها گفته بود آنها توقف تبلیغات در Facebook از جمله مارک های بزرگ مانند Unilever, هدف, Coca-Cola و Verizon.

علاوه بر ملاقات با حقوق مدنی گروه سندبرگ گفت: Facebook در روز چهارشنبه عرضه خواهد کرد و گزارش نهایی آن چندین ساله حقوق مدنی حسابرسی و به زودی منتشر تنوع گزارش به نظر می رسد که این شبکه اجتماعی در نیروی کار.

“ما برای اولین بار رسانه های اجتماعی شرکت به انجام ممیزی از این نوع” سندبرگ نوشت. “این به ما کمک کرده است یادگیری زیادی در مورد آنچه که ما می تواند انجام دهد بهتر است و ما قرار داده و توصیه های بسیاری از حسابرسان و گسترده تر حقوق مدنی جامعه به عمل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>