اسکاتلند بازگشایی باغ آبجو و کافه ها به عنوان مستند برطرف

اسکاتلندی رهبری به باغ آبجو و کافه ها به عنوان آنها بازگشایی در سراسر اسکاتلند در روز دوشنبه.

برخی از مصرف کنندگان در صف برای بیش از یک ساعت به عنوان فضاهای باز در بارها و رستوران ها اجازه داده شد برای باز کردن برای اولین بار در 13 هفته.

Nicola Sturgeon اسکاتلندی اولین وزیر از مردم خواست تا با رعایت اقدامات در محل برای محافظت در برابر گسترش coronavirus مانند ارائه نام و جزئیات تماس.

مردم باید در خانه بماند اگر آنها در حال حاضر به پیروی از اقدامات جدید Ms ماهیان خاویاری گفت: دولت اسکاتلند را coronavirus جلسه.

قبلا در این روز بازدید سرد خانه شهر در ادینبورگ برای دیدن تغییرات در محل قرار داده برای اطمینان از ایمنی کارکنان و مشتریان است.

“من امیدوارم که ما این اولین مراحل تدریجی از مستند مردم شروع به احساس بیشتر از حس نرمال که ما خیلی سخت کار کرده اند برای — اگر چه مهم است به یاد داشته باشید که این ویروس نرفته است بنابراین ما نمی توانیم راضی” Ms ماهیان خاویاری گفت.

“هیچ باغ آبجو و یا کافه باید همان احساس آن را به عنوان قبل از.

“اکثریت قریب به اتفاق از صنعت مهمان نوازی خواهد بود که پس از قوانین و قرار دادن در جای روش های جدید برای کمک به کنترل ویروس.”

اعضای عمومی خود را لذت بردن از نوشیدن اولین بار در یک باغ آبجو در خودرو حلزون + lollistops گلاسکو (جین بارلو/PA )

اولین وزیر نیز نامیده می شود مشتریان در تازه بازگشایی کسب و کار برای احترام به کارکنان است.

او ابراز برخی نگرانی ها در تصاویر از خیابان های شلوغ در انگلستان پس از بارها باز شده در شنبه اصرار مردم برای جلوگیری از مناطق شلوغ.

اما او افزود: “یک زن و شوهر از تصاویر” به این معنا نیست که “اکثریت” از مردم اطاعت از قوانین است.

این می آید به عنوان اسکاتلند در حال حاضر رفته سه روز در یک ردیف بدون هیچ گونه جدید کروناویروس, مرگ و میر, Ms ماهیان خاویاری نشان داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>