سامسونگ می بیند اندکی کاهش در Q2 فروش و سود افزایش یابد با وجود coronavirus’ گسترش – CNET


hoyle-promo-samsung-galaxy-s20-ultra

سامسونگ Galaxy S20 آمار بازار فقط به عنوان همه گیر آهسته اقتصاد جهانی است.

اندرو هویل/CNET

سامسونگ انتظار دارد تنها 7.4 درصد کاهش فروش در این سه ماهه و 23 درصد افزایش در سود عملیاتی به عنوان رمان coronavirus همچنان به تاخت و تاز جهان است. شرکت بهره مند از یک زمان به دست آوردن و از تقاضا برای آن پردازنده در حالی که خود مصرف کننده-مواجهه با کسب و کار به احتمال زیاد تلاش.

این شرکت در روز دوشنبه تخمین زده است که آن سه ماهه دوم فروش را در کل 51 تریلیون وون کره به 53 تریلیون وون کره ($42.8 میلیارد دلار به 44.5 میلیارد دلار) از 56.13 تریلیون وون کره ($47.1 میلیارد دلار) از یک سال پیش. همچنین انتظار برای گزارش سود عملیاتی از 8 تریلیون دلار به 8.2 تریلیون وون کره ($6.7 میلیارد دلار به 6.9 میلیارد دلار) از 6.6 تریلیون وون کره جنوبی در سه ماهه دوم سال 2019 (5.5 میلیارد دلار).

تحلیلگران در نظرسنجی تامسون رویترز انتظار می رود درآمد حاصل از 51.4 تریلیون وون ($43.1 میلیارد دلار).

سامسونگ به طور معمول نمی شکستن آن نتایج اولیه و یا توضیح دهید که چه شد کمک و یا صدمه زدن به آن financials. اما توجه داشته باشید که از آن بهره مند از یک زمان به دست آوردن مرتبط با آن نمایش کسب و کار.

سامسونگ یکی از بهترین و شناخته شده ترین شرکت ها در جهان به فروش می رساند بیشتر تلفن های همراه و تلویزیون بیش از هر فروشنده دیگر. این شهر همچنین دارای یک کسب و کار فروش تراشه های حافظه به سازندگان دستگاه در سراسر جهان است. در ماه های اخیر سامسونگ تراشه کسب و کار اخذ شده افزایش از مراکز داده که تکیه بر تکنولوژی برای ذخیره همه چیز را ما انجام می دهند آنلاین. در همان زمان کسانی که کسب و کار سامسونگ بهتر شناخته شده برای مبارزه کرده اند.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سامسونگ Galaxy Z تلنگر: 3 ماه بعد, من می تواند به توقف استفاده از…


14:23

2020 قرار بود سال های قوی برای گوشی صنعت به عنوان نوآوری مانند 5G و تاشو صفحه نمایش رو خرید مردم دوباره. در عوض مالی مبارزات و نگرانی در مورد COVID-19 محدود خواهد شد و تعدادی از دستگاه های شرکت می تواند و چگونه بسیاری از تلفن های مردم خواهد شد و در واقع خرید. حتی یک بار بدتر از همه گیر است که در پشت ما و دیگر بازارهای اقتصاد جهانی خواهد شد و به احتمال زیاد همچنان به مبارزه.

در ماه آوریل طی آخرین گزارش درآمد سه ماهه سامسونگ هشدار داد که coronavirus خواهد “به طور قابل توجهی” صدمه دیده است عملیات خود را در ماه های آینده. شرکت تراشه حافظه کسب و کار شده است با بهره گیری از “قوی” تقاضا برای سرورها و رایانه های شخصی که بیشتر مردم از خانه کار می کنند اما تلفن همراه خود را و تلویزیون, کسب و کارهای دیگر صدمه دیده اند این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>