راسل, Ont. را حفظ خواهد کرد, نام, تغییر, اسم, با توجه به بردگی روابط

شهرستان راسل را rededicate هویت خود را به یک فرد جدید تحمل راسل نام پس از یک کمپین عمومی به جدا کردن کوچک شرقی انتاریو شهر با an 18th-century برده صاحب.

در میان موجی از حمایت های سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جنبش و تلاش خود را به آدرس سیستمیک نژاد پرستی در سراسر کانادا در ماه های اخیر یک کمپین مردمی پدید آمده به قطع ارتباط این شهر واقع در جنوب شرق اتاوا از آن نژادپرستانه میراث.

راسل شورا رای جمعه شب به تایید شهردار Pierre Leroux پیشنهاد برای تغییر, Ontario شهرستان از اسم پیتر راسل بالایی کانادا مدیر شناخته شده و صاحب برده که به دنبال طولانی برده داری در منطقه است.

ادامه مطلب: ‘نژاد پرستی زنده است در راسل’ می گوید: سیاه و سفید سابق ساکن در میان تغییر نام بحث

Leroux راه حل تلاش برای حمله به یک مصالحه بین کسانی که به دنبال به نام پرتاب و دیگران که احساس تاریخی مقام دولتی با اتصال به شهر به خودی خود هیچ تاثیری روی ارزش ها برگزار شد در راسل امروز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما برخی می گویند نژادپرستی در راسل فراتر از نام آن است.

Cait Dignard سیاه ساکن سابق شهر که در حال حاضر زندگی در اتاوا گفت: اخبار جهانی در ماه گذشته که نژاد پرستی و microaggressions او مواجه شده و در حال رشد در راسل بودند بخشی از آنچه که سوار او و خانواده اش دور.

او را رد کرد و تلاش برای رفع مسائل اساسی در جامعه از طریق rededication نام آن را “Band-Aid” راه حل.

در حالی که Leroux گفت: راه حل خود را کمک خواهد کرد برآوردن کسب و کار در شهر که ساخته شده اند علامت های تجاری خود را در راسل نام Dignard دیدم بحث به عنوان یک راه برای جلوگیری از قرار دادن منابع به سمت پرداختن به نژادپرستی نظاممند.

Washington Redskins تحت بررسی از نام تیم

Washington Redskins تحت بررسی از نام تیم

“شهرستان راسل نه فقط پول صرف نیست. و آن را لطمه می زند و من می دانم که پول به ارزش بیش از سیاه و سفید زندگی می کند و ایمنی و درد” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شورای motion شامل یک خط برای محکوم کردن پیتر راسل و ارزش و اذعان کرد که یک نام از نزدیک در ارتباط با slaver می تواند “مضر و بی احترامی” به ساکنان.

ادامه مطلب: آلبرتا بالا رفتن جامعه به دنبال تغییر برای ‘نژادپرستانه جنسیتی’ کوه دنباله نام

راسل به تصویب شورای استقرار یک بررسی صلاحیت کمیته را برای helm جستجو برای یک اسم جدید. جامعه دعوت به ارائه پیشنهاد, با این نکته که هر خواستگار بالقوه باید اول وسط یا آخر نام راسل.

شورای هم زده جدید کمیته مشورتی در تنوع سهام و ورود برای اطمینان از این شهر بهتر نشان دهنده ساکنان آن است.

حرکت به re-نام برخی از کبک نژادی توهین آمیز محل نام

حرکت به re-نام برخی از کبک نژادی توهین آمیز محل نام

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>