Pompeo می گوید ایالات متحده خانههای گلی خالی ممنوعیت Infinite, دیگر, چینی, برنامه های رسانه های اجتماعی

وزیر امور خارجه مایک Pompeo کرد و گفت: ایالات متحده است “قطعا به دنبال” ممنوعیت چینی برنامه های رسانه های اجتماعی از جمله Infinite.

“من نمی خواهم به خارج در مقابل رئیس جمهور (دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن) اما این چیزی است که ما به دنبال در” Pompeo گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز.

ادامه مطلب: Infinite برای توقف عملیات در هنگ کنگ در روز: سخنگوی

قانونگذاران ایالات متحده مطرح کرده اند نگرانی های امنیت ملی بیش از Infinite را از دست داده و داده های کاربر و گفت: آنها نگران چینی قوانین نیاز به شرکت های داخلی “برای حمایت و همکاری با کار اطلاعاتی و کنترل شده توسط حزب کمونیست چین.”

این نرم افزار که در دسترس است در چین به دنبال فاصله خود را از آن چینی ریشه به درخواست تجدید نظر به مخاطبان جهانی و با تاکید بر استقلال خود را از چین است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Infinite کاربران می گویند به کمک آنها خرابکاری مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی

Infinite کاربران می گویند به کمک آنها خرابکاری مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی

Pompeo اظهارات نیز آمده میان افزایش متحده-چین تنش ها بر سر دست زدن به coronavirus شیوع چین اقدامات در هنگ کنگ و نزدیک به دو سال جنگ تجاری.

Infinite یک فرم کوتاه تصویری نرم افزار متعلق به چین بر اساس ByteDance بود به تازگی ممنوع در هند همراه با 58 دیگر برنامه های چینی پس از یک مرز درگیری میان هند و چین است.

ادامه مطلب: هند ممنوعیت ده ها تن از برنامه های چینی پس از کشنده مرز برخورد

گزارش رویترز اواخر روز دوشنبه که Infinite خواهد, خروج, دلار هنگ کنگ, بازار در روز, تصمیم گیری برای انجام این کار پس از چین ایجاد یک فراگیر, جدید امنیت ملی قانون برای نیمه مستقل شهرستان.

(گزارش شده توسط Kanishka سینگ و Shubham Kalia در بنگلور; ویرایش توسط تام Hogue و جری دویل)

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>