جدید کلینیک مجازی برای حمایت از coronavirus بیماران در لندن, Ont.

لندن علوم سلامت مرکز (LHSC) در لندن, Ont., راه اندازی کرده است جدید کلینیک مجازی برای حمایت از بیماران مبتلا به این رمان coronavirus.

فوری COVID-19 درمانگاه در LHSC توسعه داده شد و توسط شش پزشکان برای شناسایی, تریاژ, نظارت و مدیریت عوارض بالقوه COVID-19 از طریق مجازی جدید درمانگاه.

دکتر ارین اسپایسر عمومی متخصص داخلی در LHSC و یکی از سازندگان این درمانگاه می گوید که آنها می خواهم به ارتباط با هر کسی در لندن است که تست مثبت برای COVID-19 به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از تشخیص.

ادامه مطلب: Coronavirus: بازیگر رایان رینولدز با تشکر از لندن, Ont., کارگران بیمارستان در پیام تصویری

“تحقیقات نشان می دهد که بیماران مبتلا به COVID-19 ممکن است به دنبال مراقبت تا زمانی که خیلی دیر به این دلیل که علائم سطح اکسیژن ممکن است قابل توجه در اوایل این بیماری گفت:” اسپایسر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در آن زمان آنها فراموش نمایشگاه نشانه ها و دریافت کمک آنها می توان در یک مرحله مهم در این بیماری است.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این کلینیک با هدف ارائه دوره نقاهت COVID-19 بيمار با یک روند آنها می توانید استفاده کنید برای خود در نظارت بر سلامت خود را با دسترسی به مجازی پزشکان.

ادامه مطلب: لندن, Ont. محققان با بررسی استفاده از A. I. به تشخیص COVID-19 از طریق ریه فراصوت

Oximeter پالس که LHSC توصیف به عنوان یک دستگاه است که استفاده می شود به خود-نظارت بر مقدار اکسیژن انجام شده در بدن ارائه خواهد شد برای کسانی که در حال ارزیابی توسط درمانگاه در بالاتر خطر هیپوکسی یک عرضه ناکافی اکسیژن است.

هنگامی که oximeter در دست پزشکان را توضیح دهد از طریق مجازی مشورت در مورد نحوه نظارت بر علائم و نحوه استفاده از دستگاه و زمانی که به تماس با کلینیک تماس با پزشک و یا یک آمبولانس.

کلینیک مفهوم توسعه داده شد توسط دکتر. Marko Mrkobrada, Michael Nicholson, ارین اسپایسر مگان Devlin, Inderdeep Dhaliwal و Jaclyn ارنست.

پزشکان طرح به دنبال بیماران در سال آینده.

مشاهده link ”

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>