سحر و جادو جهش به ارمغان می آورد در مایکروسافت exec به عنوان مدیر عامل – CNET


is201512100319-683x1024

پگی جانسون تبدیل خواهد شد Magic Leap را از مدیر در Aug. 1.

مایکروسافت

پگی جانسون را تبدیل به واقعیت مجازی راه اندازی سحر و جادو جهشجدید مدیر عامل این شرکت گفت: در انتشار شنبه, گرفتن موقعیت از بنیانگذاران Rony Abovitz خالی است. او را قدم به نقش Aug. 1

جانسون معاون اجرایی توسعه کسب و کار در مایکروسافت داشتن پیوست این شرکت در سال 2014. قبل از آن, او برگزار شد های مختلف در موقعیت های رهبری در chipmaker کوالکام.

“سحر و جادو جهش فن آوری پایه غیر قابل انکار است و هیچ سوال وجود دارد که دارای پتانسیل برای شکل دادن به آینده XR و رایانه” جانسون گفت: در انتشار. “به عنوان مدیر عامل من به جلو نگاه استراتژیک به ساختمان روابط پایدار است که برای اتصال Magic Leap را بازی در حال تغییر تکنولوژی و خط لوله به گسترده دیجیتال نیازهای شرکت از تمام اندازه ها و صنایع است.”

ادامه مطلب: استفاده از واقعیت افزوده برای تزئین خانه خود را با این نرم افزار

گوگل-بودجه Magic Leap در سال 2011 تاسیس شد. پس از گذراندن 2.3 میلیارد دلار ایجاد AR, عینکی, خود سحر و جادو جهش یک هدست آمد در سال 2018 است. دلار 2,295 دستگاه شامل صفحه نمایش, صوتی, و, خارجی, دوربین, سنسور, اما بنا به گزارش ها تنها به فروش 6000 واحد در آن شش ماه اول.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: من سحر و جادو جهش باهم تجربه: Porgs روبات و اندی…


4:36

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>