همیلتون در دیزنی به علاوه: تایمر اول بحث که آیا آن را با اعتیاد به مواد مخدره – CNET


reel-grab-hamilton-07-07049869
دیزنی به علاوه

است که در همیلتون اعتیاد به مواد مخدره ؟ Lin-مانوئل میراندا ضربه هیپ هاپ موسیقی آمد به دیزنی به علاوه در جولای 3و طرفداران clamored به در اتاق که در آن اتفاق می افتد. دیزنی به همراه تلفن همراه-دریافت برنامه شروع به پریدن کرد و 72% در آمریکا بیش از آخر هفته به عنوان جریان خدمات کاهش یافته و این نسخه از فیلم تحسین شده نشان می دهد که ضبط شد در سال 2016 با برادوی بازیگران اصلی.

کسانی که دیده اند همیلتون در تئاتر قبل از اینکه در نیویورک و لندن و یا با تور, بازیگران می دانستند چه در انتظار است. ما CNET مؤلف آن را به نام یک heartwarming متقابل بین بازی و فیلم تلویزیونی. اما آنچه در مورد جوان تکه تکه و گرسنه نوع که تا به حال هرگز یک فرصت به تماشای میراندا موسیقی بازی در مرحله? زیر CNET کارکنان را دیدم که نشان می دهد برای اولین بار در روز از آن جریان راه اندازی به اشتراک گذاری واکنش های خود را از کسانی که مشغول نگه داشته Google-جستجوی ” جان لارنس در حالی که تماشای برای کسانی که به دور از همیلتون ورود در نیویورک به الیزا قرار دادن خودش در روایت است.

اعتیاد به مواد مخدره بیش از حد شگفت آور به اندازه کافی

من رفتم به این با ترکیبی از بیم و هراس و هیجان است. من شنیده ام بارها و بارها چه شگفت انگیز همیلتون بود و من ترس از اعتیاد به مواد مخدره ضایع شده آن را برای من. تماشای برادوی نشان می دهد بر روی صفحه نمایش نیز احساس خارجی و نگران بودم که به راحتی نشستن روی نیمکت با یک تلفن در کنار من به معنای من نخواهد بود قادر به تمرکز بر دو به علاوه ساعت نشان می دهد (تقسیم زمان بین صفحه نمایش بزرگ بر روی دیوار و یک کمی در دست است عمل استاندارد).

آن را درست در اطراف دیدن پادشاه جورج (لذتبخش بازی های برگزار شده توسط Jonathan Groff) به معنای واقعی کلمه تف کردن خطوط خود را هنگامی که نگرانی من پژمرده. این فیلم برداری نسخه توانایی شما را از نزدیک به چهره از هنرمندان از Groff بیرون آوردن بزاق به عنوان او آواز می خواند “شما” به نگاه حسرت و اشتیاق از رنه Elise Goldsberry را گلپر به عنوان او آواز می خواند “راضی” چیزی است که من از دست رفته ام به حال من شده است در صندلی های ارزان قیمت از ریچارد راجرز تئاتر (که بیایید آن روبرو بوده ام یک معجزه کوچک خود را).

بسته نوشتن شرح تصاویر و همچنین به من اجازه برای بهتر به دنبال همراه با rapid-fire شعر و به من کمک کرد تا بهتر درک نبوغ اسکریپت که منابع همه چیز از پیچیده سیستم بانکی به راجرز و هامراشتاین و توماس جفرسون میل برای فرانسه است.

به سطح باور نکردنی از اعتیاد به مواد مخدره, Hamilton ذهن bogglingly بیش از آنها را. موسیقی, اجرای, داستان و این همه خدمت به ایجاد به طور کامل گوشت-out نسخه از پدران بنیانگذار ما نجیب و خرده مغرور و فروتن — اغلب در همان زمان — است هیچ چیز کمتر از شگفت آور است.

من یک تئاتر فرد-آخرین برادوی عملکرد ستاره دار یک شخصیت از یکی از پسر مورد علاقه کتاب های کودکان-اما همیلتون موفق به ضربه من دور است و من تعجب زمانی که ما می توانیم بیشتر تولیدات قرار داده و در جریان خدمات.

راجر چنگ اجرایی سردبیر نیویورک

فیلم و موسیقی درست انجام

اولین بار من گوش به موسیقی متن فیلم درست بعد از همیلتون جهانی شد احساس در سال 2016 من ایستاده در آشپزخانه قاشق چوبی در دست بیشتر transfixed با داستان سرایی و موسیقی از هر آنچه که من در پخت و پز. در نهایت قادر به دیدن مرحله تولید ساخته شده داستان احساس کامل در راه من نمی دانم که من مورد نیاز است. احساسات غرق در. ریف و مبادلات ساخته شده حس. شخصیت متبلور. و قادر به دیدن نبوغ بسیار با استعداد daveed را از دست Diggs (لافایت/Jefferson) در “فرد” من منفجر دور. اخیر فیلم موزیکال شده اند قطار خراب, امور, اما در گرفتن برادوی مرحله فقط به عنوان همیلتون خدمه آن حق است. زمانی که تئاتر باز من خواهید بود برای اولین بار در خط به خرید یک بلیط.

جسیکا Dolcourt مدیریت ویرایشگر سان فرانسیسکو

زوج با یک تلفن کامل درس تاریخ

مانند هر کس دیگری در مدار من واقعا می خواستم برای دیدن همیلتون در مرحله. همه من می دانستم که شده است صحبت کردن در مورد آن را برای سال. اما تا آنجا که من دوست دارم و درک خوب برادوی تولید و من مایل به گرفتن یک وام مسکن دوم برای حضور در یک عملکرد در شهر نیویورک است. من نقل مکان کرد و از نیویورک به حومه فیلادلفیا چند سال پیش و امیدوار بود برای دیدن یک عملکرد در فیلادلفیا اما بلیط نیز دریافت کنید.

همه از این است که می گویند من فوق العاده پمپ به تماشای عملکرد از من مبل در دیزنی به علاوه. این احساس بسیار اتصالات چیز شب قبل از چهارم جولای به خصوص پس با توجه به COVID مربوط به اجتماعی فاصله, خانواده من بود و نه رهبری به ساحل برای تعطیلات آخر هفته.

من واقعا لذت می برد و اجرای تلویزیونی, تولید, اگر چه آن را یک تجربه متفاوت از تماشای یک نمایش زنده. اما با توجه به اینکه من تا به حال نه گوش به موسیقی در پیشبرد و نه تجدید حافظه من از AP تاریخ آمریکا با جزئیات بیشتر در مورد همیلتون زندگی من بود و خوشحالم که من تا به حال با صرف هزاران دلار در یک اجرای زنده از آنجایی که من صرف یک تکه از زمان توقف و گوگل به درک تاریخ و شخصیت.

من خودم به خوبی versed در تاریخ آمریکا و من می خواهم بگویم من می دانم که یک مقدار عادلانه در مورد جنگ انقلابی — خانه من است که در داخل راه رفتن فاصله به دره فورج پارک ملی — اما من تا به حال هیچ ایده که جان لارنس بود و یا هر چیزی در مورد او رابطه نزدیک به همیلتون. بنابراین شلاق از گوشی من برای انجام یک جستجو در گوگل بسیار مفید است.

البته در حال حاضر که من دیده ام همیلتون و می دانم که تاریخ بهتر من به قصد تماشای آن را دوباره در دیزنی به علاوه-این بار بدون گوشی من. من هم دوست دارم برای دیدن یک اجرای زنده, در صورتی که هرگز دوباره اتفاق می افتد–پست-همه گیر. (Fingers crossed.)

مگی Reardon ارشد, خبرنگار, Wayne, Pennsylvania

در زمان برخی از زمان, اما من تنظیم

شما را به یک معامله زمانی که شما راه رفتن را به یک تئاتر ناگفته پیمان با نوازندگان که هر چه آنها وانمود مهم نیست که چقدر cringely ساختگی شما متعهد به ساخت آن واقعی است. اما آن را سخت را که همان سرمایه گذاری هنگامی که وجود دارد یک صفحه نمایش تلویزیون بین شما و مرحله و آن را بیش از حد آسان تنها به مردم prancing دور در احمقانه شلوار آواز و خوانندگی و آواز. بنابراین من صرف چند آهنگ از فیلم برداری همیلتون تعجب آنچه که به نام شاه جورج اتفاق می افتد. آن را فقط مانند یک عجیب و غریب ایده و من متاسفم اما نمایشگاه-سنگین اول آهنگ وحشتناک است.

اما پس از آن من تنظیم کرد. قلبی اجرای برنامه های خستگی ناپذیر جریان تغزلی روایت و تاریخی تنش واقعا مرا جلب کرد ، من خوش اعتراف وجود دارد اشک در چشمان من است ، همه چیز ممکن است کاملا عجیب و غریب مفهوم و فیلم برداری بازی هنوز برخی از انقباض غیر ارادی ماهیچه عامل, اما من قطعا ببینید که چرا مردم عاشق همیلتون.

من یک برنامه به طور بالقوه مورد بحث هر چند مشاهده: Lin-مانوئل میراندا باید بازی مرد دیگر.

ریچارد Trenholm ارشد, ویرایشگر لندن

از دست رفته بخشی از مخاطبان

من می خواهم امیدوار به دیدن همیلتون در مرحله اما با دو جوان, بچه ها, سفر من به تئاتر هستند و چند دور بین. بنابراین من هیجان زده به تماشای آن برای اولین بار در دیزنی به علاوه. TL;DR من واقعا از آن لذت بردم اما نه همه چیز ترجمه شده از این مرحله به صفحه تلویزیون برای من.

من را دریافت نمی اشتباه وجود دارد مقدار زیادی در مورد همیلتون که زندگی به اعتیاد به مواد مخدره. تمام عملکرد شگفت انگیز بود هر چند King George III, بازی های برگزار شده توسط Jonathan Groff و توماس جفرسون, بازی های برگزار شده توسط daveed را از دست Diggs شد standouts برای من. قادر به تماشای با نوشتن شرح تصاویر و همچنین اجازه دهید من قدر هر خط از جمله چیزهایی که من به احتمال زیاد می توانست از دست رفته در فرد است.

آنچه برای من کار نمی کند بود بیشتر در مورد تئاتر تجربه تر نشان می دهد. من از دست رفته در مخاطبان و شنیدن احساسات و خنده و تشویق مردم در اطراف من. همچنین همیلتون طولانی است (دو ساعت و 40 دقیقه با یک دقیقه تنفس). من برای شروع همیلتون تا پس از 9 p. m. و تلاش برای ماندن متمرکز در نیمه دوم نشان می دهد.

همیلتون هنوز قطعا ارزش تماشای دیزنی به علاوه و من نگاه به جلو به چرخش در مورد علاقه من شماره هر زمان که من می خواهم.

کری Mihalcik, ویرایشگر, Baltimore

تاریخ آمریکا با سرد پرنیان

همیلتون قرار می دهد معاصر چرخش در یک تاریخی داستان از طریق استفاده از هیپ هاپ و موسیقی پاپ. من شنیده ام همه اعتیاد به مواد مخدره اما من هرگز دیده می شود موسیقی به دلیل بلیط گران و در تقاضا بالا است. تا زمانی که من آن را شنیده بود در دیزنی به علاوه من عضو سرویس ویدئو.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان در ماه ژوئیه سال 2020


3:50

من نمی گوش دادن به موسیقی متن فیلم را از قبل در ذهن من, من فکر کردم این موسیقی که قرار بود به صدا مانند چیزی از Les Misérables. موزیکال تمایل به دنبال فرمول خاصی بنابراین من غافلگیر شده بود برای شنیدن رپ و حتی beatboxing در سراسر. آنچه به من ایستاده بود, بودند, از instrumentals, که به این بازی تاریخچه درس بسیار سرد پرنیان.

من فقط دیده می شود یک تعداد انگشت شماری از فیلم های موزیکال در مرحله (موسیقی مرد یک آمریکایی در پاریس و به جنگل) بنابراین من می دانم که در حال تماشای یک بازی بر روی صفحه نمایش در مقابل در فرد است که یک تجربه متفاوت است. مزایای تماشای یک موسیقی در یک صفحه نمایش است که شما می توانید حالات چهره از بازیگران نزدیک است. حرکت نزولی این است که من نیز پریشان به راحتی توسط گوشی یا صدای آتش بازی خارج بنابراین من در واقع تماشا همیلتون بیش از دو روز. من هم متوجه عدم تنوع در تئاتر جهان پس از آن طراوت بود برای دیدن یک موسیقی با سیاه و پورتوریکو بازیگران در نقش منجر شود. به طور کلی همیلتون زندگی می کردند تا اعتیاد به مواد مخدره عمدتا به دلیل آن را متفاوت از دیگر فیلم های موزیکال من دیده ام قبل از. آن را به چالش کشیده انتظارات من از آنچه من فکر کردم یک موسیقی خواهد نگاه و صدا مانند.

Queenie وانگ, خبرنگار, سان فرانسیسکو

نشان می دهد برای زمان ما

من دیده ام بسیاری از تولیدات تئاتر اما هرگز همیلتون. آن را با ترجمه درخشان به تلویزیون با تقریبا سه ساعت بازی باقی مانده فریبنده و جذاب تمام راه را از طریق. یکی از چیزهایی که به من لبخند بود دیدن الکساندر همیلتون و خدمه اش و Schuyler خواهر هر کدام در یک های مختلف رنگ روشن صحنه و لباس — که لازم است برای تمایز بین کاراکتر در هنگام نشستن در یک تئاتر بزرگ دور از مرحله اما واقعا مورد نیاز برای تولید تلویزیون.

چه می توان گفت در مورد همیلتون که نشده اند و فریاد زد: در ستایش بررسی ؟ بازی خود را درخشان است. کیفیت تولید و بازیگری نابغه ترانه توازن طنز و سیاست این آهنگ ها که گیر ماندن در سر خود را برای روز بعد از دیدن آن است.

آنچه مهم است در حال حاضر این است که چگونه لین مانوئل میراندا آورده همیلتون به کم هزینه جریان پلت فرم در طول زمان از هر دو COVID-19 قرنطینه و سیاه زندگی مهم است. آوردن گران تئاتر نشان می دهد با شدت دشوار به دست آوردن بلیط خارج از شهرهای بزرگ و به خانه ها در همه جا تساوی دسترسی به یک ابزار یادگیری مورد گذشته آمریکا که عمیقا مرتبط است.

همیلتون نژادی متعادل بازیگران, بحث که اذعان برده داری و آن را با استفاده rap battles به عنوان یک وسیله نقلیه برای به تصویر کشیدن تاریخ سیاسی آن را به خوبی مناسب برای کمک به آموزش و یادگیری در تمام سطوح. بسیار شبیه به پدران بنیانگذار ما در حال حاضر در یک زمان که در آن ما نیاز به فشار تغییر بزرگ است و ما نیاز به انجام آن را از طریق درک و احترام است. شده است وجود دارد هرگز یک مطلب تند و تلخ زمان برای همیلتون برای تبدیل شدن به در دسترس برای همه.

Corinne Reichert ارشد, خبرنگار, سان فرانسیسکو

یکی خوشحال Hamilfan

من نمی خواهد می گویند من کشیده شد لگد زدن و جیغ به شیکاگو مرحله تولید همیلتون اما من به دنبال به جلو به آن است. یک درس تاریخ پیچیده در هیپ-هاپ ؟ نه ممنون. اما مادر من می خواستم به آن را ببینید و می خواست خانواده به آن را ببینید با او خاموش ما رفت.

آیا می توانید حدس بزنید که در آن این است که ؟ من در حال حاضر به عنوان هار یک Hamilfan به عنوان آنها می آیند. من خواندن کتاب است. من صرف کل پرواز و قطار سواری گوش دادن به بازیگران اصلی ضبط پایان برای پایان دادن به یک لذت واقعی است. من حتی برنده همیلتون بلیط قرعه کشی سال بعد من اجازه می دهد برای دیدن نشان می دهد دوباره در دیترویت — ردیف دوم!

به دیگران اشاره کرده اند که همیلتون در تلویزیون فاقد صمیمیت مشترک تئاتر تجربه و افزود پانچ فراهم شده توسط صدای بلند, ارکستر زنده. اما در واقع گرفتن برای دیدن اصلی اعضای بازیگران بازی این نقش? نزدیک, بنابراین شما می توانید عبارات خود را از شادی و غم و اندوه? که در واقع بهتر از تئاتر می تواند ارائه. همیلتون موسیقی یک اثر هنری است. همیلتون جریان در تلویزیون یکی از معدود نقاط روشن از سال 2020 است. کم نور چراغ خاموش کردن گوشی لنگ حجم.

ریک Broida ارشد, ویرایشگر دیترویت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>