Halo 3 اجازه می دهد تا بازیکنان PC پایان مبارزه در جولای 14 – CNET


campaign-3.png

مایکروسافت

Halo 3 در نهایت خود را از PC اولین بار در جولای 14 به عنوان بخشی از بازی Halo: The Master Chief Collection. 2007 کلاسیک در ابتدا برای کنسول ایکس باکس 360 است نتیجه گیری فصل از هاله اصلی سه گانه است. این مجموعه شامل شش بازی های منتشر شده در طول زمان با هر یک از بازی جلا به طور خاص برای بازی در رایانه های شخصی مدرن.

اگر شما خرید این مجموعه شما در حال حاضر می توانید بازی بازی های سالگرد نسخه اصلی Halo و Halo 2 در علاوه بر این به محبوب prequel Halo: Reach. پس از Halo 3 این مجموعه را گرد با Halo 3: ODST-که می گوید یک داستان اتفاق می افتد در همان زمان به عنوان Halo 3 — و Halo 4.

فرمانده استاد محبوب شخصیت از بسیاری از بازی Halo از جمله تمام سه قسمت از سه گانه اصلی است. برای اولین بار توسعه یافته توسط Bungie تمام بازی ها در این سری بسیار معروف هستند جالب داستان مبارزات و رقابتی در حالت چند نفره. آنها اول شخص اکشن است که در آن شما به نبرد با بیگانگان برای نجات جهان. داستان مبارزات پر شده با sci-fi lore.

در جولای 14, شما قادر خواهید بود برای خرید Halo 3 و یا بازی آن را از طریق مایکروسافت سرویس اشتراک ایکس باکس بازی عبور برای PC. مجموعه هزینه های $40 برای تمام شش بازی. ایکس باکس سایت نیست ذکر شده در یک قیمت برای خرید Halo 3 به صورت جداگانه و در عین حال. فرد دیگر بازی ها در این مجموعه هر یک از هزینه $10.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>