ماهی در منو به عنوان اتحادیه اروپا میشل Barnier dines در خیابان داونینگ

اتحادیه اروپا رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره میشل Barnier ملاقات با همتای خود در خیابان داونینگ در روز سه شنبه شب در آخرین تلاش برای رفع انسداد متوقف Brexit شد.

ماهی بود که در منو در ردیف 10 به عنوان آقای Barnier و دیوید فراست dined در یک فیله از نوعی ماهی پهن بزرگ chargrilled مارچوبه و terrine از میوه های تابستانی است.

ماهیگیری حقوق برای اتحادیه اروپا ناوگان در آبهای نیز از جمله مسائلی است که نیاز به اتو کردن برای یک توافقنامه تجارت آزاد زده می شود.

دیگر سکندری بلوک شامل به اصطلاح “سطح زمین” در مقررات خواستار شده توسط اتحادیه اروپا, حقوق کارگران و کمک های دولت قوانین.

“اتحادیه اروپا می خواهد توافق – و ما در حال انجام همه چیز را برای موفقیت – اما نه به هر قیمت” آقای Barnier گفت: پیش از این نشست است.

“ما در حال تعامل سازنده و من مشتاقانه منتظر معادل نامزدی از انگلستان در این هفته است.”

جلسه اول “تشدید” دور از گفتگو ها با هدف تقویت برنامه از مذاکرات, که در حال سقوط است خطرناکی در پشت برنامه و خطر هیچ معامله.

بوریس جانسون سخنگوی گفت که “غیر رسمی” را “پوشش همه چیز را از آنچه که اتحادیه اروپا از سطح زمین بازی از طریق به ساختار حکومت”.

آنها تایید کردند که هیچ وزیران خواهد بود در حال حاضر در شام اما که “یک یا دو” مقامات از هر طرف ممکن است شرکت کنند. شماره 10 اجتماعی فاصله قوانین را رعایت شود.

چهره به چهره جلسات از سر گرفته در بروکسل برای اولین بار هفته گذشته پس از ماه از ویدئو کنفرانس است که در آن پیشرفت کمی ساخته شده بود در مسائل کلیدی است.

هر دو طرف می گویند آنها می خواهند توافق با پاییز اما اگر هیچ معامله زده با آغاز 2021 انگلستان را ترک خواهد کرد و تنها بازار بدون معامله یک سیاست است که انتظار می رود با آمدن شدید اقتصادی آسیب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>