اریک جویس: سابق کار MP پنجه نرم می کند گناه به کودک اسباب جرم

سابق کار MP اریک جویس التماس کرد گناه به ساخت یک زشت عکس از یک کودک.

جویس که نماینده کارگری برای Falkirk بین 2000 و 2012 قبل از تبدیل شدن به مستقل تا زمانی که استعفای خود را در انتخابات عمومی 2015 به نظر می رسد در ایپسوییچ تاج دادگاه امروز برای پیش از محاکمه شنوایی.

با توجه به همسرم جویس متهم شده بود در ماه گذشته پس از بازداشت در ماه نوامبر سال 2018 است. این اتهام گفته بود که او ساخته شده یک زشت عکس از یک کودک به عنوان یک فایل فیلم و طبقه بندی شده به عنوان یک دسته در یک تصویر.

قاضی اما پطرس گفت: واحد 51-دوم فیلم بر روی یک دستگاه “به تصویر می کشد تعدادی از کودکان”.

“برخی از آنها بسیار جوان است گفت: به 12 ماه,” او گفت:. “به وضوح یک دسته-یک فیلم.”

او گفت: جویس که به نظر می رسد در دادگاه در فرد می گوید: “او دسترسی به آن از طریق یک ایمیل که او می گوید یک ایمیل اسپم” اضافه کرد: “در زمان او از نوشیدن به شدت و او در حال حاضر تحت کار با لوسی Faithfull بنیاد و روان باشد.”

جویس از Worlingworth, Suffolk بود به قید وثیقه و قاضی پیترز دستور داده است که یک گزارش آماده شود قبل از اینکه او محکوم در 7 اوت. او همچنین نیاز به ثبت نام مدارک اذعان حضور او در مجرم جنسی ثبت نام کنید.

یک بیانیه منتشر شده در جویس وب سایت در ماه گذشته پس از جزئیات اتهام پدید آمده گفت: “من را بدون نظر از هم اکنون تا زمانی که همه فرآیندهای قانونی هستند در یک… که در آن نقطه من را کامل کرد.”

جویس سابق, سرباز, استعفا از کار در سال 2012 پس از اعتراف به مشترک حمله در مجلس عوام بار بعد گفتن نمایندگان مجلس خود را “استاندارد از من انجام سقوط کرد به طرز وحشتناکی زیر آنچه مورد نیاز است یک عضو از این خانه یا در واقع هر کسی در هر نقطه”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>