Coronavirus: St. Catharines به پیش نویس اجباری داخل ماسک آئین نامه

St. Catharines, Ont., یک گام نزدیک تر به ساخت پوشش صورت اجباری در محصور فضاهای عمومی پس از شهردار والتر Sendzik و نمایندگان رای دادند به نفع پیش نویس آئین نامه موقت برای یک جولای 13 جلسه شورای.

این حرکت در می آید و پس از Sendzik گذاشته از نظر این بخشنامه در یک جلسه ویژه در روز دوشنبه.

“ماسک یا پوشش صورت باید پوشیده شود مگر اینکه از آن است که منطقی مورد نیاز به طور موقت حذف پوشش برای خدمات ارائه شده توسط ایجاد و یا در حالی که به طور فعال درگیر در ورزشی یا فعالیت های ورزشی در طول فعالیت فیزیکی” Sendzik گفت: در طول خواندن.

ادامه مطلب: Coronavirus — هیئت مدیره از سلامت را اجباری ماسک موضوع در همیلتون

معافیت به پتانسیل آئین نامه شامل کودکان با سن کمتر از دو نفر با یک بیماری زمینه ای است که مانع توانایی خود را به پوشیدن ماسک یک فرد قادر به قرار دادن و یا حذف یک چهره پوشش بدون کمک و یا کارکنان و عوامل غیر فضاهای عمومی و یا در پشت موانع فیزیکی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اجرای آیین نامه اجرایی آغاز خواهد شد در جولای 14 و منقضی در اوت. 24. این امر نیز اعمال می شود به تمام شهر Catherines امکانات به مانند جامعه مراکز و کتابخانه ها و حمل و نقل عمومی.

در زمین خود را برای آیین نامه اجرایی, Sendzik گفت: مشاوران که St. Catharines و آبشار منطقه مقصد که جذب مردم از سراسر کشور و فراتر از آن.

شهردار توجیه استدلال خود گفت که او آموخته است که در صحبت های اخیر با شهردار Niagara-on-the-Lake که حدود 50,000 تا 60,000 وسایل نقلیه از دیدن شده است که شهرداری در تعطیلات آخر هفته.

“پس از این تمام چیزی است که ما در یک حباب ما نیست” Sendzik گفت: “بنابراین من فکر می کنم این مهم است که مردم درک کنند که ما در حال تلاش برای محافظت از جامعه ما از آنجا که ما نمی دانیم که چه افراد دیگر در جوامع خارج از نیاگارا در حال انجام است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

حرکت در یک زمان می آید زمانی که تعدادی از شهرداری ها در انتاریو اخیرا به تصویب آیین نامه نیاز به ماسک مانند تورنتو و پوست منطقه یا پزشکی افسران موضوع سلامت سفارشات در گوئلف و کینگستون.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این انتظار می رود آبشار نیاگارا شهردار جیم Diodati و Niagara-on-the-Lake شهردار بتی Disero در وزن خواهد شد که آیا آنها حمایت اجباری صورت-پوشش آئین نامه هنگامی که یک منطقه ای ویژه جلسه شورای طول می کشد محل در روز چهارشنبه.

ادامه مطلب: به یاد نیک کردرو — دوستان ادای احترام به “بچه که از آن ساخته شده بزرگ” در برادوی

Disero گفت: اخبار جهانی که در این نقطه او تنها حمایت از ابتکار عمل توسط Niagara-on-the-Lake محلی اتاق بازرگانی درخواست مغازه داران در “بالا در مناطق توریستی” برای قرار دادن علائم درخواست مشتریان به پوشیدن ماسک.

شهردار می گوید ساکنان احتمال حمایت از یک ماسک آئین نامه در Niagara-on-the-Lake, اما او معتقد است که ماهیت صلح آمیز جامعه به طور بالقوه باعث کمتر شدن فوری پس از شهرداری ندارد جمعیت زیادی جمع آوری جاذبه های مانند آبشار نیاگارا.

“ما نمی جاذبه های معمولی حس مانند آبشار نیاگارا به عنوان مثال که Hornblower یا zip خط” گفت: Disero “ما یک زندگی محله میراث منطقه. ما رویدادهای فرهنگی, موزه ها و گالری ها مانند شاو جشنواره موسیقی نیاگارا و همچنین بسیاری از افسانه wineries و زیبا فضای سبز پارک ها و مسیرهای پیاده روی.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: استخر به آرامی باز در سراسر همیلتون-نیاگارا در میان گرما هشدار و همه گیر

آبشار منطقه افسر پزشکی سلامت نیز غیر commital اجباری, ماسک, سیاست, گفتن اخبار جهانی است که این تصمیم باید به سمت چپ به هر فرد شهرداری.

“ما همچنان توصیه می شود که هر گونه بحث در اطراف حکم برای پوشش صورت اتفاق می افتد در شوراهای شهری که در آن مناسب بحث در اطراف این اندازه گیری می تواند رخ دهد” دکتر مصطفی Hirji گفت, اخبار جهان, “هنوز, ما تا به حال هر گونه بحث و گفتگو با سیاستمداران محلی به دنبال توسعه یک چهره-پوشش آیین نامه اجرایی محلی.”

در ضمن امکان همیلتون داشتن اجباری صورت-پوشش آئین نامه به نظر می رسد در دست خود وزارت بهداشت.

ادامه مطلب: تورنتو پوست منطقه حرکت به مرحله 2 استان طرح بازگشایی پنج شنبه

روز جمعه دکتر الیزابت ریچاردسون نشان داد که سلامت عمومی بحث شد در جریان اجباری ماسک طرح کرد و آن را نه پس از قریب الوقوع این شهر تعداد موارد کم باقی مانده است.

“این بازی در راه های مختلف در نقاط مختلف استان در حال حاضر در بخش مربوط به اپیدمیولوژی از موارد است که آنها با داشتن” گفت: ریچاردسون.

ریچاردسون می گوید نتایج در دیگر مناطق مانند تورنتو و پوست منطقه خواهد شد و به احتمال زیاد تاثیر یک تصمیم گیری است که می تواند ساخته شده زمانی که هیئت مدیره بهداشت و درمان در دیدار روز جمعه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link ”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>