Coronavirus: دولت برای جلوگیری از انتشار اطلاعات بر روی مردم آزمایش روزانه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

وزیران متهم شده اند “dodging موشکافی” پس از آن اعلام شد که دولت برای جلوگیری از انتشار آمار در تعداد زیادی از مردم تست شده برای coronavirus روزانه.

اعلام شد که آمار و ارقام رسمی نشان داد که یک پنجم از آزمون در دسترس ساخته نشده است پردازش شده است. خیابان داونینگ تایید کرد که برخی از افرادی که درخواست برای صفحه اصلی-تست کیت نمی بازگشت آنها را هر چند معلوم نیست چه نسبت این را از تعداد کل فرآوری نشده انجام شد.

خیابان داونینگ گفت که وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی (DHSC) خواهد شد در حال حاضر انتشار روزانه یک شکل از آزمون های فرآوری شده به جای مردم آزمایش به منعکس کننده این واقعیت است که بسیاری از مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارگران در حال حاضر در حال آزمایش چند بار.

کار لعنتی این وضعیت به عنوان یک “مطلق قتلگاه” گفت: وزرا در تلاش بودند تا پوشش خود را از خجالت در داشتن هرگز به هدف رسید مجموعه در اوایل ماه آوریل از تست 100 ، 000 نفر در روز است.

کار سلامت, سخنگوی جاستین Madders گفت که درست است تعداد زیادی از مردم مورد آزمایش قرار بود کمتر از یک سوم از این تعداد آزمون اعلام شده توسط دولت در هر روز.

اما نخست وزیر سخنگوی رسمی را رد کرد و ادعا می کند که تغییر طراحی شده برای پنهان کردن وزرای خجالت گفتن خبرنگاران گفت: “این چنین نیست و من فکر می کنم این واقعیت است که ما به طور منظم آزمایش بیمارستان و مراقبت از خانه, کارکنان, نکته مهم برای ما انجام خواهد داد.”

تحت سیستم مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارگران تنها در اولین آزمون. سیستم جدید است به احتمال زیاد به تولید ارقام بالاتر به تکرار آزمایش در یک فرد را شامل می شود.

PM گفت:: “DHSC دیگر نمی خواهد به انتشار تعداد زیادی از مردم تست شده روزانه هر بیشتر خواهد شد و به جای انتشار این شماره از روزانه تست پردازش شده است.

“دلیل این است که روزانه مردم آزمایش’ آمار تنها تعداد افراد جدید در حال آزمایش است.

“برای مثال کسی که تست شده در فوریه و سپس دوباره تست شده در این ماه تنها یک بار شمارش.

“با توجه به بیمارستان و خانه مراقبت کارکنان در حال حاضر در حال آزمایش به طور منظم, ما نمی فکر می کنم این آمار می تواند یک انعکاس دقیق از میزان روزانه تست که در حال وقوع است.

“تست و ردیابی آمار هفته منتشر خواهد شد و هنوز تعداد افرادی که آزمایش شده اند.”

اما آقای Madders گفت: “به نظر می رسد که دلیل واقعی که چرا دولت متوقف صدور ارقام برای تعداد زیادی از مردم تست شده در هر روز است چرا که آنها هرگز خود را ضربه 100000 نفر-یک-روز هدف و آنها بیش از حد خجالت به آن اعتراف.

“ما می دانیم که تعداد زیادی از مردم در واقع تست شده است و کمتر از یک سوم از این تعداد آزمون آنها دولت در حال اتمام است. روشن است که وزرا در حال از دست دادن کنترل بر تست رژیم و عدم نه تنها پیگیری آزمایشات اما برای اطمینان از نتایج بازگشت سریع.

“وزرا باید برای رسیدن به مقابله با دولت از تست رژیم و مراتب باز تر در مورد که در آن شکست هستند. به عنوان مستند اقدامات آرام حیاتی است باید اعتماد به نفس است که وجود دارد موثر تست و ردیابی سیستم در محل.”


وعده اولیه برای انجام 100,000 آزمون در روز تا پایان مارس ساخته شده بود توسط وزیر بهداشت مت هنکاک و خیابان داونینگ به روشنی در پست های رسانه های اجتماعی است که آن را مرتبط با تست “100000 نفر در هر روز”.

زمانی که آقای Hancock اعلام کرد که این هدف برآورده شده بود در روز آخر قبل از مهلت او شامل بیش از 40 ، 000 تست کیت که فرستاده شده بود و هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت به این معنی که فقط 81,978 از این آزمونها در واقع پردازش شده است. هیچ اطلاعات عرضه شد که چگونه بسیاری از از این تکرار آزمایش در افرادی که تا به حال شده است swabbed قبل از.

در طی ماه گذشته آمار و ارقام تعداد افراد آزمایش شده اند گنجانده شده در اسلاید از داده های نمایش داده شده در خیابان داونینگ جلسات.

لیبرال دموکرات رهبری نامزد لیلا موران گفت: “برای اولین بار دولت لغو روزانه کنفرانس مطبوعاتی در حال حاضر آنها متوقف شد انتشار شماره از مردم که در واقع آزمایش شده است. به نظر می رسد که در هر مرحله وزرای dodging موشکافی و پوشش خود را شکست.

“ساخت داده است حیاتی برای اطمینان از تصمیم سازان برگزار می شود به حساب آورد. این نشان می دهد که ما نیاز به اطمینان از شفافیت کامل از طریق مستقل و متقابل حزب پرس و جو به طوری که این دولت دیگر می توانید سعی کنید و جلو پشم بر چشم ما است.”

رسمی DHSC آمار و ارقام نشان داد که تنها حدود 8 میلیون از 10.5 میلیون آزمون در دسترس ساخته شده از زمان آغاز شیوع این بیماری تا کنون پردازش شده است.

PM عبدالله به خبرنگاران گفت: “از آن خواهد شد مورد است که برخی از اعضای عمومی ممکن است به منظور تست و سپس به هر دلیل آنها را انتخاب کنید نه بازگشت به آن تست. بدیهی است که اگر مردم سفارش آزمون آن است که به طور کامل درست است که ما باید آنها را با یک.”

این قابل درک است که 2.5 میلیون فرآوری نشده آزمون شامل برخی از آن فرستاده شده اند اما نه بازگشت یا بازگشت بدون جزئیات شناسایی دیگران که هنوز رفتن را از طریق سیستم و تعدادی که دستور داده بودند که در دسته های بزرگ و در حال انتظار برای بازگشت بیش از چند ماه.

یک DHSC سخنگو گفت:”ما ساخته شده است از ابتدا یک آزمایش در مقیاس بزرگ برنامه و در حال حاضر می تواند یک آزمون برای هر کسی که نیاز به یک.

“دلایل بسیاری وجود دارد که آزمون نیست بلافاصله فرآوری شده از جمله کیت های آزمایش فرستاده شده به مراقبت از خانه در دسته آن را آسان تر برای کارکنان برای انجام آزمون به عنوان مورد نیاز است.

“این یک واقعیت است که اکثریت قریب به اتفاق افرادی که کتاب آزمون خود را دریافت خواهید کرد در نتیجه روز بعد.”

در 24 ساعت تا 9 روز یکشنبه در مجموع 164,849 آزمايشات ارائه شده و تست ظرفیت برای روز بود در 294,258 گفت: Downing Street.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>