Coronavirus تلفات رسما می رسد 50,000 در انگلستان و ولز

Coronavirus مرگ و میر در انگلستان و ولز رسما رسیده 50,000, با توجه به تازگی و ارقام منتشر شده.

داده های منتشر شده توسط دفتر آمار ملی انگلیس در روز سه شنبه نشان می دهد وجود دارد 50,000 مواردی که Covid-19 ذکر شده بود در مرگ گواهینامه های بین 28 دسامبر و ژوئن 26.

تعداد مرگ و میر ثبت شده در هر دو کشور در پایان هفته 26 ژوئن بود 8,979 – پایین 360 از هفته گذشته فایرفاکس گفت.

این آمار همچنین نشان داد که – برای هفته پایان ژوئن 26 – تعداد مرگ و میر ثبت شده بود و 3.4 درصد زیر میانگین پنج ساله (314 مرگ و میر کمتر).

این دومین هفته متوالی است که مرگ و میر شده است در زیر پنج سال متوسط فایرفاکس گفت.

ثبت شده مرگ و میر مربوط به coronavirus را کاهش و در همه آنها به جز یک منطقه در انگلستان ارقام نشان می دهد.

وجود دارد افزایش در coronavirus مربوط به مرگ و میر در شمال شرق که در آن بیشتر از مرگ و میر ثبت شد که در مقایسه با هفته گذشته است.

برای ششمین هفته در حال اجرا تعداد زیادی از مرگ و میر مربوط به Covid-19 بود در بالاترین شمال غرب است.

Coronvirus است به احتمال زیاد به در آورده به جلو برخی از مرگ و میر و آسیب پذیر که می تواند بی درنگ یک دوره کمتر از میانگین مرگ و میر به فایرفاکس اضافه شده است.

آخرین آمار و ارقام آمده پس از بوریس جانسون محکوم شد پس از ظاهر شدن به نشان می دهد که مراقبت از خانه و کارفرمایان بودند به سرزنش برای تعداد زیادی از مرگ و میر در کسانی که تنظیمات.

“ما کشف شده بیش از حد بسیاری از مراقبت از خانه واقعا به دنبال روش ها در راه است که آنها می توانند داشته باشند” PM ادعا کرد روز دوشنبه پرداختن به نگرانی های مطرح شده توسط NHS اجرایی سیمون استیون.

در پاسخ ملی مراقبت های انجمن گفت: این اظهارات یک “سیلی بزرگ در چهره” به کسانی که مشغول به کار در بخش ملی مراقبت فروم, نام تجاری, نظر “بسیار توهین آمیز”.

افراد مسن و کسانی که از قبل موجود شرایط بهداشتی شده اند سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

این فایرفاکس گفت: “این بیماری تا به حال بزرگتر تاثیر بر کسانی که بیشترین آسیب پذیر (به عنوان مثال کسانی که در حال حاضر رنج می برند از یک وضعیت پزشکی) و کسانی که در سنین بالا.

“برخی از این مرگ و میر که به احتمال زیاد رخ داده است بیش از این مدت از سال رخ داده است اما قبل از آن به دلیل از coronavirus.

“این مرگ و میر اتفاق می افتد زودتر از انتظار می تواند به معنای ما شروع به دیدن یک دوره مرگ و میر زیر پنج سال به طور متوسط.”

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>