‘چالش’ به بازگشایی تئاتر برای کریسمس پانتومیم فصل وزیر فرهنگ اذعان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

الیور Dowden اذعان کرده است از آن خواهد شد به چالش کشیدن برای بازگشایی تئاتر در زمان برای کریسمس پانتومیم فصل به دلیل “بزرگ انتقال خطرات” از حوادث.

فرهنگ گفت: “دولت را “به زودی” چاپ و نشر ارشاد برای مکانهای اما هشدار داد این نقطه که در آن آنها می تواند انجام دهد بدون اجتماعی فاصله است “بطریقی خاموش”.

سخنان خود را پس از خزانه رونمایی £1.5 میلیارد تاسیسات برای تئاتر مستقل سینما و هنرهای دیگر سازمان ها برای کمک به آنها را به ماندن در کسب و کار در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای آنها را به باقی می ماند بسته شده است.

بوریس جانسون گفت: بسته نجات برای این بخش کمک خواهد کرد که حفاظت از این هنر برای “نسلهای آینده” و اضافه کردن آن را تضمین خواهد کرد “گروه هنر و سالن در سراسر انگلستان می تواند شناور ماندن و حمایت از کارکنان خود را در حالی که درهای خود را بسته باقی می ماند و پرده ها پایین باقی می ماند”.

سازمان خواهد شد که دارای اولویت هستند را درک شامل به اصطلاح “جواهرات تاج و تخت” از هنر و فرهنگ و میراث و صنایع و کسانی که با ویژه محلی و یا منطقه ای اهمیت به عنوان وزیران اقدام خود را “درست کردن” دستور کار است.

اما فشرده در زمانی که تئاتر خواهد بود قادر به بازگشایی آقای Dowden گفت BBC Radio 4‘s امروز برنامه: “در رابطه با تئاتر آنچه ما گفته ایم این است که آنها می توانید تمرین و یا انجام در پشت درهای بسته. من امیدوارم که به زودی ما خواهد بود با انتشار هدايت آنها را قادر به انجام خارج و سپس آنها را به قادر اجتماعی فاصله.

“من باید بگویم به نقطه که در آن آنها می تواند انجام دهد بدون اجتماعی فاصله است بطریقی ، اگر شما در مورد فکر می کنم بسیاری از ما تئاتر – همه آنها از ویکتوریا تئاتر – مردم بسته بندی شده در بسته هم نزدیک است.”

فشرده اینکه آیا کریسمس پانتومیم فصل خواهد بود ممکن است او اضافه کرد: “خوب من دوست دارم ما برای رسیدن به نقطه که در آن ما می تواند کریسمس pantos بازگشت.

“چالش هستند – اول از همه شما رو از مادربزرگ به نوه بچه ها تو فریاد و فریاد” او پشت سر شما و یا چیزهای دیگر ما عاشق انجام آن بسیار تعاملی وجود دارد معمولا حباب صابون بودن chucked در اطراف و یا هر چیز دیگری.

“همه کسانی که نشان دهنده بزرگ انتقال خطرات پس از آن بسیار دشوار است ، من می خواهم به واقع بینانه در مورد آن اگر ما می توانید آن ما خواهد شد اما به نظر می رسد چالش برانگیز است.”

آقای Dowden اضافه شده است که او در حال کار با بهداشت عمومی انگلستان برای دیدن اگر این خطرات می تواند به کاهش اما اضافه BBC صبحانه او می خواست به “واقع بینانه در مورد چالش گرفتن ما را به آن نقطه در هر زمان به زودی”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>