بوریس جانسون متهم شده است که تلاش برای تغییر سرزنش برای بالا coronavirus مرگ و میر بر روی مراقبتهای پس از PM ادعا امکانات مسکونی “واقعا به دنبال روش”. به بخش مراقبتهای ستاد محکوم اظهارات خود به عنوان “بزدلانه” و “بسیار توهین آمیز”.

آن را می آید به روسیه را تهدید به “اقدامات تلافی جویانه” پس از وزیر امور خارجه Dominic Raab اعلام کرد تحریم ها علیه 25 مقامات روسی. چین در عین حال گفت: انکار Huawei نقش در انگلستان 5G شبکه خواهد “ارسال یک پیام بد” به دیگر شرکت های چینی.

Huawei را رد کرده است با هدف قرار دادن اعضای انگلیسی نخبگان زیر ادعای جدید در پرونده – گزارش وارد شده با کمک از سابق جاسوسی کریستوفر استیل – که این شرکت در تلاش برای متقاعد کردن مشخصات بالا مردم را به عمل به عنوان “احمقها مفید” برای پکن است.

سابق صدراعظم نگران حزب محافظه ‘شیوع anti-چینی ضریب اطمینان’

فیلیپ هاموند گفت بریتانیا باید فاصله خود را از چین در حالی که “شل شدن روابط” با اروپا است. سابق صدراعظم گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: “در حال حاضر در انگلستان است که در روند شل شدن روابط خود با همکاران و شرکای تجاری خود در اروپا به نام گسترش جهانی خود برسد.

“به نظر من این است که یک وقت می شود که مایل به تضعیف ما تجارت لینک با دومین اقتصاد بزرگ جهان.

“ما باید برای پیدا کردن یک راه, و من فکر می کنم ما آن را انجام داده اند در گذشته با بسیاری از کشورها از ادامه تجارت در ادامه به سرمایه گذاری و استقبال از سرمایه گذاری از کشورهایی است که با ما frank اختلاف نظر در مورد مسائل سیاسی.”

سابق وزیر امور خارجه گفت: “نگران شیوع anti-چینی احساسات در درون حزب محافظه کار” نامیده می شود و افزایش خود را “نگران کننده”.

Piers Morgan تماس ساعت ‘نفرت انگیز’ برای مراقبت از خانه نظرات

Piers Morgan دارای برچسب بوریس جانسون “نفرت انگیز” بیش از نظرات نخست وزیر ساخته شده نشان می دهد برخی از مراقبت از خانه به درستی به دنبال روش در طول Covid-19 بحران است.

جانسون موجب خشم گسترده پس از او گفت: “بیش از حد بسیاری از” در خانه مراقبت بخش “واقعا به دنبال روش”.

مورگان متهم هستم و دیگر وزیران از تلاش برای “تغییر روایت” در سراسر انگلستان را بالا coronavirus مرگ و میر. “من فکر می کنم آن را صادقانه نفرت انگیز است. آنچه که ما شاهد در حال حاضر این بازی سرزنش.”

وی افزود: “نخست وزیر و مت هنکاک و دیگر وزیران شروع به تغییر روایت به دور از خود و تصمیم گیری های خود را به افراد دیگر مانند بهداشت عمومی انگلستان NHS انگلستان مراقبت از خانه – همه اما دولت در حال رفتن برای پایان دادن به سرزنش برای این دولت است.”

Huawei تکذیب تلاش برای هدف احمقها مفید’ از نخبگان

در حال حاضر بیشتر در مورد این ادعا که چین متهم شده است که تلاش برای متقاعد کردن افراد با نفوذ به پشتیبانی Huawei ادغام به انگلستان 5G شبکه.

یک بحث برانگیز پرونده – گزارش وارد شده با کمک از سابق MI6 جاسوسی کریستوفر استیل – ادعای بالا مشخصات افراد هدف قرار گرفتند و به عمل به عنوان “احمقها مفید” برای پکن است.

دیلی میل گزارش داد که 86-صفحه سند به سفارش آمریکا تولید کننده فیلم اندرو دانکن ادعا سیاستمداران و دانشگاهیان در میان کسانی که در بریتانیا که پشتوانه چین به دنبال به امن.

Huawei گفته می شود به عنوان “پکن دارایی استراتژیک” در گزارش.

یک سخنگوی چینی مخابراتی غول توصیف اتهامات عنوان “بی اساس” و گفت: آنها بخشی از یک “آستین در حال اجرا مبارزات انتخاباتی آمریکا” علیه شرکت.

سخنگوی addedd: “ما قاطعانه رد این اتهامات بی اساس که نمی خرس موشکافی و متاسفانه آخرین طولانی در حال اجرا مبارزات انتخاباتی آمریکا در برابر Huawei.”

تبلیغات

Barnier و سرما نگه one-on-one چهره به چهره Brexit مذاکرات

اتحادیه اروپا رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره میشل Barnier در لندن در روز سه شنبه برای مذاکره با انگلستان همتای دیوید فراست.

در هفته گذشته بحث بین دو طرف در یک پست-Brexit ایران را شکست تا اوایل با “تفاوت های قابل توجهی” باقی مانده است. اما Barnier و فراست را در دیدار چهره به چهره امروز قبل از مذاکرات با بقیه تیم خود را در روز چهارشنبه.

فراست گفت: در هفته گذشته که هر چند توانایی در فرد ملاقات داده بود “عمق فوق العاده و انعطاف پذیری” به بحث بیشتر وجود دارد به انجام است. Barnier گفت که در حالی که بروکسل مشغول کرده بود “سازنده” مقامات نیاز به دیدن یک “معادل نامزدی از انگلستان به سمت”.

“هدف ما این بود که مذاکرات با موفقیت و به سرعت در یک مسیر برای رسیدن به یک توافق” او گفت:. “با این حال پس از چهار روز بحث, جدی, تفاوت باقی می ماند.”

آن را به حال شده است امیدوار چهره-به-صورت جلسات – توافق پس از یک کنفرانس سطح بالا تماس در ماه گذشته بین بوریس جانسون و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen – آیا تزریق نیروی جدید به این روند است.

PM بوده است قاطعانه او نمی خواهد اجازه می دهد که بحث به کشیدن به پاییز با این استدلال که بریتانیا کسب و کار و شهروندان نیاز به یقین در راه رو به جلو قبل از آن.

 

دیوید فراست و میشل Barnier در بروکسل در هفته گذشته (ایسنا)

نمی افراط Huawei ‘تئوری توطئه’ پکن مشاور هشدار No 10

Dr Huiyao وانگ رئیس جمهور از مرکز چین و جهانی شدن و مشاور دولت چین خواست انگلستان به افراط در هر “تئوری توطئه” درباره تکنولوژی شرکت Huawei.

نظرات آمده پس از پیشنهادات دولت می تواند آن را معکوس زودتر تصمیم گیری و بلوک Huawei دخالت در رول از بریتانیا 5G شبکه.

دکتر وانگ گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: “شما می توانید ببینید چه ما در حال انجام است در شروع یک جنگ تجاری چین نمی خواهند به یک جنگ تجاری آن مجبور شده است به این جور چیزها.

“اما از آن است که خوب نیست. این شما قرار می دهد در مارپیچ رو به پایین. ما نمی خواهید برای دیدن که اتفاق می افتد. انگلستان کشوری است که اختراع بسیاری از فرمت های تجارت و در حال حاضر آن است که بیشتر مستقل است مقدار زیادی از قدرت نرم.

“این واقعا باید سرب در حفاظت از سیستم تجارت چند جانبه از جمله کاربرد فناوری در سراسر جهان به جای رفتن به تئوری توطئه و واقعا هیچ شواهد سخت و بدون اثبات و انکار یک شرکت از پیشرفته ترین فن آوری در جهان است.”

Sunak متهم آبیاری پایین سبز صرف وعده

Rishi Sunak متهم شده است از آبیاری کردن یک مانیفست حزب محافظه تعهد با £1bn برنامه به پلاگین انرژی-نشت ساختمان – پس از حزب وعده داده شده £9.2 میلیارد دلار خواهد بود به سر برد.

صدراعظم را به پرده های جدید کوپن طرح در “mini-بودجه” روز چهارشنبه اجازه می دهد تا صاحب خانه به انجام £5,000-ارزش صرفه جویی در انرژی صفحه اصلی بهبود

اما نقدی کسری از آنچه که وعده داده شده بود و همچنین کسری از دهها میلیارد صرف شده سبز بازیابی در آلمان و فرانسه در عراق هشدار داد.

صلح سبز گفت که “بسیار کمتر از متعهد شد به” در حالی که اتحاد سبز استدلال آن را “زندگی نمی کنند تا به دولت خود جاه طلبی”.

ما معاون سیاسی ویرایشگر راب مریک است اطلاعات بیشتر:

تبلیغات

چین هشدار می دهد تجارت را رنج می برند اگر Huawei تصمیم معکوس

پس از آن بود مدتها پیش بوریس جانسون مورد ستایش قرار داد یک “عصر طلایی” در چین و بریتانیا روابط. سن به نظر می رسد بیش از.

پکن سفیر انگلستان لیو Xiaoming گفت PM مسیر به شهروندی ارائه به تقریبا سه میلیون دلار هنگ Kongers به مبلغ “ناخالص دخالت” و هشدار داد که انکار Huawei نقش در شبکه 5G خواهد “ارسال یک پیام بد” به دیگر شرکت های چینی.

در جای دیگر صبح امروز دیلی میل گزارش می دهد که کریستوفر استیل – سابق-جاسوسی پشت مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پرونده – کمک کرده است و تدوین یک سند جدید ادعا پکن تلاش شده است به “تسخیر” اعضای بریتانیا نخبگان برای برنده شدن پشتیبانی برای Huawei.

روسیه ذخایر حق مقابله به مثل ” جدید انگلیسی, تحریم

روز دوشنبه Dominic Raab اعلام کرد که 25 روسها و 20 سعودی دخیل در قتل سوت-باد حسابرس سرگئی Magnitsky و نگار جمال Khashoggi – به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که مسئول آزار و اذیت Rohingya مسلمانان در میانمار و کسانی که در حال اجرا زندان های کره شمالی و کره را در بریتانیا برای اولین بار پس از Brexit تحریم های لیست.

وزیر امور خارجه بریتانیا گفت بریتانیا را به اقدام علیه “اراذل و اوباش از هوازن و سرسپردگان از دیکتاتورها”.

هیچ پاسخ و در عین حال از عربستان سعودی میانمار یا کره شمالی اما مسکو تهدید به تلافی جویانه حرکت می کند. سفارت روسیه در لندن هشدار داد: “طرف روسی حق را به اقدامات تلافی جویانه در ارتباط با بریتانیا خصمانه تصمیم گیری است.”

‘بزدل’ PM متهم به تلاش برای دوباره نوشتن تاریخ پس از سرزنش مراقبت از خانه برای بالا مرگ و میر

بوریس جانسون است که در آینده برای برخی قابل نقد پس از او به نظر می رسد به سرزنش مراقبت از صاحبان خانه برای بالا coronavirus مرگ و میر در امکانات است.

“ما کشف شده بیش از حد بسیاری از مراقبت از خانه واقعا به دنبال روش ها در راه است که آنها می توانند داشته باشند” PM ادعا کرد که در روز دوشنبه.

ملی مراقبت های انجمن به نام پیشنهاد یک “سیلی بزرگ در چهره” در حالی که ملی مراقبت فروم توضیح اظهارات خود به عنوان “بسیار توهین آمیز”.

امروز صبح مدیر اجرایی جامعه یکپارچه مراقبت مارک آدامز ابراز خشم خود را در آقای جانسون را “بزدلانه” و “هولناک” اظهارات و ادعا شده است یک “مضحکه می خواند و از رهبری” در طول بحران بهداشت و درمان.

آدامز گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: “صادقانه به شما بگویم اگر این است که واقعا از نظر او من فکر می کنم ما تقریبا ورود به Kafkaesque جایگزین واقعیت که دولت در تنظیم قوانین ما به دنبال آنها نتایج را دوست ندارم, سپس آنها را انکار و تنظیم آنها. آن است که بسیار خسته کننده است.”

تبلیغات

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل‘s پوشش زنده رویدادها در وست مینستر و فراتر از آن.