بیس بال است: برنامه مکان و چگونه به سازمان دیده بان MLB بازگشت – CNET


gettyimages-1203848896

مایک ماهی قزل آلا از لس آنجلس فرشتگان خفاش ها در طول زمستان آموزش بازی برابر San Diego Padres در 27 فوریه سال 2020 است.

عکس Masterpress/گتی ایماژ

پس از coronavirus به تعویق افتاد شروع فصل بیس بال و تعطیل تقریبا هر چیز دیگری بیس بال است که در نهایت به بازگشت با 60 بازی فصل الاجرا توسط کمیساریای راب مانفرد. مذاکرات بین لیگ و بازیکنان MLB انجمن نبوده و قشنگ با هفته عقب و جلو طرح های پیشنهادی که در رسانه ها بدون رسیدن به یک قطعنامه قبل از فصل بود و در نهایت تحمیل شده است. حتی در حال حاضر تعداد انگشت شماری از بازیکنان از جمله اتباع’ Ryan زیمرمن اعلام کرده اند آنها نشسته کوتاه فصل و بیشتر ممکن است به دنبال.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به مرتب قبل از اولین زمین پرتاب می شود اما در اینجا همه چیز را ما می دانیم تا کنون در مورد MLB را مشتاقانه در انتظار شروع می شود.

آیا فصل سر ؟

این فصل به طور منظم آغاز خواهد شد در جولای 23 یا 24. یانکی ها خواهد شد بازدید از این دفاع قهرمان اتباع در 23 ژوئیه در 7 p. m. و/4 p. m. PT در زمان نخست امر به باز کردن فصل. سان Francisco Giants مراجعه کنید لس آنجلس داجرز در بازی دوم از شب باز doubleheader در 10 p. m. و/7 p. m. PT. هر دو بازی پخش خواهد شد در ESPN.

بقیه لیگ آغاز خواهد شد بازی در پنج شنبه, جولای 24 در یک بسته بندی تخته سنگ شروع با آتلانتا بریوز در نیویورک متس در 4:10 p. m. ET/1:10 p. m. PT.

CBS Sports یک شکست در برخی از نکات برجسته و تاریخ را به نگاه به جلو به این فصل است.

هنگامی که بهار آموزش ؟

بازیکنان گزارش به بهار آموزش در تاریخ 1 ژوئیه و تیم خواهد بود “مجاز به دعوت از 60 بازیکن به لیگ بزرگ اردوگاه تنها با آن دسته از بازیکنان واجد شرایط برای بازی در فصل” با توجه به MLB.com. فعال فهرست اسامی شروع خواهد شد در 30 بازیکنان قبل از انداختن به 28 بازیکن پس از دو هفته 26 بازیکنان پس از چهار هفته است.

با افزایش اخیر موارد در فلوریدا و آریزونا بهار سنتی آموزش مکان های تیم را به جای آماده شدن برای فصل در خانه خود ballparks.

که در آن خواهد شد بازی بود بازی کرد ؟

gettyimages-1220191515

زمینه انوری, خانه توله شیکاگو میزبان توله های این سال است.

Photo by Timothy Hiatt/گتی ایماژ

آموزش بهار و فصل به طور منظم تنظیم شده را در هر یک از 30 تیم مربوطه و شهرها به استثنای بودن Toronto Blue Jays تنها MLB تیم مستقر در خارج از ایالات متحده. آن است که در حال حاضر مشخص نیست اگر Blue Jays قادر خواهد بود به بازی خود را در 30 بازی در خانه در کانادا و یا اگر آنها نیاز به نقل مکان برای فصل هر چند اخیر تورنتو, خورشید, گزارش نشان می دهد جیز خواهد بود قادر به بازی در خانه خود را پارک.

همه بازی ها بدون در نظر گرفتن شهر تنظیم شده بود بازی بدون فن.

کدام تیم بازی خواهد کرد ،

gettyimages-970636118

مترو سری مجموعه به ادامه حتی با کوتاه فصل است.

عکس از غنی شولتز/گتی ایماژ

به خاطر سفر تیم بازی خواهد کرد کسانی که در نزدیکترین مناطق جغرافیایی بنابراین انتظار می رود به طور عمده در بخش بازی با interleague محدود به فقط کسانی که در مقابل لیگ را بدست آورد (AL شرق در مقابل NL East, AL مرکزی در مقابل, NL, مرکزی, AL غرب در مقابل NL غرب).

بنابراین اتباع به عنوان CBS Sports یادداشت در مثال آن را تنها بازی در برابر رقیب NL East تیم با interleague بازی آینده برابر AL شرق تیم است. این بدان معنی است که ما نمی خواهد که تحت محاصره Houston Astros بازدید از یانکی ها تا postseason به طور بالقوه, اما کسانی که به دنبال زباله می تواند ضرب و شتم ‘Stros به گرفتن برخی از comeuppance می تواند به جلو نگاه خود را به بازی در برابر داجرز در یک مسابقه برگشت از 2017 جهان سری. اولین رقابت بین دو تیم خواهد بود در هوستون در جولای 28 و 29.

وجود تغییرات فوق العاده نوبت?

در تلاش برای اطمینان حاصل شود بازی نمی رفتن برای بیش از حد طولانی و اضافی-زمین باز یافته بازی را شروع با یک دونده در دوم برای پنبه حلاجی تیم با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز باب Nightengale. این ادامه خواهد داد هر نیمه زمین باز یافته تا زمانی که یک برنده است.

است وجود دارد یک DH در NL?

پارچ نقطه در پنبه حلاجی سفارش را تبدیل به یک hitter وظیفه تعیین شده با MLB اتخاذ جهانی DH برای سال 2020 فصل است.

آنچه در مورد گسترش آف?

در حالی که وجود دارد صحبت از گسترش برگشتی برای سال 2020 فصل باقی خواهد ماند و در 10 تیم.

که نه بازی ؟

تعدادی از بازیکنان در حال حاضر گفت: آنها نمی خواهد بازی در کوتاه فصل است. در اینجا برخی از بازیکنان فعلی که اعلام کرده اند که آنها را نشسته:

  • مایک Leake (آریزونا دایاموند بکس)
  • جو راس (اتباع واشنگتن)
  • ایان دزموند (Colorado Rockies)
  • رایان زیمرمن (اتباع واشنگتن)
  • دیوید قیمت (Los Angeles Dodgers)
  • Welington Castillo (اتباع واشنگتن)
  • فلیکس هرناندز (آتلانتا بریوز)
  • نیک Blackburn (آتلانتا بریوز)

چگونه می توانم تماشای 2020 MLB فصل در تلویزیون است ؟

جزئیات دقیق نحوه تماشای بازی هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است, هر چند از آن است که به احتمال زیاد شما قادر خواهید بود به تماشای خود را در محلی منطقه ای ورزشی شبکه های چنین به عنوان محلی Fox Sports channels, بله شبکه (New York Yankees), NESN (Boston Red Sox) و یا SportsNet LA (لس آنجلس داجرز).

به طور منظم MLB رسانههای مانند Fox, Fox Sports 1, TBS, MLB شبکه ESPN نیز به احتمال زیاد درگیر شود و همچنین. جزئیات, اما, هنوز ناشناخته است.

MLB.TV این MLB را پرداخت آنلاين خدمات در دسترس خواهد بود به جریان خارج از بازار بازیهای لیگ شارژ 60 دلار برای کل کوتاه فصل است.

بسیاری از ملی بیس بال کانال های ارائه شده در پنج از عمده برنامه های زنده تلویزیونی, جریان, خدمات, اگر شما می خواهید برای بررسی با هر یک برای دیدن اگر خود را در منطقه ای شبکه ورزش ارائه شده است.

به تمام ملی بیس بال کانال شما نیاز به زنجیر آبی/نارنجی بسته اجرا می شود که 45 دلار در هر ماه به علاوه ورزش های اضافی افزودنی اضافی 10 دلار در هر ماه برای دریافت MLB Network. ما به عنوان خوانده شده زنجیر تلویزیون را نقد کنید.

یوتیوب تلویزیون هزینه 50 دلار در ماه و شامل تمام شرکت ملی بیس بال کانال. بسته به شرایط تیم خود و منطقه شما نیز ممکن است خود را در منطقه ای شبکه ورزش. ما به عنوان خوانده شده, یوتیوب, بررسی تلویزیون.

Hulu با زنده تلویزیون هزینه $55 یک ماه و شامل عمده ترین ملی بیس بال از جمله کانال های ESPN و روباه و TBS. در حالی که برخی از مناطق ممکن است قادر به دریافت ورزشی منطقه ای شبکه های خدمات ندارد MLB Network. ما به عنوان خوانده شده Hulu با زنده تلویزیون نقد و بررسی.

AT&T تلویزیون در حال حاضر اساسی $55-یک-هفته به همراه بسته شامل ESPN, Fox FS1 و TBS اما شما نیاز به گام تا 80 دلار برای هر ماه حداکثر بسته بندی های منطقه ای برای کانال های ورزشی و به طور بالقوه $110-هر ماه انتخاب بسته اگر شما نیز می خواهید MLB Network. ما به عنوان خوانده شده AT&T تلویزیون در حال حاضر بررسی.

FuboTV شامل Fox ESPN FS1 و TBS در آن 55 دلار در هر ماه استاندارد برنامه به عنوان به خوبی به عنوان برخی از محلی های منطقه ای شبکه ورزش هر چند کسانی که به دنبال MLB Network نیاز به نگاه در جاهای دیگر. توجه داشته باشید: ESPN در حال حاضر ارائه شده اما در دسترس خواهد بود در برخی از نقطه این “تابستان.” ما به عنوان خوانده شده FuboTV نقد و بررسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>