بارها و بارها بسته با توجه به کروناویروس موارد تنها چند روز پس از بازگشایی

چند میخانه بسته اند تنها چند روز پس از بازگشایی به عنوان مشتریان که بازدید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

مصرف کنندگان استقبال شد بازگشت به بارها در انگلستان بیش از آخر هفته پس از ماه در مستند که به شدت ضربه صنعت مهمان نوازی.

اما سه موسسات باید پس تا به حال به درهای بسته خود را به کاربران دیگر از موارد Covid-19 پدید آمده است.

فانوس دریایی و Carvery در بورنهماونسعا Somerset گفت یک مشتری تا به حال آزمایش مثبت بود و آن ساخت راه خود را از طریق یک لیست از افرادی که برای بازدید از استقرار در روز شنبه.

“این پیام ما می خواستیم برای نوشتن به زودی اما فانوس بسته خواهد شد با توجه به مشتری تست مثبت به Covid-19” آن گفت: در آن Facebook صفحه.

“همه کارکنان ما در حال رفتن به آزمایش می شود و ما دوباره باز خواهد شد هنگامی که زمان است امن برای انجام این کار. با تشکر از همه مثبت تلفن تماس.”

در بتلی غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان روباه و سگهای میخانه گفت: این امر می تواند تا اطلاع ثانوی بسته پس از دریافت یک تماس از یک مشتری گفت: آنها تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در روز دوشنبه.

در یک Facebook, پست, آن گفت: آلوده مشتری بود “بی اطلاع بود و هیچ علائم” در زمان سفر خود را در روز شنبه “اما بعد از دیدن یک پست از جای دیگر آنها می خواهم بازدید فکر کردم آن را به بهترین وجه در یک آزمون”.

“خودم و همه کارکنان گرفته اند یک آزمون و ما امروز باید نتایج را در عرض 48 ساعت” گفت: صاحب جیک اطمینان مشتریان میخانه را تمیز و دوباره باز زمانی که آن را امن برای انجام این کار.

“ما به طور کامل درک این ترسناک است اما می خواهید برای اطمینان از مشتریان ما ایمنی است و اولویت اصلی ما در این زمان دشوار است.”

روستای خانه میخانه در Alverstoke, Gosport, همچنین بسته درهای خود را به عنوان آن را به حال “یک مورد از coronavirus در میخانه”.

در بیانیه ای در Facebook, استقرار گفت: “میخانه در حال حاضر بسته است اما همه به خوبی باز خواهد شد دوباره در روز شنبه. هر کسی که در میخانه بیش از آخر هفته وجود دارد بدون نیاز به جداسازی مگر اینکه شما در نشان دادن علائم و یا تماس مستقیم با ردیابی ، با تشکر از شما و امیدوارم که به زودی شما را ببینید.”

این موارد جدید آمده پس از رئیس پلیس فدراسیون گفت: آن را “شفاف” مست که مردم قادر به اجتماعی فاصله پس از بسته بندی خیابان ها و سالن و صدها نفر از نوشیدنی های مربوط به حوادث گزارش شده به پلیس.

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>