ممنوعیت Huawei از انگلستان 5G شبکه ارسال خواهد ‘بسیار بد پیام به شرکت های چینی سفیر هشدار

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

چین سفیر به لندن هشدار داد ممنوعیت Huawei از انگلستان 5G ارتباطات زیرساخت ارسال خواهد “بسیار بد پیام” به چینی, شرکت های در حال رشد در میان ناخرسندی در میان نمایندگان مجلس بیش از این فن آوری های غول پیکر.

سفیر لیو Xiaoming پیشنهاد U-نوبه خود در Huawei دخالت در شبکه تلفن همراه خواهد بود آسیب رساندن به انگلستان تصویر به عنوان یک باز کسب و کار-محیط زیست دوستانه است.

“چین کسب و کار جامعه همه در چگونه شما رسیدگی Huawei. اگر شما خلاص شدن از شر Huawei آن را می فرستد یک پیام به دیگر کسب و کار چینی” آقای لیو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

وی افزود: “اگر بریتانیا بخواهد به پرداخت قیمت بالا برای کیفیت فقیر و یا با کیفیت کمتر از آن است تا به شما.

“ما باید به کار با بهترین و آماده شدن برای بهترین. Huawei زنده خواهد ماند و رستگار.”

سفیر همچنین هشدار داد که اگر بریتانیا می خواستم برای درمان چین به عنوان یک کشور متخاصم آن را “مجبور به تحمل عواقب”.

نظرات خود را در مورد پس از الیور Dowden فرهنگ کار گفت: هر گونه تغییر به Huawei نقش در انگلستان 5G شبکه تلفن همراه خواهد بود اعلام کرد در هفته.

بوریس جانسون گزارش شده است که طراحی برنامه ای برای حذف شرکت چینی دسترسی از این پروژه در چه خواهد بود یک تغییر عمده در سیاست های دولت است.

نخست وزیر مواجه شده است و فشار آمریکا و برخی از نمایندگان مجلس به ممنوعیت مخابرات کسب و کار در زمینه امنیت.

اختلاف بیش از Huawei می آید در میان تنش بین بریتانیا و چین بیش از پکن اعمال جدید و جنجالی قانون امنیت در هنگ کنگ است.

وزیران را تشریح امنیت قانون به عنوان یک “روشن و جدی” نقض چین و بریتانیا اعلامیه مشترک که منجر به هنگ کنگ بازگشت به چین در سال 1997.

هنگ کنگ است تحت عمل “یک کشور دو سیستم” فرمول که حداقل تضمین های گسترده استقلال و آزادی برخوردار نبوده در سرزمین اصلی چین از جمله یک قوه قضائیه مستقل.

در پاسخ به امنیت ملی قانون دولت بریتانیا پیشنهاد کرده است تا به سه میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان این شانس را به حل و فصل در انگلستان و در نهایت تقاضای تابعیت کنند.

Mr لیو انتقاد که حرکت در دوشنبه توصیف آن به عنوان یک “ناخالص دخالت چین در امور داخلی”.

“دولت بریتانیا نگه می دارد ساخت اظهارات غیر مسئولانه در هنگ کنگ امور,” او گفت.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>