استرالیا مرزی کسب و کار بریس برای هرج و مرج پیش از coronavirus بسته شدن

استرالیا مقامات درهم در روز سه شنبه به پیاده سازی یک سفر سیستم اجازه قبل از بستن مشغول مرز بین آن دو پرجمعیت ترین ایالت شامل شیوع کروناویروس در شهر ملبورن است.

دولت خط بین نیو ساوت ولز (NSW) و ویکتوریا است که بسیار متخلخل و امتداد صدها کیلومتر برنامه ریزی شده است که در 11.59 بعد از ظهر روز سه شنبه برای اولین بار در 100 سال است.

ادامه مطلب: استرالیا به نزدیک مرز بین 2 بزرگترین متحده به عنوان coronavirus موارد سنبله

ارتش نامیده شده است در برای گشت زنی در مرز 55 جاده ها — استفاده می شود که روزانه توسط مسافران مدرسه کودکان و حمل و نقل جاده ای — و همچنین چندین رودخانه و بیابان عبور. هر کسی عبور غیر قانونی را سنگین جریمه یا زندان.

NSW مقامات عجله به صدور روزانه عبور مجوز برای ساکنان دو طرف مرز اما گفت که تاخیر در زمین شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“وجود خواهد داشت صف وجود خواهد داشت نا امیدی وجود خواهد داشت مقدار زیادی از سوالات اما ما در حال انجام این کار به نگه داشتن همه امن” Berejiklian گفت: Australian Broadcasting Corporation در روز سه شنبه.

این COVID-19 درس از نیوزیلند و استرالیا

این COVID-19 درس از نیوزیلند و استرالیا

کوین مک شهردار آلبری یک شهر مرزی در NSW طرف گفت با برآورد 50,000 جنبش های خودرو در سراسر کشور خط هر روز “از آن خواهد شد یک کابوس برای همه است.”

وزارت دفاع گفت: 350 تا 500 پرسنل نظامی خواهد شد اعزام به حمایت پلیس محلی گشت. افرادی که عبور غیر قانونی روبرو خواهد شد و جریمه نقدی از یک$11,000 ($7,700) و شش ماه حبس.

مرز بسته شدن در روز دوشنبه اعلام شد پس از موج اخیر در COVID-19 موارد در ملبورن, ویکتوریا پایتخت که باعث شد مقامات برای بازگرداندن سخت اجتماعی-فاصله سفارشات در بیش از 30 حومه قرار داده و نه مسکن عمومی برج به کامل مستند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: استرالیا رنج می برد از بدترین رکود اقتصادی در 30 سال به عنوان coronavirus بهبود آغاز می شود

ملبورن شیوع تقریبا به طور کامل مسئول برای افزایش این تعداد به طور متوسط روزانه موارد در سراسر کشور به بیش از 109 هفته گذشته در مقایسه با متوسط فقط 9 نفر روزانه بیش از هفته اول ماه ژوئن است.

استرالیا گزارش کرده است فقط از 8,600 موارد تا کنون در همه گیر و 106 مرگ و میر از جمله دو گزارش در ویکتوریا در روز دوشنبه.

بسته شدن مرز یک ضربه به استرالیا امیدوار است از ثبات پاییز به عنوان کشور سر به اول آن رکود اقتصادی در نزدیک به سه دهه با تشکر اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت هایی که اعمال شده در مارس شده اند و تا حد زیادی برداشته.

هرج و مرج در مرز

برای کسب و کار در مرز که آخرین بسته در طول اسپانیایی آنفولانزای همه گیر در سال 1919 آن نیز به شمار فوری تدارکات سردرد.

ادامه مطلب: استرالیا پس از نزدیک به رایگان از coronavirus گزارش بدترین حالت موج در 2 ماه

“حدود یک چهارم از کارکنان من مثل من زندگی می کنند در NSW و عبور از آن مرز هر روز برای رسیدن به محل کار” گفت: پل آرمسترانگ اجرا می شود که یک پمپ بنزین در Wodonga یک شهر مرزی در ویکتوریا طرف. “من نمی دانم اگر آنها در حال رفتن به قادر به دریافت کنید.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این بسته نیز می آید در طول تعطیلات مدرسه در هر دو کشور یک اوج سفر در زمان برای بسیاری از خانواده ها.

هزاران نفر با حضور سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر استرالیا

هزاران نفر با حضور سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر استرالیا

ری بل صاحب دو قسم خلیج Motor Inn در عدن یک شهر ساحلی در NSW طرف مرز گفت که او با دریافت 37 لغو یک شبه از جمله پنج مهمانان که مجبور به ترک زود هنگام آن را در بازگشت به خانه.

در همین حال فدراسیون فوتبال استرالیا (FFA) مجبور خواهد شد برای درخواست معافیت اجازه می دهد تا ملبورن سه-باشگاه های لیگ به, New South Wales, پس از برنامه های خود برای خروج ویکتوریا با هواپیما در دوشنبه شب بودند scuppered توسط مه که بسته فرودگاه.

(گزارش شده توسط Renju خوزه; ویرایش شده توسط جین Wardell)

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>