انگلستان اجازه می دهد تام کروز به جست و خیز قرنطینه به شوت ‘ماموریت: غیر ممکن است 7’

با وجود این در حال انجام COVID-19 pandemic, فیلم اکشن قهرمان تام کروز است به بازگشت به انگلستان در این تابستان برای از سرگیری فیلمبرداری از آینده و بدون عنوان هفتمین ماموریت: غیر ممکن است فیلم.

درست است که نزدیک به چهار ماه پس از رمان coronavirus اعلام شد جهانی همه گیر شدید مقررات ایمنی در محل مجموعه برای کمک به کاهش گسترش COVID-19 به آرامی در حال برداشته سراسر جهان — از جمله در انگلستان است که اجازه خواهد داد که صنعت سرگرمی به سهولت راه خود را بازگشت به حالت عادی.

در جولای 5, دولت انگلیس رسما تایید کرد که برخی از جدید معافیت از معمولی اجتماعی فاصله مقررات اجازه خواهد داد که نه تنها رویدادهای ورزشی مهم برای شروع دوباره, اما تولید در سینما و تلویزیون را نشان می دهد و همچنین با شروع در ماه اوت به گزارش بی بی سی.

علاوه بر شرکت کنندگان در انگلستان فرمول یک سیلورستون مدار و چندین فوتبال و گلف لیگ 58 ساله Top Gun ستاره شده است شامل این معافیت با توجه به u. k. وزیر فرهنگ الیور Dowden.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Dowden, 41, زمان به توییتر در روز یکشنبه به اشتراک گذاری یک تصویر از یک ویدئو کنفرانس تماس بگیرید و او در شرکت کروز با. در زیرنویس سیاستمدار نوشت: “بزرگ به صحبت کردن @TomCruise آخر هفته گذشته در مورد گرفتن دوربین های نورد دوباره در ماموریت: غیر ممکن است 7” با هشتگ #Leavesden.

هر دو آینده ماموریت: غیر ممکن است فیلم و بیشتر هشتم قسط در حال بازگردانده شدن به ضرب گلوله در استودیو برادران وارنر Leavesden در هرتفوردشایر به گزارش هالیوود (THR).

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ‘Beavis and Butt-Head’ بازگشت به تلویزیون (دوباره) پس از 9 سال وقفه

“بزرگترین فیلم های پرفروش و high-end تلویزیون را نشان می دهد ساخته شده در انگلستان. ما خلاقیت و تخصص و بسیار موفق مالیاتی برجسته برای ما روی صفحه نمایش صنایع معنی است که ما در تقاضا: محل که در نوبت ارائه یک بازگشت بزرگ برای اقتصاد ما” Dowden گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه نشان می دهد که تصمیم گیری ساخته شده بودند برای کمک به تقویت اقتصاد کشور است.

در میان صدها نفر از دیگر بازیگران فیلم و خدمه کروز مورد نیاز خواهد بود برای زندگی و کار در یک محیط کنترل شده در حالی که بازدید از انگلیس برای کمک بیشتر در کاهش احتمال گسترش COVID-19.

“ما می خواهیم این صنعت به گزاف گویی و معافیت اعداد کوچک ضروری بازیگران و خدمه از قرنطینه بخشی از ما ادامه تعهد به گرفتن دوربین های نورد با خیال راحت دوباره” Dowden گفت.

“این خبر خوش برای دوستداران فیلم اما هزاران نفر شاغل در سراسر صفحه نمایش صنایع و بخش های آن را پشتیبانی,” او اضافه شده است.

In this image released by CBS Entertainment, Tom Cruise appears in a scene from the first installment of the popular ‘Mission: Impossible’ franchise.
در این تصویر منتشر شده توسط CBS Entertainment, تام کروز به نظر می رسد در صحنه ای از اولین قسط از محبوب “ماموریت: غیر ممکن” حق رای دادن. CBS Entertainment از طریق AP

همانطور که از نوشتن این قسط بعدی از ماموریت: غیر ممکن است فیلم حق رای دادن است که برای برنامه ریزی یک Nov. 19, 2021 آزادی در سراسر جهان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این فیلم در ابتدا برای یک جولای 23, 2021, انتشار, اما, به تعویق افتاد — همراه با بسیاری از فیلم های دیگر — به عنوان یک نتیجه از یک توقف در صنعت سرگرمی به ارمغان آورد و مى بهداشت جهانی بحران.

ادامه مطلب: وانیل یخ تعویق 4 جولای کنسرت در پاسخ به واکنش بیش از coronavirus

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

Coronavirus: انگلیس به انتشار جدول زمانی برای بازگشایی بیشتر

Coronavirus: انگلیس به انتشار جدول زمانی برای بازگشایی بیشتر

در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

[email protected]
Follow @adamrwallis

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>