این کوچک ‘قاتل اشکال’ کشف در ماداگاسکار است که کوچکتر از آیفون – CNET


dinofuzzball

یک کامپیوتر بازسازی Kongonaphon kely یک 237 میلیون سال خزندگان و دایناسور جد.

فرانک مدرن/موزه آمریکایی تاریخ طبیعی©

یک homuncular گونه های کشف شده در یک ماسه سنگ حوضه در جنوب ماداگاسکار بیش از دو دهه پیش ممکن است ارائه سرنخ به ریشه های دایناسورها از جمله چگونه pterosaurs به پرواز کردن را آموخته و به همین دلیل موجودات ممکن است پوشش داده شده است در “فازی” پوست پوشش مانند پر است.

مطالعه منتشر شده در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم در دوشنبه توصیف کشف یک تعداد انگشت شماری از فسیل از 237 میلیون ساله خزنده دوبله Kongonaphon kely, برای اولین بار. نام آن برگرفته از هر دو ماداگاسکار زبان ماداگاسکار و باستانی یونانی و به معنی “اشکال کوچک قاتل.” معلوم شد در Morondava حوضه خاکستری ماسه سنگ حوضه در جنوب ماداگاسکار و کوتاه تر از یک آیفون ایستاده در حدود چهار اینچ در ارتفاع.

(این علم اما نگاهی به این تصویر به سمت راست و شما می توانید آن را به احتمال بسیار زیبا است.)

236490

یک تصویر که به تازگی کشف شده archosaur.

الکس Boersma

آن طبقه بندی شده به عنوان یک archosaur — یک جد مشترک از هر دو دایناسورها و پرواز pterosaurs — فراهم می کند و سرنخ با ارزش به تکامل اولیه از این حیوانات که سفارشات از قدر بزرگتر از کوچک Kongonaphon.

“وجود دارد یک درک کلی از دایناسورها به عنوان غول گفت:” مسیحی Kammerer دیرین شناس در کارولینای شمالی موزه علوم طبیعی در آزادی. “اما این حیوان بسیار نزدیک به واگرایی از دایناسورها و pterosaurs و آن را تکان دهنده کوچک است.”

بررسی نمونه های فسیلی این تیم قادر به درک تکامل اولیه از archosaurs و شواهد به نظر می رسد نشان می دهد آنها شروع minitaurizing در زمان دایناسورها و pterosaurs شد برای اولین بار ظاهر می شود. دندان تازه-کشف موجودی نیز اجازه این تیم تحقیقاتی به این نتیجه آن به احتمال زیاد خوردند حشرات. مانند یک خزنده است که قطعا حس خواهد بود و باید کمک کرد تا اشکال کوچک قاتل زنده بماند.

کاهش در اندازه بدن نیز ممکن است انگیزه تکاملی موفقیت در دایناسورها و pterosaurs به گفته محققان. کوچک سازی باعث می شود آن را بسیار مشکل تر برای حفظ گرما-و تیم تحقیقاتی فرض Kongonaphon شواهدی را فراهم می کند فازی پوست پوشش مانند پرهای ممکن است منشأ را گرم نگه دارید. علاوه بر این پژوهش های قبلی نشان داده است کوچک سازی ممکن است لازم پیشرو به پرواز شده بود.

این امکان وجود دارد Kongonaphon فراهم کرده دیرینه شناسان با یک پنجره را به دایناسور و pterosaur قبل از تاریخ آشکار چگونه جانوران آمد برای تسلط بر این سیاره در اواسط ترياس دوره برخی از 230 میلیون سال پیش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>