دادستان به دنبال دوشنبه به قید وثیقه شنوایی برای جفری اپستاین کاردانی Ghislaine ماکسول

دادستان خواسته اند یک قاضی به برنامه جمعه با حضور در دادگاه در نیویورک برای Ghislaine ماکسول پیشین و دیرین کاردانی از اواخر خوار سرمایه جفری اپستاین.

ماکسول بازداشت شده بود روز پنج شنبه در آمریکا به اتهام برگشتاندن زیر سن قانونی دختران به طوری که اپستاین می تواند از نظر جنسی سوء استفاده از آنها.

ادامه مطلب: Ghislaine ماکسول ممکن است از نظر قانونی تحت پوشش توسط جفری اپستین سال 2008 تقاضای معامله

اف بی آی بازداشت انگلیسی ها مقتدر بود آخرین پیچ و تاب و در رمز و راز از اپستاین که رفت از دبیرستان معلم ریاضی به یک پرواز زندگی خصوصی جزایر کارائیب و قدرتمند ارتباطات است که قربانیان خود را می گویند به او اجازه سوء استفاده افراد زیر سن قانونی با مصونیت از مجازات.

Maxwell, 58 دستگیر شد در برادفورد, New Hampshire, که در آن او شده بود تخمگذار پایین ترین سطح از دسامبر اف بی آی گفت: در هفته گذشته.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در نامه ای در روز یکشنبه به قضاوت آلیسون ناتان در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوبی نیویورک, اقدام ایالات متحده, وکیل آدری اشتراوس گفت ماکسول دفاع وکیل مسیحی Everdell است درخواست جمعه, جولای 10, وثیقه, شنوایی.

FBI فراهم می کند جزئیات Ghislaine ماکسول دستگیری در نیوهمپشایر

FBI فراهم می کند جزئیات Ghislaine ماکسول دستگیری در نیوهمپشایر

ماکسول شارژ با چهار جنایی فقره مربوط به تهیه و حمل و نقل افراد زیر سن قانونی به صورت غیر قانونی اعمال جنسی و دروغ با توجه به کیفرخواست توسط دادستان فدرال در نیویورک است.

اپستاین شد و در انتظار دادگاه فدرال به اتهام قاچاق کودکان بین سال های 2002 و 2005 زمانی که او در بر داشت به دار آویخته در آشکار خودکشی در حالی که در شهر نیویورک زندان در ماه اوت است. او 66.

او التماس کرد گناه در فلوریدا به دولت اتهام درخواست فحشا از جزئی در سال 2008 مقابله با دادستان است که به طور گسترده ای به عنوان انتقاد بیش از حد ملایم.

ادامه مطلب: جفری اپستاین کاردانی Ghislaine ماکسول بازداشت توسط FBI

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ماکسول از اواخر انگلیسی, رسانه های نجیب زاده رابرت ماکسول نگه داشته است مشخصات پایین پس اپستاین مرگ است.

او اپستاین دوست دختر سابق که شد دیرین از اعضای حلقه درونی خود را. در سال 2003 Vanity Fair مقاله اپستاین به نقل از به نقل ماکسول بود و بهترین دوست خود.

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>