پی پال مدیر عامل: بودن ضد نژادپرستانه به معنی بودن در مبارزه – CNET


paypal-ceo-dan-schulman-07.jpg

پی پال مدیر عامل دن Schulman در نیویورک در سال 2016.

سارا تو/CNET

کمک های مالی و کلمات برای حمایت از جامعه سیاه پوستان آب گرفتگی در از شرکت های فن آوری برای چند هفته گذشته پس از کشتن جورج فلوید توسط پلیس. بزرگترین تعهد از صنعت در آمد از اینترنت, که گفت که آن را به سرمایه گذاری 500 میلیون دلار در سیاه و اقلیت های کسب و کار و به دور از $30 میلیون.

بودجه ادامه از پی پال چگونه مدیر عامل دن Schulman اجرا شده پرداخت دیجیتال کسب و کار برای پنج سال گذشته با این شرکت بارها و بارها هل دادن برای حمایت از اقلیت ها حتی در میان سنگین انتقاد و اختلاف زمانی که انجام این کار.

در سال 2016 Schulman تصمیم به خروج از 400 نفر مرکز عملیات در کارولینای شمالی پس از دولت گذشت یک ضد نما قانون است. او تهدید به مرگ دریافت. دو سال بعد شرکت خود را ممنوع سایت اجتماعی دروغ گفتن برای میزبانی ضد سامی پست به عنوان بخشی از یک پاکسازی از راست گروه ها و چهره های. تصمیم گیری در مورد دروغ گفتن ساخته شده Schulman هدف از انتقاد در وب سایت نئو نازی ها روزانه Stormer.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: پی پال مدیر عامل در عدالت نژادی: “شما باید به عنوان بخشی از…


8:41

به جای اینکه منصرف توسط این تهدیدات Schulman گفت که او می خواهد به فشار بسیار بیشتر است. او گفت: بودجه جدید است که پی پال را راه حمله به نژادپرستی نظاممند با استفاده از آن سرمایه و پول برای مقابله با مشکل مداوم سیاه متعلق به کسب و کار چهره در به دست آوردن وام و سرمایه گذاری.

“شما نیاز به انجام بیش از فقط محکوم به نژاد پرستی شما نیاز به … ضد نژادپرستانه” Schulman گفت: در مصاحبه با CNET در اواخر ماه گذشته. “و چه ضد نژادپرستانه به معنی ما حداقل این است که شما باید به بخشی از مبارزه است. شما نیاز به ایستادن و درگیر شود.”

پی پال کار بخشی از یک رو به رشد جنبش در آمریکا برای نشان دادن حمایت برای جامعه سیاه و خراب کردن نمادهای نژادپرستانه که به مدت طولانی باقی مانده در کشور است. در ماه ژوئن نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم در آن حوادث عمه Jemima تجاری شد غروب و مجسمه مؤتلفه رهبران حذف شده اند در چندین شهر ایالات متحده.

صنعت فن آوری در حال حاضر دوباره حساب خود را با شکست به تنوع نیروی کار خود را حتی پس از تلاش های مکرر برای انجام این کار. برای مقابله با این مسائل اپل اعلام کرد جدید 100 میلیون دلار نژادی عدالت و عدالت ابتکار مدیر عامل Netflix Reed Hastings اهدا خواهد شد $120 میلیون دلار به تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها و شرکت های بزرگ از جمله آمازون و گوگل و Verizon در حال اهدای میلیون ها دلار.

“این مهم است که آن را مثبت” کشیش جسی جکسون Sr. در مصاحبه ای گفت: از تمام بودجه جدید. او هشدار داد که شرکت دادن به سیاه و سفید باعث می شود برای اولین بار باید همکاری با سازمان های غیر انتفاعی با سوابق به طوری که آنها می تواند بزرگترین تاثیر را داشته است. پی پال که توسط teaming تا با انجمن برای فرصت سرمایه گذاری و چند سازمان دیگر.

جکسون یک فعال حقوق مدنی که تاسیس رنگین کمان فشار ائتلاف غیر انتفاعی گفت: او بیشتر علاقه مند در بودجه است که می رود به تقویت سیاه موسسات از جمله کسب و کار و مدارس.

Schulman گفت که او امیدوار است شرکت خود را در بودجه جدید را الهام بخش برخی از تغییر پایدار حتی پس از موج اخیر جورج فلوید راهپیمایی به پایان می رسد.

در اینجا CNET مصاحبه با Schulman که ویرایش شد برای ظهر و برخی از روشن شدن:

CNET: چرا درگیر در این مسائل سیاسی? شما رو تهدید به مرگ پس از کارولینای شمالی است. این واکنش به ارزش آن ؟
Schulman: خوب مامان من همین سوال را پرسید بعد از من تمام کسانی که تهدید به مرگ. و شما می دانید آنچه که من به او گفت و آنچه که ما در مورد صحبت در داخل شرکت است که ارزش های اساسی برای چه کسی تعریف می کند خود را, چگونه یک شرکت تعریف خود را دارند. و بنابراین شما مجبور به عمل در ارزش های خود را. ارزش تنها نمی تواند کلمات بر روی دیوار. در غیر این صورت آنها فقط تبلیغات. شما باید برای زنده شما را به عمل به آنها. و شما باید آنها را نشان می دهد مشخصه.

به من بگویید در مورد صندوق های سرمایه گذاری.
ما صرف مقدار زیادی از زمان پست غم انگیز مرگ جورج فلوید صحبت کردن در داخل شرکت چون مثل بقیه کشور آن را به راه انداخته تورنت از احساسات است. شما می دانید ناامیدی و همچنین تعیین. و این بود که در سراسر شرکت ما اما اکثر بشدت احساس می شود توسط سیاه همکاران. ما صحبت کرد و به رهبران در سراسر کشور به فکر می کنم در مورد چگونه ممکن است ما پاسخ دهند زیرا بدیهی است که ما در پاسخ حق دور با محکوم کردن هر گونه اعمال آشکار نژادپرستی نظاممند اما من فکر می کنم شما نیاز به انجام بیش از فقط محکوم به نژاد پرستی.

و بنابراین ما اعلام کرد که ما در حمایت از این جنبش علیه نژادپرستی نظاممند واقعا با تمرکز بر تلاش برای انجام چیزی است که ما مشخص می تواند کمک کند که به دنبال چه نژادی شکاف ثروت است. و نژادی شکاف ثروت امروز در واقع همان است که آن را در آخرین جنبش حقوق مدنی در اواخر 1960s. بنابراین واقعا وجود دارد هیچ بهبود است. و بنابراین ما تصمیم به ایجاد یک تعهد اصلی $530 میلیون. برخی از آن بیشتر در کوتاه مدت گرا اما ما نیز در محل قرار داده و یک مقدار قابل توجهی از پول برای کمک به بیش از مدت طولانی از آنجا که در برخی از نقطه در راهپیمایی شروع به محو, اما مشکل هنوز وجود دارد.

چگونه به سرعت خواهد شد که پول سرمایه گذاری?
من صحبت کردن در مورد چگونه به سرعت اول 30 میلیون دلار رفت. ده میلیون بود که کمک های مالی است که ما را به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار به دلیل سیاه و سفید متعلق به کسب و کار بیش از سه ماه گذشته در طول COVID-19 برخی از 41 درصد از آنها از کسب و کار رفته. که دو برابر نرخ سایر کسب و کارهای کوچک. و به عنوان شما احتمالا می دانید, سیاه متعلق به کسب و کار نیز باید یک مقدار بیشتر زمان دشوار گرفتن وام سنتی. حتی در زمان های خوب مقدار تامین مالی آنها را بالا می برد که آیا آن حقوق صاحبان سهام تامین مالی و یا فقط وام بسیار پایین تر از میانگین ملی است. اما در این زمان آن را عملا غیر ممکن است برای آنها را به گرفتن یک وام. این نیست وام این کمک های مالی به سیاه و سفید متعلق به کسب و کارهای کوچک که نیاز به پول نقد در حال حاضر آن را فقط یک ماده از زنده ماندن برای آنها.

از آن زمان به ما اعلام کرد به این زمان که پول خواهد شد جریان از آن 10 میلیون دلار — و ما تا به حال بیش از 55000 برنامه های کاربردی — خواهد شد در کمتر از دو هفته. که 500 میلیون دلار نیست و باید در یک بازه زمانی ما نمی گوییم که می تواند بیش از پنج سال آینده یا یک سال, اما ما می خواهیم برای شروع به حرکت در آن ASAP.

آیا شما فکر می کنید همه چیز متفاوت این زمان ؟ آیا شما فکر می کنم که توجه کافی را به جذب و حفظ سیاه کارگران و مهندسین و مدیران ؟
این یک لحظه یا این جنبش وجود دارد ؟ و من فکر می کنم این چیزی است که من صحبت کردن به بسیاری از رهبران مورد در سراسر کشور است. به همین دلیل من فکر می کنم این واقعا مهم است که این نه تنها یک بار کمک های مالی که داده شده است. که اینها چندین ساله تعهدات و من از دیدن برخی از شرکت ها به تعهدات چندین ساله. در اینجا جالب ترین چیزی که — و به همین دلیل تنوع و شمول است که ارزش بالا در پی پال — هنگامی که شما بیشتر نیروی کار متنوع شما انجام بهتر. من نمی دانم چند درصد از ما بود مرد سفید اما در صورتی که همه این استخر که شما در حال ماهیگیری در برای بزرگ استعداد شما از دست رفته در خیلی استعداد باور نکردنی در بازار است. من فکر می کنم ما باید یک راه طولانی برای رفتن به هر شرکت می کند چون فکر می کنم این است که در حال انجام چیزی که اما در حال حاضر امروز پی پال 57% متنوع ما VP و بالاتر است 54% متنوع است.

بنابراین آیا شما فکر می کنم این است که یک لحظه یا یک جنبش ؟
من فکر می کنم به هر دلیل و شاید این نیز از آنجا که ما زندگی می کنند در این زمان از COVID-19 که در آن مردم بیشتر بازتاب صرف زمان بیشتری را در خانه مانند من و شما هستند و آنها در حال فکر کردن در مورد چیزهایی که احتمالا در یک عمیق تر مد تر از قبل بود و آن عبارت است از چیزهای مختلف است. و این ضربه زدن به آگاهی از کشور است. وقتی که من نگاه تنوع معترضان که تشویق به من به عنوان به خوبی. و من فکر می کنم مهم این است که برای استفاده از این لحظه که آیا آن سازمان های غیر انتفاعی, سازمان که مبارزه برای عدالت اجتماعی و بخش خصوصی واقعا به گام تا آنجا که من فکر می کنم همه چیز نیاز به شروع به اوج و سپس آنها را به یک نقطه اوج و سپس آنها را در حال حرکت نگه دارید.

چگونه پی پال مطمئن شوید که unbanked و کاهش درآمد مردم بسیاری از آنها اقلیت نیست سمت چپ از دیجیتال جدید اقتصاد ؟
نگاه وجود دارد یک بحران اقتصادی که قرار بود قبل از COVID-19 داشتن [138] میلیون بزرگسال در ایالات متحده در تلاش برای پایان می رسد دیدار در پایان ماه قبل از COVID-19, [40%] از آمریکایی ها باید کمتر از 400 دلار از پس انداز. و کسانی که محروم سنتی سیستم مالی است که چیزی مانند 70 میلیون بزرگسال آنها صرف حدود 10% از درآمد قابل تصرف در آنچه من می خواهم به نظر بی ارزش هزینه های بالا و نرخ بهره بالا است. و که در سال گذشته چیزی شبیه به 160 میلیارد دلار است که آنها صرف شده است. که شگفت آور است برای من. شما می توانید همه چیز در نیمی از این هزینه شاید 20 درصد از این هزینه اگر شما آنها را به صورت الکترونیکی.

و آنچه که من فکر می کنم در حال رفتن به اتفاق می افتد در طول زمان است که همه در نهایت یک تلفن همراه و در واقع گوشی های تلفن همراه به طور نامتناسبی نفوذ در کاهش درآمد جمعیت. این است که چرا ؟ چرا که آن را تنها وسیله ای است که آنها با استفاده از آنها ندارد و رومیزی و یا iPads آنها نمی توانیم که, اما آنها می توانیم یک تلفن همراه است. و یک تلفن همراه به شما می دهد تمام قدرت از یک شعبه بانک در کف دست خود را. این است تنها راه حل به شمول مالی و کمک مالی و ایجاد ثروت. اما این یک گام بزرگ است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سیاه زندگی موضوع: چگونه شما می توانید اقدام امروز


4:11

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>