بیش از 220,000 مستاجرها در معرض خطر اخراج و پس از سقوط به اجاره معوقه در طول همه گیر خیریه هشدار

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

صدها هزار نفر از مردم می تواند از دست دادن خانه های خود را در ماه آینده به دلیل آنها کاهش یافته است به اجاره معوقه از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس یک موسسه خیریه هشدار می دهد.

تحقیقات توسط پناهگاه را نشان می دهد که حدود 227,000 خصوصی مستاجرها در انگلستان کاهش یافته است در اجاره خود را از ماه مارس – اغلب به عنوان یک نتیجه از دست دادن شغل و مالی مبارزات در طول مستند – معنی آنها می تواند از دست دادن خانه های خود را زمانی که دولت را اخراج و ممنوعیت به پایان می رسد در اوت 23.

وزرای معرفی یک مهلت قانونی برای اخراج موارد جلوتر از coronavirus مستند در ماه مارس برای متوقف کردن مردم و تبدیل شدن به بی خانمان ها در طول بحران. هفته گذشته وزیر مسکن پروردگار Greenhalgh گفت که از 24 ماه اوت پایان خواهد بود و صاحبخانه قادر خواهد بود به دنبال در اختیار داشتن خواص در دادگاه.

پناهگاه یافته است, بر اساس یک نظرسنجی YouGov از 1,058 خصوصی مستاجرها وزن به عنوان نماینده انگلستان خصوصی مستاجرها با استفاده از آمار رسمی همچنین نشان می دهد که 174,000 خصوصی مستاجران در حال حاضر شده است با تهدید به اخراج توسط صاحبخانه خود و یا اجازه دادن به عامل از مارس.

در جریان دادگاه سیستم هر کسی که تعلق اجاره معوقه از هشت هفته یا بیشتر می تواند به طور خودکار اخراج علاوه بر به خطر معرض یک بخش 21 “بدون خطا” اخراج که اجازه می دهد تا صاحبخانه به اخراج مستاجران در اطلاعیه کوتاه و بدون دلیل مشخص.

مسکن خیریه هشدار داده است که اگر دولت برای محافظت از مستاجرها پرتاب به مشکل مالی توسط Covid-19 قضات خواهد بود ناتوان به جلوگیری از آنها را از دست دادن خانه های خود را هنگامی که ممنوعیت آسانسور.

یک مستاجر رو اخراج است Jeanny, 48, زندگی می کند که در بورنموث با سه فرزند. او furloughed از او خرده فروشی در شروع این بیماری همه گیر است و هنوز هم قادر به بازگشت و چون او شده است قادر به پرداخت اجاره بها در زمان صاحبخانه او خواسته است تا خانواده را به ترک خانه آنها اجاره برای مدت چهار سال توسط 4 اکتبر.

“این یک شوک کامل. من فکر کردم من صاحبخانه را حداقل می گویند: “اجازه دهید بحث در مورد اجاره قبل از تهدید من با اخراج زمانی که من به او گفت من نمی توانستم کاملا پرداخت کامل اجاره و پس از پرداخت قطع شد. قبل از همه گیر من همیشه می خواهم پرداخت اجاره در زمان هر ماه برای چهار سال ما در اینجا زندگی می کردند,” Jeanny گفت.

“تحت این همه فشار است که با داشتن یک تاثیر گسترده ای بر روی همه در خانواده است. تاثیر آن بر خواب من آن را در ذهن من. من در مورد آن صحبت با کودکان بزرگتر من و ما تلاش و کار کردن که در آن ما می توانید دریافت پول از بالا به اجاره.

“من در حال حاضر ارزان خرید مواد غذایی و به دنبال راه های دیگر را قطع. آن را فوق العاده استرس زا باشد. من نمی خواهم آن را به اخراج از طریق دادگاه ها. من نمی خواهم بچه هایم را از طریق رفتن است.”

این نظرسنجی YouGov نشان می دهد که تعداد کل خصوصی مستاجرها در عقب افتادگی رسیده 442,000 بزرگسالان (5 درصد) – دو برابر آنچه در آن بود در همان دوره در سال گذشته – که در پناه گفت: تنها احتمال زیاد به افزایش عنوان کردند طرح تساوی به نزدیک که می تواند میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل خود.

نزدیک به یک سوم از مستاجرها – 2.7 میلیون بزرگسالان (31 درصد) – احساس افسرده و مضطرب خود را در مورد وضعیت مسکن با همان شماره گفت: آنها با داشتن خوابی, با توجه به پژوهش است.

پس این مستند آغاز شد و در 23 مارس, یک چهارم از تماس از خصوصی مستاجرها به پناهگاه اضطراری تلفنی و گفتگوی اینترنتی سرویس شده اند از مردم ترس از دست دادن خانه خود را با توجه به موسسه خیریه.

با 10 نشسته روز باقی مانده تا مجلس معافیت برای زنگ تفریح و کمتر از دو ماه قبل از اخراج ban آسانسور سرپناه است که اصرار دولت به “همه پرسی” است که هیچ کس نمی خواهد از دست دادن خانه خود را به دلیل Covid-19 با ایجاد تغییرات کوچک به قانون به قضات قدرت آنها نیاز به توقف اتوماتیک اخراج.

پولی Neate ارشد اجرایی در پناه گفت: “وزیر مسکن وعده داده شده هیچ کس از دست دادن خانه خود را به دلیل coronavirus. اما این هرج و مرج مالی از Covid-19 بدان معنی است که بسیاری از خصوصی مستاجرها هستند در معرض خطر اخراج هنگامی که زمان ممنوعیت آسانسور. مگر اینکه او عمل می کند در حال حاضر او را شکستن قول خود قرار داده و هزاران نفر از مستاجرها در معرض خطر بی خانمانی است.

“ما می دانیم که مردم انجام شده است و آنچه آنها می توانند برای پرداخت اجاره خود را و نگه داشتن خانه خود را امن است. با وجود این دقیقه اخراج ban آسانسور, 230,000 در حال حاضر با پشت خود را اجاره می تواند تا به صورت خودکار اخراج اگر آنها ساخته شده است تا هشت هفته به ارزش معوقه. و قضات خواهد بود ناتوان به آنها کمک کند.”

کریس نوریس, سیاست, مدیر ملی مسکونی صاحبخانه انجمن گفت: اکثریت قریب به اتفاق صاحبخانه انجام شده بود “همه آنها می تواند” را به نگه داشتن مردم در خانه های خود اضافه کرد: “ما به تازگی منتشر شده راهنمایی پشتیبانی از مستاجران و صاحبخانه ها برای نگه داشتن بحث در مورد چگونه به آدرس اجاره معوقه و حفظ tenancies.

“این مهم است که هر چند به تمایز بین مستاجر تحت تاثیر Covid-19 و کسانی که ساختمان اجاره معوقه قبل از مستند گاهی اوقات برای چند ماه و گاهی اوقات عمدا. زمانی که دادگاه راه اندازی مجدد شنوایی در اختیار داشتن موارد دومی باید اولویت را به همراه موارد که در آن مستاجر در حال ارتکاب رفتار ضد اجتماعی و یا استفاده داخلی.”

یک سخنگوی وزارت مسکن جوامع و دولت های محلی گفت که “همکاری با قوه قضائیه برای ارائه حفاظت مناسب برای کسانی که به ویژه تحت تاثیر coronavirus زمانی که رسیدگی به شروع دوباره”.

آنها اضافه شده است: “دولت اقدامات بی سابقه ای اقدام به حمایت از مستاجرها در طول همه گیر و مردم را از وارد شدن به مشکلات مالی. ما معرفی کردند طرح برای حفاظت از مشاغل ارائه شده بیش از £6.5 میلیارد دلار برای تقویت رفاه خالص ایمنی و معرفی بالاتر محلی کمک هزینه مسکن به نرخ پوشش کمترین 30 درصد از بازار اجاره.

“ما همچنین ارائه حمایت به مستاجرها که به معنای هیچ کس مجبور شده است از خانه خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>