مایکروسافت مجموعه تاریخ بازی های ایکس باکس, ویترین, از جمله Halo برای جولای 23 – CNET


xbox-series-x-throwback
آنجلا Lang/CNET

مایکروسافت قصد دارد برای برگزاری یک رویداد در تاریخ 23 ژوئیه در 9 a. m. PT / ظهر ET / 5 p. m. BST / 2 صبح AEST که طی آن نشان داده خواهد شد بسیاری از بازی های جدید این برنامه ریزی برای انتشار آن باکس جدید سری X کنسول بازی است که با توجه به این کاهش.

بازی ساز خواهد بود و برگزاری آن, ایکس باکس, بازی, ویترین به عنوان رویداد نامیده می شود بیش از یک livestream از خود سایت ایکس باکس و یوتیوب آنجا که آن را به صورت قبلی اطلاعیه های این سال است. شرکت در سراسر جهان از اپل به سونی به مایکروسافت باید متکی به اینترنت جریان خود را اعلام جدید ترین محصولات به عنوان دولت ها در سراسر جهان در تلاش برای مبارزه با COVID-19 coronavirus همه گیر که آلوده بیش از 11 میلیون نفر و کشته شدن بیش از نیم میلیون از اواخر سال 2019.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مایکروسافت آغاز بکار بازی فیلم Assassin’s Creed Valhalla…


5:56

مایکروسافت در رویداد خواهد بود عنوان توسط هاله بی نهایت قسمت جدید در شرکت blockbuster فضای جنگ حق رای دادن. هاله حق رای دادن است که می گوید داستان از یک مافوق انسانی سرباز مبارزه با همه شیوه ای از تهدیدات از سراسر جهان شده است یکی از مهم ترین بازی ها در ایکس باکس پس از راه اندازی آن در سال 2001.

ایکس باکس رویداد می آید به عنوان صنعت بازی های ویدئویی آماده برای دو تا از بزرگترین عرضه محصول جدید در نزدیک به یک دهه. سونی PS5 و ایکس باکس مایکروسافت سری X هستند قرار است منتشر شود در زمان برای فصل خرید تعطیلات قول واضح تر و پیچیده تر تصاویری گیم پلی سریع تر و عناوین جدید مانند مایکروسافت Halo و سونی Spider-Man: Miles Morales, خود را پیگیری به آمار سال 2018 قهرمان بازی.

بر خلاف در سال 2013 زمانی که مایکروسافت و سونی منتشر شده خود را در ایکس باکس یک و پلی استیشن 4 نسل فعلی دستگاه های جدید این کنسول های بازی ارائه خواهد شد به طرفداران در نامشخص محیط اقتصادی که رانده شده توسط یکی از سلامتی بدترین بحران در تاریخ است. در نیم سال پس از COVID-19 اولین بار شناسایی دولتها در سراسر جهان تحت فشار قرار دادند شهروندان به پناهگاه در محل کاهش فعالیت های اقتصادی و سازندگان: کسب و کار است. به عنوان یک نتیجه بیش از 40 میلیون نفر در ایالات متحده در زمینه نرخ بیکاری در برخی از نقطه و کشور چهره یکی از بدترین اقتصادی سقوط در یک قرن.

هر دو شرکت می گویند که آنها در حال آگاه باشید که فروش دستگاه های جدید سخت تر خواهد بود در میان نامشخص اقتصادی و محیط زیست است.

Halo Infinite

مایکروسافت قصد دارد به اعلام جزئیات بیشتر در مورد هاله Infinite در جولای 23.

مایکروسافت/تصویر توسط CNET

تحت تاثیر قرار دادن پارسه

مایکروسافت ایکس باکس رویداد زیر یک رویداد شرکت برگزار شده در مارس 7, که در طی آن نشان داد بازی های آینده با آن برخی از بزرگترین شرکای. در میان آنها بود فرانسه بازی ساز یوبی سافت که به اشتراک گذاشته یک تریلر جدید داستان های تاریخی ماجراجویی بازی Assassin’s Creed سالن پذیرایی خدای اودین.

اما این رویداد نبود به خوبی دریافت شده توسط تمام طرفداران ایکس باکس. برخی از طرفداران انتقاد مایکروسافت برای نشان دادن تریلر به جای آن از آنچه آن را مانند به بازی بازی های پیشرو مایکروسافت به عذرخواهی می کنیم.

“واضح است که ما مجموعه ای از اشتباه انتظارات & که ما ایم” آرون گرینبرگ یک مدیر کل ایکس باکس, بازی, بازاریابی, مدت کوتاهی پس از این رویداد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل و نطق اصلی WWDC سیاهی iOS 14 ویژگی های ماشین های مجازی…


1:55

مایکروسافت با تغییر رویکرد خود در طول ساخت آن در کنفرانس توسعه دهندگان بعد از آن که در ماه افزایش کیفیت تولید و تجهیز نشدن طول فردی اطلاعیه ها.

“این تلویزیون تعاملی گفت:” مایکروسافت در باب simple flair در مصاحبه ماه گذشته. به عنوان شرکت معاون رئیس جمهور که سران مایکروسافت رویدادهای او نظارت این شرکت رویکرد است.

آنلاین حوادث نیاز به فکر می کنم در تلویزیون از نظر او گفت: از جمله نگه داشتن سخنرانی در 22 دقیقه یا 44 دقیقه مانند یک قسمت به طور منظم و نگه داشتن دموی بسیار کوتاه تر است. آن را به نگاه های مختلف بیش از حد با تعامل بیشتر بین ارائه و دوربین به جای تلاش برای انجام یک مرحله ارائه به معنای برای هزاران نفر در یک livestream به جای. “آن را در ارتباط انسان” او گفت:.

1

سونی ژوئن رویداد شامل یک نشان جدید PS5 طراحی.


سونی

سونی به نظر می رسد آموخته اند که برخی از کسانی که درس های خود را برای رویداد پلی استیشن در ژوئن 11, نشان دادن بازی های جدید و همچنین به عنوان یک شگفتی نشان از طراحی خود را برای آینده, پلی استیشن 5, همچنین آینده این سقوط. پلی استیشن مدیر عامل Jim Ryan لگد کردن 74 دقیقه-ارائه طولانی با 58-دوم سخنرانی که او به پایان رسید گفت: “به اندازه کافی از من. ما در حال رفتن به بازی ما صحبت کردن است.”

در پایان از Sony رویداد تا به حال شده است یک جریان ثابت از تریلر برای بیش از دو دوجین بازی ها جدا کوتاه intermissions هنری با انیمیشن و موسیقی دراماتیک. این رویداد روشن رسانه های اجتماعی به عنوان طرفداران خوردند تا اخبار.

اپل در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی در ژوئن 22 به دنبال یک مدل مشابه نگه داشتن اطلاعیه ها و تظاهرات ، طرفداران خوشحال به نظر می رسد.

“می تواند اپل که slickly صحنه حوادث را تنظیم نوار بالا برای محصول unveilings کشش مجازی کلیدی با شکوفایی و استعداد خود را در شخص extravaganzas و بدون کف زدن جمعیت?” CNET سردبیر کانی گولیلمو نوشت: پس از این رویداد. “پاسخ قضاوت توسط واکنش من شنیده ام از توسعه دهندگان صنعت تحلیلگران کاربران و حتی بسیاری از ما روزنامه نگاران که میرم هم با عجله برای صندلی: بله. و مجازی رویداد ممکن است شروع به از بیشتر به آمده است.”

در حال حاضر مایکروسافت خواهد شد که دیگر فرصتی برای صحبت به آن طرفداران ایکس باکس در جولای 23. همراه با خواهر ما سایت GameSpot, CNET جهانی تیم را پوشش میدهد مایکروسافت در رویداد نیز از دیگر برنامه های همایش است که باید منتقل آنلاین. و ما پوشش را شامل خواهد شد به روز رسانی در زمان واقعی و تفسیر و تحلیل شما فقط می توانید از اینجا دریافت کنید.

همچنین نگاه کنید به: چگونه به گسترش زندگی خود PS4 و Xbox One

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>