جرمی کلارکسون تایید شده نشان می دهد که کار تغییر کرده است می گوید: Keir Starmer

Keir Starmer استقبال کرده تایید از سابق Top Gear مجری جرمی کلارکسون نشان می دهد آن است که یک علامت “که مردم شروع به توجه است که حزب کارگر تغییر کرده است”.

آقای کلارکسون, یک دوست شخصی دیوید کامرون و دیرین حزب محافظه کار گفت: در تعطیلات آخر هفته او به طور بالقوه می تواند رای کار برای اولین بار تحت آقا Keir هر چند او شوخی که او نمی مانند رهبر جدید مدل موی.

در مورد مجری نظرات آقا Keir گفت LBC رادیو: “من بسیار خوشحال به آرای مردم به عنوان بسیاری که ممکن است… آیا من به تغییر مدل موهای برای هر تک رای ما باید به صبر کنید و ببینید.

“من بسیار خوشحالم که مردم شروع به توجه است که حزب کارگر تغییر کرده است و این خوب است.”

آقا Keir رهبری رأی هستند با شکوه کسانی که از همه پیشینیان خود را به عنوان رهبر مخالفان پس از تونی بلر نشان می دهد که او شخصا با مردم محبوب است.

این است با این حال هنوز برای ترجمه به رای با نظر سنجی هنوز هم نشان دادن کار به طور مداوم در پشت محافظه کاران و در عین حال برای رسیدن به بالاترین سطح از پشتیبانی این نظرسنجی دوره قبلی مجلس است.

آقای کلارکسون ارائه Top Gear از سال 2002 تا سال 2015 زمانی که او اجازه رفتن توسط بی بی سی پس از یک اتهام حمله به یک تولید کننده. او در حال حاضر ارائه یک احیا نسخه gameshow که می خواهد به یک میلیونر؟.

همچنین صحبت کردن در همان برنامه های رادیو آقا Keir پیشنهاد معلمان اتحادیه های کارگری بودند و نه به سرزنش برای تاخیر در گرفتن کودکان به مدرسه است.

همچنین ثبت سوال توسط بوریس جانسون پرسیدن نظرات خود را در موضوع, آقا, Keir گفت: “بله مدارس امن برای برخی از کودکان به رفتن به در حال حاضر. بچه ها در مدرسه است. و من می خواهم تمام فرزندان خود را در مدرسه در ماه سپتامبر است.”

او افزود: “من در واقع نمی خرید خود را [نخست وزیر] استدلال که این معاملات اتحادیه که باعث مشکلات.

“آنچه در این مورد نیاز بود که رهبری در بالا و یک طرح. و رک و پوست کنده هر مدرسه با من صحبت کرده است گفت: آن پایین می آید به فضای آنها کردم. اگر آنها مقدار زیادی از فضای آنها می توانید آن را انجام دهید اگر آنها نمی, آنها نمی توانند.

جرمی کلارکسون (گتی)

“روز مدارس تعطیل شد نخست وزیر باید در تنظیم یک برنامه برای گرفتن آنها را به عقب باز است.

“آیا شما نیاز به قبل از فاب آیا شما نیاز به بیشتر کلاس های درس ساخته شده است ؟ است وجود دارد یک کتابخانه یا مرکز شما می توانید استفاده کنید ؟ اینها کارهای عملی ما مورد نیاز است.”

اد میلیبند نیز انتقاد خود را 2019 مانیفست گفتن شنوندگان که آن را “بیش از حد” و این که “مردم باور نمی کند هر چه در آن است”. او پیشنهاد کرد یک بعدی کوتاه تر خواهد بود.

عطف به این موضوع از یهودستیزی در حزب کارگر آقا Keir در دفاع از تصمیم خود برای اخراج سابق خود رهبری رقیب ربکا طولانی بیلی برای به اشتراک گذاشتن یک مقاله مستقل است که در آن بازیگر Maxine Peake تکرار یک ادعا یهودستیزانه تئوری توطئه.

“حزب در حال آمدن است با هم و گرد هم می آیند در سه ماه گذشته. این است چیزی برای انجام با سمت چپ یا راست در حزب” او گفت: این برنامه.

او افزود: “من می خواهم برای متحد کردن حزب ما اما من نیز مصمم به مهر می کردند ، من فکر می کنم این دو می توانند با هم.”

پرسید که آیا او را به اقدام مشابه و گونی سایه دولت محلی, منشی, Steve Reed برای توصیف میلیاردر یهودی ریچارد دزموند به عنوان یک “puppetmaster” آقا Keir گفت: “من را دیده اند که صدای جیر جیر و من نگاهی به آن زمانی که من در پایان در اینجا … من آن را دیده نمی توانم نیست مورد بحث آن را با استیو, اما من انجام خواهد داد.”

در مورد این مسئله که آیا شاهزاده اندرو باید با ما همکاری پلیس به دنبال اقدامات Ghislaine ماکسول و جفری اپستین او گفت: “مهم نیست که شما از همکاری با مقامات اجرای قانون زمانی که آنها نیاز شما را به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>