Huawei: 5G تصمیم گیری ساخته شود ‘در ماه’ می گوید: وزیر فرهنگ

الیور Dowden گفت: هر گونه تغییر به Huawei نقش در توسعه انگلستان 5G شبکه تلفن همراه اعلام خواهد شد در عرض چند هفته به او پیشنهاد یک گزارش اطلاعات ما در بر داشت تحریم ها داشته اند “تاثیر قابل توجهی” در این شرکت قابلیت اطمینان.

فرهنگ دبیر سخنان آمده در میان گزارش بوریس جانسون است تا نقشه های به نوار چینی غول ارتباطات از راه دور دسترسی به شبکه تلفن همراه در یک تغییر عمده در سیاست های دولت است.

نخست وزیر به چراغ سبز برای Huawei در اوایل این سال با وجود مواد منفجره دیپلماتیک با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت – اما شده است وجود دارد رشد اتمی در رده های محافظه کار بیش از این شرکت دسترسی به شبکه 5G.

صحبت های روز دوشنبه آقای Dowden تایید او دریافت گزارش از National Cyber Security Centre (NCSC) روی Huawei تناسب در پی تحریم های شدید در این شرکت از ما.

به گزارش روز یکشنبه بار این گزارش را ادعا می کنند تحریم ها را مجبور خواهد کرد تا این شرکت به استفاده از فن آوری است که “غیر قابل اطمینان”.

سوال در مورد این مسئله در LBC رادیوکابینه وزیر رفت: “در رابطه با Huawei ما تا به حال این ما تحریم های یک زن و شوهر از سال پیش. من خواسته National Cyber Security Centre به تجزیه و تحلیل تاثیر آنها.

“به نظر می رسد به احتمال زیاد آنها در حال رفتن به یک تاثیر قابل توجهی در قابلیت اطمینان, Huawei, من فقط دریافت که توصیه من بحث خواهد شد که با نخست وزیر و اگر وجود دارد هر گونه تغییر در سیاست ناشی از آن من خواهد شد را اعلام کرد.”

او افزود: “من قطعا هدف برای انجام این کار قبل از مجلس افزایش می یابد برای تعطیلات تابستانی تا اواخر این ماه.”

در یک مصاحبه جداگانه در BBC Radio 4 امروز برنامه آقای Dowden گفت: “بله من (دریافت National Cyber Security Centre گزارش) و با مقامات ما در حال حاضر آن را بررسی و درک مفاهیم آن است.”

“هدف از راه اندازی این مشاوره از NCSC است که برای درک مفاهیم تحریم ها. واضح است که آمریکا حاضر خواهد شد با چالش های, و این چیزی است که مشاوره در مورد است.”

در یک مقاله رئیس سابق MI6 آقا John Sawers گفت: انگلستان بود “یک تعادل منطقی در محدود کردن” این شرکت نقش در 5G شبکه زمانی که نخست وزیر به این شرکت پیش بروید در ماه ژانویه است.

اما نوشتن در فایننشال تایمز افزود: “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انگیزه برای تلاش برای از بین بردن Huawei می تواند مورد بحث است. اما آخرین آمریکا در پایان ماه ژوئن و در هفته گذشته به این معنی نیست که غیر قابل اعتماد-تامین کنندگان چینی برای Huawei دیگر می تواند کار با این شرکت است.

“انگلستان سرویس های اطلاعاتی می تواند در نتیجه دیگر ارائه مورد نیاز اطمینان داد که چینی ساخته شده تجهیزات است که هنوز هم امن برای استفاده در انگلستان مخابرات شبکه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>