Elon Musk نشان می دهد $69.420 تسلا کوتاه کوتاه – CNET


Elon Musk

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk نشان می دهد limited-edition, کوتاه, هزینه $69.420.

معاونت/گتی ایماژ

تسلا را راه اندازی کرده limited-edition کوتاه, کوتاه, هزینه “$69.420” مدیر عامل Elon Musk نشان داد در یک توییت در روز یکشنبه. همانطور که از صبح روز دوشنبه, قرمز, ساتن, شلوار گرم هستند و در حال حاضر به فروش می رسد.

مشک است که شوخی در مورد فروش کوتاه, کوتاه, قبل از به نظر می رسد مصرف واکسن در کوتاه فروشندگان و سرمایه گذاران که شرط در برابر تسلا.

قیمت کوتاه است که به احتمال زیاد یک مرجع برای, خوب, علف های هرز, بلکه $420 قیمت سهم تسلا پیشنهاد مدیر عامل در یک سال 2018 صدای جیر جیر که با توجه به شرکت های خصوصی. این توییت باعث شد ایالات متحده اوراق بهادار کمیسیون به شکایت مشک و خواستار حذف او از تسلا. مشک است و پس از حل و فصل اختلاف و پا را به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت.

شورت ویژگی کلمه “S3XY” در طلا در پشت, در یک مرجع به تسلا مدل ماشین. “اجرا مانند باد و یا سرگرم مانند Liberace با ما ساتن قرمز و طلا تر و تمیز طراحی” به شرح شلوار می خواند. “لذت بردن از راحتی استثنایی از بسته شدن بل.”

تسلا به فروش می رساند طیف وسیعی از لباس و اسباب بازی و لوازم جانبی از جمله 600 دلار تسلا مدل S برای کودکان و نوجوانان. سازمان خسته کننده شرکت معروف به فروش می رسد یک شعله افکن.

تسلا نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>