نژاد در حال مرگ رها قدرتمند اولین EP

راک-n-رول سه گانه نژاد در حال مرگ — واقعی گروه گاراژ که خواستار خدمات خودرو صفحه اصلی فروشگاه — منتشر کرده است سنگین-ضربه EP معرفی خود به Okanagan صحنه موسیقی.

چهار آهنگ EP Unchained, بازدید, سخت, راه اندازی گروه به مقدم در حالی که از محدوده خود را.

“ما نمی خواهم به بازی را پوشش می دهد, ما شروع به نوشتن آهنگ ها از روز اول گفت:” روری Ormiston که در باس و خواننده.

“رانندگی کند این نوع از آهنگ مورد عجله را از طریق زندگی است.

“وجود دارد یک شعر که” من بوده ام در حال اجرا بیشتر از زندگی من/تعقیب همه این رویاهای من/هرگز زمان به چشمک زدن/همیشه به نظر می رسد برای تصویب به من.’ آن را در مورد چگونه من مشغول به کار تصادفی مشاغل و فقط واقعا نمی رفتن هر دلیل مایل به حال یک نوازنده پس از این آهنگ در مورد یادگیری برای گرفتن تمام فرصت های خود را و تعقیب رویا.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: در حال ظهور LGBTQ2 نوازندگان برجسته در Kelowna, B. C., کنسرت, سری

خود را قدرت و پانچ به اوردرایو است استفان رولان (درامز) و نگه داشتن آن ریگ احساس رولان ثبت طبل کردن کف از کلونا کرایسلر خدمات فروشگاه که در آن آنها تمرین مهارت خود را.

“هر چیز دیگری بود که در استودیو انجام می شود اما ما در واقع مجموعه تا 30 میکروفون در فروشگاه اینجا به انجام طبل برای EP آهنگ” گفت: رولان.

ادامه مطلب: هنرمند جمعی حرکت به فضای جدید در کلونا

اعضای گروه باید وقت خود را صرف در طول COVID-19 مستند کار در تکمیل آنها EP و به هدر رفتن هیچ زمان کار بر روی اولین آلبوم خود را در حال حاضر است که آنها در نهایت گرد هم می آیند.

“من با روری و روری بود به جلو و عقب با موسیقی خود را و آن را تا چند سال بعد از ما فارغ التحصیل شد که ما تصمیم گرفتیم اجازه انجام کاری با این” گفت: Dacoda Nevens در گیتار.

برای گوش دادن به مرگ نژاد EP Unchained, بازدید وب سایت خود را www.dyingbreed.ca

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>