Coronavirus ردیابی: کجا هستند Covid-19 عفونت نرخ خونتان در انگلستان ؟

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مناطق مختلف در انگلستان در حال تجربه افزایش جدید کروناویروس موارد با مکان در شمال غرب ظاهر می شود بیشتر در معرض خطر ابتلا به موج دوم از عفونت های مشابه به یک دیده می شود که در لستر.

آخرین آمار و ارقام از بهداشت عمومی انگلستان فاش برادفورد و همسایه Kirklees در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان دیده می شود تعداد زیاد روزمره از موارد تایید شده در روز های اخیر.

بالاتر میزان عفونت در لستر باعث شد که دولت برای معرفی یک محلی مستند تنها چند هفته پس از در سراسر کشور مهار اقدامات برای اولین بار شروع به سهولت.

پس لستر را مستند هفته گذشته اپیدمیولوژی پروفسور نیل فرگوسن هشدار داد که بیشتر ترجمه مستندات در انگلستان “اجتناب ناپذیر”.

دولت سابق مشاور گفت که حدود 8 درصد از جمعیت بریتانیا تا کنون آلوده شده است که این بیماری همه گیر است که هنوز در “مراحل اولیه”.


لستر باقی مانده بدترین منطقه آسیب دیده در انگلستان از نظر تجمعی مورد رای با بیش از 1000 نفر در هر 100 ، 000 ساکنان شده آلوده Covid-19.

مناطق دیگر را تجربه کرده اند به طور مشابه مورد نرخ شامل Ashford در کنت و Barrow-in-Furness در Cumbria اما هر دو مکان را دیده اند موارد جدید سقوط قابل ملاحظه ای از مه.


نرخ جدید کروناویروس عفونت در اشفرد شروع به صاف کردن در اوایل ماه ژوئن با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط PHE. در مقابل روزانه موارد در لستر به نظر می رسد به سرعت در اطراف همان زمان.
مشابه افزایش رخ داده در Kirklees با وجود این منحنی در ابتدا ظاهر می شود به پهن کردن یک ماه پیش. تعداد روزانه موارد به طور مداوم کاهش یافت و به زیر 20 در هفته اول ماه ژوئن قبل از خونتان به بیش از 40 در 11 ژوئن.در برادفورد تعداد موارد جدید قابل توجهی کاهش یافت و در اواخر ماه مه قبل از افزایش دوباره در طول ماه ژوئن است. بر خلاف Kirklees اما میزان عفونت های جدید به نظر می رسد یک بار دیگر کند.خوشه هایی از انتقال به احتمال زیاد همچنان به عنوان مستند محدودیت های سراسر کشور در ادامه به برداشته شود به گفته پروفسور فرگوسن.

“آنچه بسیار مهم است که ما در تشخیص اولیه آن و اتخاذ اقدامات لازم به محلی کاهش انتقال دوباره,” او گفت:.

“کسانی که در مناطق [در شمال غرب هستند] به وضوح از نگرانی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>