Coronavirus: دولت به سرمایه گذاری £111m در کارآموزی برای افراد جوان به عنوان بخشی از پست-Covid بازیابی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دولت به سرمایه گذاری بیش از £110 در کارآموزی برای افراد جوان به عنوان بخشی از برنامه به kickstart اقتصاد زیر coronavirus بحران است.

کسب و کارهای جدید ارائه کارآموزی در انگلستان را دریافت 1000 پوند جایزه به ازای هر کارآموز تحت £111 میلیون طرح در حالی که واجد شرایط برای طرح های است که به طور گسترده برای اطمینان بیشتر در افراد جوان می تواند دسترسی به آموزش با کیفیت بالا.

صدراعظم Rishi Sunak تنظیم شده است انتظار می رود به اعلام اقدامات جدید برای 18-24 ساله روز چهارشنبه به عنوان او پرده یک استراتژی اقتصادی برای مقابله با پیامدهای Covid-19 همه گیر است که آمار افراد جوان در کار بسیار سخت است.

شواهد نشان می دهد که کارکنان زیر 25 سال هستند و حدود دو و نیم برابر بیشتر احتمال دارد به کار در یک بخش که تعطیل کرده است با توجه به بحران وزارت خزانه داری گفت.

چند میلیون سرمایه گذاری را با هدف به سه برابر تعداد کارآموزان در انگلستان – نزدیک به 15000 نفر در زمان کارآموزی در 2018-19 – و همچنین افزایش بودجه ارائه دهندگان دریافت برای آموزش.

به عنوان بخشی از یک traineeship ابتکار که طول می کشد از شش هفته تا شش ماه جوان, مردم دریافت, ریاضی, زبان انگلیسی و نوشتن CV آموزش و همچنین به عنوان راهنمایی در مورد آنچه که انتظار می رود در محل کار وزارت خزانه داری گفت.

یک سخنگوی وزارت خزانه داری گفت: “دولت در حال ساخت موجود سه برابر بیشتر از بودجه را به ارائه دهندگان خدمات در این سال به پرداخت سه برابر تعداد کارآموزان و همچنین افزایش بودجه ارائه دهندگان دریافت برای آموزش.

“کسب و کار را نیز دریافت 1000 پوند پاداش پرداخت از سوی دولت برای هر کارآموز آنها را به یک تجربه کاری دادن به.

“کارفرمایان که جدید هستند به ارائه کارآموزان با تجربه کاری و یا خود را در حال رشد موجود ارائه خواهد شد و همچنین واجد شرایط برای پرداخت.

“شواهد نشان می دهد که سه چهارم از 18 تا 24 ساله که کامل کارآموزی در حرکت به اشتغال و یا ادامه تحصیل در عرض 12 ماه.”

گسترش طرح خواهد شد در محل در انگلستان از ماه سپتامبر سال 2020 است.

دولت گفت آن را نیز ارائه £22 میلیون به تفویض دولت در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی برای طرح های مشابه.

بودجه ارائه شده برای بیش از 30 ، 000 مکان های اضافی در بخش مبتنی بر کار آکادمی وزارت خزانه داری اضافه شده است.

دولت همچنین اعلام کرد £1.57 میلیارد دلار بسته حمایتی به “محافظت” آینده از بریتانیا و موزه ها و گالری ها و تئاتر.

مستقل سینما, میراث فرهنگی و سالن های موسیقی نیز واجد شرایط اضطراری کمک های مالی و وام.

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>