کانادا بازیگر نیک کردرو, 41, می میرد پس از ماهها نبرد با COVID-19 عوارض

تونی نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش اول مرد نیک کردرو, 41 سالگی پس از یک ماه-نبرد طولانی با عوارض ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

همسرش آماندا Kloots ارسال شده در Instagram یکشنبه شب.

“عزیزم شوهر, گذشت, این, صبح,” او نوشت. “او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ این زمین است.”

مشاهده این پست در Instagram

خدا به فرشته ی دیگر در آسمان در حال حاضر. عزیزم من شوهر در گذشت این صبح است. او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ زمین. ⠀ من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا. قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او. نیک بود مانند یک نور روشن است. او همه را دوست, عاشق گوش دادن کمک و به خصوص صحبت کنید. او باور نکردنی بازیگر و نوازنده است. او عاشق خانواده اش و دوست داشت که یک پدر و شوهر است. الویس و من دست او را در همه چیز کار می کنیم هر روز. ⠀ به شکافهای فوق العاده, دکتر, دکتر David Ng شما بودند من مثبت دکتر! نه وجود دارد بسیاری از پزشکان شما می خواهم. نوع هوشمند و مهربان قاطعانه و همیشه مشتاق به گوش دادن به ایده های دیوانه و یا تماس دیگری دکتر برای من برای نظر دوم. شما یک الماس در خشن. ⠀ ⠀ من نمی تواند شروع به تشکر از هر کس به اندازه کافی برای outpour از عشق و حمایت و کمک ما را دریافت کرده ام و این آخرین 95 روز. شما هیچ ایده چقدر شما برداشته روح من در 3 بعدازظهر هر روز در جهان به عنوان سنگ شکافهای آهنگ زندگی خود را. ما سنگ آن را به امروز او را به نگه داشتن دست خود را. من به عنوان سنگ خط آخر به او “آنها شما را به جهنم اما شما نور را از نور خود را ، زندگی خود را” من لبخند زد چرا که او قطعا قرار داده تا مبارزه. من شما را دوست دارم برای همیشه و همیشه شیرین من ، ❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط AK! ⭐️ (@amandakloots) در

Kloots نوشت: از درد او در به اشتراک گذاشتن اخبار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا,” او نوشت. “قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او.”

“نیک بود چنین نور” Kloots نوشت. او توضیح داد که او را به عنوان “هر کس دوست” کسی که “دوست داشتم به گوش کمک کند و به خصوص صحبت کنید.”

“او باور نکردنی بازیگر و نوازنده است. او عاشق خانواده اش و دوست داشت که یک پدر و شوهر است. الویس و من دست او را در همه چیز را ما انجام می دهیم, روزمره,” او نوشت: با اشاره به تنها فرزند.

ادامه مطلب: نیک کردرو را می گوید او coronavirus نبرد ‘سراشیبی,’ شکسته شدن اشک در ویدئو

Kloots همچنین ادای احترام به کردرو دکتر: “به نیک فوق العاده, دکتر, دکتر David Ng شما بودند من مثبت دکتر! نه وجود دارد بسیاری از پزشکان شما می خواهم. نوع هوشمند و مهربان قاطعانه و همیشه مشتاق به گوش دادن به ایده های دیوانه و یا تماس دیگری دکتر برای من برای نظر دوم. شما یک الماس در خشن.”

او سپس با تشکر از همه برای “این outpour از عشق و حمایت و کمک ما را دریافت کرده ام و این آخرین 95 روز است.”

همیلتون متولد برادوی ستاره بستری آغاز شد و در پایان ماه مارس. او بستری در ICU در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس کالیفرنیا.

در اوایل ماه ژوئن, Kloots, 38 نوشت: در Instagram در مورد اینکه او چگونه بوده است گفت: “چند بار که او آن را ندارد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هر روز او هنوز با ما یک معجزه است” پس در آن زمان گفت.

کردرو تجربه کرده بودند عوارض در طول درمان خود را برای COVID-19 از جمله عفونت ریه و لخته شدن خون در پای راست خود را. Kloots اعلام کرد در اواسط ماه مه است که تا به حال از خواب بیدار شده تا از یک پزشکی ناشی از کما پس از داشتن پای راست خود را قطع تنها چند هفته پیش از آن.

ادامه مطلب: نیک کردرو کانادا در برادوی, star, دوره نقاهت بعد از قطع پا به علت coronavirus

در جولای 2, او گفت: کردرو ممکن است نیاز به یک پیوند ریه.

“نظم در زندگی نوع زندگی که من می دانم من می خواهم به زندگی می کنند که یک راه طولانی و دور و بسیاری از چیزهایی را که باید به خط برای نیک به یک نامزد که” Kloots گفت: میزبان نمایش گیل شاه در قبل از ضبط مصاحبه در CBS This Morning.

(L-R) Amanda Kloots and Nick Cordero attend the Beyond Yoga x Amanda Kloots Collaboration Launch Event on August 27, 2019 in New York City with their son Elvis.
(L-R) Amanda Kloots و نیک کردرو حضور فراتر از یوگا x آماندا Kloots همکاری راه اندازی رویداد در آگوست 27, 2019 در شهر نیویورک با پسر خود الویس. Noam Galai/گتی ایماژ برای فراتر از یوگا

Kloots نگه داشته است او در رسانه های اجتماعی به روز با اخبار از کردرو بستری و عوارض مختلف در طول سه ماه گذشته. مردم پس از او حماسه ای را از شوهرش ترانه زندگی خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شما هیچ ایده چقدر شما برداشته روح من در 3 بعدازظهر هر روز به عنوان جهان خواند نیک آهنگزندگی می کنند زندگی خود را,” او نوشت: یکشنبه شب.

خانواده اش را خواند به او در صبح روز یکشنبه ،

ادامه مطلب: مشاهیر و چهره های عمومی است که تست کردم مثبت برای coronavirus

“ما سنگ آن را به امروز او را به نگه داشتن دست خود را. من به عنوان سنگ خط آخر به او گفتند شما را به جهنم اما شما نمی (اجازه) آنها شما را بکشند نور ، زندگی می کنند زندگی خود را’ من لبخند زد چرا که او قطعا قرار داده تا مبارزه” Kloots نوشت. “من شما را دوست دارم برای همیشه و همیشه شیرین من است.”

مردم نوشته شده در مورد غم و اندوه خود را بیش از کردرو مرگ در توییتر مدت کوتاهی پس از خبر شکست یکشنبه شب.

“RIP نیک کردرو! تسلیت من به شما آماندا که مبارزه و دوست داشتنی خیلی سخت….خیلی متاسفم برای او کوچک است. قلب من است که با شما ایم” برنده جایزه اسکار بازیگر Viola Davis.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من نمی دانم که نیک کردرو شخصا اما من می خواهم زیر شده است سفر خود را از آنجا که او در بیمارستان بستری شد با covid 95 روز پیش. او جنگیدند و امروز او خود را از دست نبرد. چه غم انگیز از دست دادن همسر و کودک” نوشته کمدین ثروت Feimster.

همیلتون خالق Lin-مانوئل میراندا به نام مرگ او را “ویرانگر است.”

“چه ضرر چه نور است. تمام قلب را با آماندا و خانواده اش امشب.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جین روزنتال از بنیانگذاران جشنواره فیلم ترایبکا نوشت از غم و اندوه از دست دادن “ما دوست و Bronx Tale عضو خانواده است.”

“او جنگیدند این ویروس با همه ممکن است خود را. عشق ما و نماز را به نیک و همسر آماندا و پسرش الویس.”

بازیگر Zach Braff نوشت کردرو درگذشت کمی قبل از ظهر روز یکشنبه.

“نیک کردرو گذشت در 11:40am می باشد امروز با او و در کنار او. من می توانم صادقانه به شما بگویم که من هرگز ملاقات مهربانتر انسان بودن” او است.

“من سپاسگزار برای زمان ما بود.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کردرو را حرفه ای درگیر بازی اراذل و اوباش سرباز در برادوی در سال 2014 در وودی آلن در سال 1994 فیلم اقتباسی از Bullets Over Broadway.

او یک جایزه تونی نامزدی برای بهترین بازیگر برجسته در موسیقی برای این نقش است. او از نقل مکان به لس آنجلس به ستاره Rock of Ages. او به نظر می رسد در چندین قسمت از Blue Bloods و Law & Order: Special Victims Unit.

به گزارش آسوشیتد پرس coronavirus نهفته است دیگر جانبازان از برادوی نیز از جمله بازیگران دنی Burstein, Tony Shalhoub, برایان استوکس Mitchell, گاوین کریل, Aaron Tveit, Laura Bell Bundy و آهنگساز David Bryan.

آن را نیز ادعا کرد که زندگی تونی برنده نمایشنامه نویس Terrence McNally.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در سطح جهانی این ویروس منجر شده است در حدود 11.5 میلیون نفر و بیش از نیم میلیون مرگ و میر با توجه به داده های ردیابی توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

— با فایل های جهانی, خبرنگاران, همین Mitchell, آدم والیس آسوشیتد پرس

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>