بوریس جانسون اخبار – زنده: Raab پرده تحریم های جدید برای مقابله با ‘پول خون’ به عنوان ساعت به Huawei 5G تصمیم ‘در هفته

بوریس جانسون به نظر می رسد به سرزنش مراقبت از صاحبان خانه برای بالا مرگ و میر از coronavirus به عنوان آمار و ارقام جدید نشان داد از هر پنج coronavirus عفونت در اوج این بیماری همه گیر در انگلستان در میان بیمارستان و مراقبت در منزل کارکنان.

نخست وزیر همچنین از مردم خواست تا به “مسائل این تا” پس از بیان شوک در رفتار برخی از مصرف کنندگان به عنوان مستند بود کاسته بیش از آخر هفته.

اسکاتلند و ولز نیز در بیشتر مراحل به سهولت مستند محدودیت در روز دوشنبه در حالی که انگلستان در بخش هنر اعطا شد به شدت مورد نیاز تاسیسات £1.57 میلیارد دلار در بودجه دولت اجازه می دهد موزه, گالری, سالن موسیقی زنده و مستقل سینما و دیگران برای دسترسی اضطراری کمک های مالی و وام.

در ضمن انگلستان افسر ارشد پزشکی دکتر جنی Harries گفت: بسیاری از 92,000 کودکان در حال حاضر محافظ توصیه می شود برای جلوگیری از انجام این کار تا پایان ژوئیه با کالج سلطنتی پزشکان اطفال و بهداشت کودک اعلام اندازه گیری غیر ضروری برای “اکثریت” از افراد جوان است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای liveblog به بار:

   center no-repeat #999999;cursor:pointer;top:-1px; border-radius: 0px 0px 2px 2px;”>↵

یک پنجم از coronavirus تست پردازش, دولت اذعان می کند

وزیران متهم شده اند “dodging موشکافی” پس از آن اعلام شد که دولت برای جلوگیری از انتشار آمار در تعداد زیادی از مردم تست شده برای coronavirus روزانه.

اعلام شد که آمار و ارقام رسمی نشان داد که یک پنجم از آزمون در دسترس ساخته نشده است پردازش شده است. خیابان داونینگ تایید کرد که برخی از افرادی که درخواست برای صفحه اصلی-تست کیت نمی بازگشت آنها را هر چند معلوم نیست چه نسبت این را از تعداد کل فرآوری نشده انجام شد.

تماس با ردیابی برنامه هنوز آماده نیست

هنوز هم وجود دارد هیچ تاریخ برای زمانی که دولت coronavirus تماس با ردیابی برنامه خواهد شد نورد از برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری است.

ارائه شواهد به مجلس اعیان علم کمیته در روز دوشنبه بارونس Dido هاردینگ که رهبری دولت را تست و ردیابی خدمات گفت که او نمی تواند به یک تاریخ برای زمانی که برنامه ممکن است آماده شود.

 

افراد جوان رانندگی گسترش coronavirus در آریزونا

تعداد تایید coronavirus موارد در آریزونا در حال حاضر پیشی گرفته 100,000 با بیش از 3200 نفر در بیمارستان است.

مقامات بهداشتی دولت گفت که بیش از 62,000 از 101,441 موارد گزارش شده تا کنون شامل افراد جوانتر از 44.

بیمارستان ظرفیت ایالت در حال حاضر حدود 89 درصد است.

تبلیغات

باغ آبجو بازگشایی در اسکاتلند

اسکاتلندی رهبری به باغ آبجو و کافه ها به عنوان آنها بازگشایی در سراسر اسکاتلند در روز دوشنبه.

برخی از مصرف کنندگان در صف برای بیش از یک ساعت به عنوان فضاهای باز در بارها و رستوران ها اجازه داده شد برای باز کردن برای اولین بار در 13 هفته.

 

که در آن در حال Covid-19 عفونت نرخ خونتان در انگلستان ؟

مناطق مختلف در انگلستان در حال تجربه افزایش جدید کروناویروس موارد با مکان در شمال غرب ظاهر می شود بیشتر در معرض خطر ابتلا به موج دوم از عفونت های مشابه به یک دیده می شود که در لستر.

آخرین آمار و ارقام از بهداشت عمومی انگلستان فاش برادفورد و همسایه Kirklees در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان دیده می شود تعداد زیاد روزمره از موارد تایید شده در روز های اخیر.

میامی خاموش رستوران ها و سالن های ورزشی

فلوریدا بزرگترین شهرستان, دستور, رستوران ها و سالن های ورزشی بسته دوباره شنبه به دلیل افزایش در تایید coronavirus موارد و hospitalisations.

در فلوریدا میامی-Dade County, جمعیت 2.7 میلیون شهردار کارلوس Gimenez صادر اضطراری جهت بسته شدن رستوران ها و برخی دیگر از مکان های سرپوشیده از جمله ورزشگاه و اجاره برای تعطیلات هفت هفته پس از آنها مجاز به بازگشایی شده است.

“ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که بیمارستان های ما همچنان به نیروی انسانی لازم برای صرفه جویی در زندگی” Gimenez در بیانیه ای گفت.

سالن مو و فروشگاه ها باز باقی خواهد ماند همراه با استخر هتل و اردوهای تابستانی. سواحل را بازگشایی در این شهرستان در روز سه شنبه پس از بسته شدن بیش از آخر هفته. “اما اگر ما با دیدن ازدحام مردم و زیر بهداشت عمومی قوانین من مجبور خواهد شد به نزدیک سواحل دوباره” شهردار هشدار داد.

موارد تایید شده در حال افزایش در 41 از 50 ایالت به علاوه منطقه کلمبیا و درصد آزمون آینده را مثبت برای این ویروس در حال افزایش است در 39 متحده است.
 

تبلیغات

میخانه ثبت نام گریز ‘ایجاد خطر عظیمی’

سیراب به پایین هدایت برای بارها و رستورانها و ایجاد یک “خطر عظیم” که بیشتر شیوع کروناویروس نمی خواهد بود قادر به ترسیم بهداشت عمومی مدیران هشدار داده اند.

آن را به حال شده است انتظار می رود که سالن مورد نیاز خواهد بود برای ضبط جزئیات تماس از مشتریان پیش از بازگشایی در آخر هفته به طوری که در صورت Covid-19 شیوع مشتریان در معرض خطر می تواند شناسایی شود.

اما مقررات نهایی صادر شده در پنج شنبه شب گفت: این صرفا داوطلبانه و محلی بهداشت عمومی مدیران باید آمار را در آنچه به آنها گفته است قابل جمع و جور کردن و برگ های آنها را قادر به اقدام موثر به صورت محلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن رکود مربوط به کروناویروس خوشه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز گرفته است آمار قابل توجهی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان تحقیقات جدید نشان داد امکان ارتباط بین رئیس جمهور شیرجه رفتن در حمایت و افزایش تعداد موارد جدید در سراسر کشور.

رئیس جمهور تصویب کاهش یافته است سریع ترین در 500 شهرستان رنج می برند از 28 مرگ و میر ناشی از Covid-19 به ازای هر 100 ، 000 نفر با توجه به آخرین اطلاعات از مرکز تحقیقات پیو.
 

ما موارد تا 2,886,267

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گزارش کرده است 44,361 موارد جدید آوردن مجموع به 2,886,267 موارد از 4 بعد از ظهر و در 5 جولای.

تعداد مرگ و میر افزایش 235 به 129,811.

تبلیغات

جدید مرگ و میر در ایرلند

چهار موارد مثبت Covid-19 اما نه بیشتر مرگ و میر ثبت شده در ایرلند ملی اضطراری برای بهداشت عمومی تیم گفت.

اقدام افسر ارشد پزشکی دکتر Ronan Glynn گفت که او نگران بود مشغول صحنه در دوبلین بیش از آخر هفته.

“اگر آن اتفاق نمی افتد در یک تکرار اساس امیدوارم ما خوب خواهد بود,” او گفت:.

“اگر همه چیز مانند است که در ادامه به اتفاق آن را اجتناب ناپذیر است که ما را به مشکلات اجرا در هفته ها و ماه آمده است.”
 

“مرد فروش جعلی دست sanitiser کشته’

کنیا معترضان یک ایستگاه پلیس را به آتش بعد از یک افسر به اتهام ضرب گلوله کشته شد یک مرد برای هاوکینگ جعلی ضد عفونی کننده دست با توجه به گزارش پلیس دیده می شود با مهر.

افسر پلیس شلیک سلاح خود را پس از یک استدلال کلامی با مرد فروش محصول تقلبی در فضای باز بازار در کیسیی شهرستان غرب کنیا روز یکشنبه این گزارش گفت:.

پس از تیراندازی به معترضان به سرعت فرود در ایستگاه پلیس سنگ پرتاب و تنظیم آتش آسیب رساندن به ایستگاه و در نزدیکی وسایل نقلیه.

چهارده افسر پلیس مجروح شدند و معترضان را پراکنده پس از یک “unquantified تعداد زنده و خالی مهمات استفاده می شد” در این گزارش گفت:.

افسر که شلیک سلاح خود را در حال حاضر در بازداشت به گزارش.

تبلیغات

بهداشت خواستار اقدام در NHS کمبود کارکنان

بیمه خدمات درمانی خواهد بود قادر به پاسخگویی به نیازهای بیماران مگر اینکه اقدام قابل توجهی صورت گرفته است برای مقابله با کمبود کارکنان یک ائتلاف بی سابقه ای از سلامت رهبران هشدار داده است.

پزشکی رویال کالج, NHS اتحادیه های کارگری و نهادهای نمایندگی ارشد بیمارستان و مدیران بهداشت و سلامت دیگر سازمان پیوسته اند با هم برای هشدار دادن به کارفرمایان در NHS انگلستان و دولت است که آنها باید در عمل برای اطمینان از خدمات سلامت نیروی کار شده است در پشتیبانی پی coronavirus.
 

   center no-repeat #999999;cursor:pointer;top:-1px; border-radius: 0px 0px 2px 2px;”>↵

انگلستان در دوره برای بزرگ شیوع بیماری’ در هفته های آینده هشدار می دهد که فرستاده

بریتانیا می تواند سمت چپ رو عمده شیوع Covid-19 coronavirus در هفته های آینده اگر, اجتماعی, فاصله, قوانین نادیده گرفته می شوند, یک فرستاده ویژه برای کسانی که هشدار داده است.

شنبه دیدم بسیاری از بارها و بارها باز کردن درهای خود را در انگلستان برای اولین بار در بیش از 100 روز به عنوان مستند اقدامات بودند کاسته اجازه می دهد تا صنعت مهمان نوازی به سر آن تجارت است.
 

دادگاه محلی در افغانستان مستند در آلمان

یک دادگاه در غرب آلمان لغو اضطراری coronavirus مستند های اعمال شده در شهر Guetersloh پس از حاکم که آن را نامتناسب.

محدودیت آورده بودند توسط نخست وزیر ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع پس از حدود 1500 کارگران در کشتارگاه آلوده شدند.

پس از آن به چالش کشیده شد توسط یک سرگرمی شرکت های دادگاه نشان داد که مقامات در زمان حال به اعمال هدفمند تر محدودیت.

“در آغاز oubtreak … مقدمه ای از قوانین سختگیرانه تر برای منطقه بود و نه غیر منطقی” آن گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

تبلیغات

پرواز مستقیم به یونان می توانند رزومه هفته آینده

دولت یونان تایید کرده است که پرواز مستقیم از انگلستان به همه فرودگاههای یونان می توانند رزومه در 15 جولای.

سخنگوی Stelios Petsas روز دوشنبه گفت: تصمیم گیری ساخته شده بود “در همکاری با دولت بریتانیا و پس از توصیه کارشناسان”.

یونان قبلا ممنوع تمام پرواز های از انگلستان با توجه به میزان coronavirus گسترش یافته است.

انگلیسی ها در میان برترین های توریستی بازدید کنندگان به یونان و بخش حساب برای حدود 20 درصد از اقتصاد یونان.

خواست که به تجدید نظر در برنامه گسترش coronavirus

بیش از 200 نفر از دانشمندان به نام برای سازمان بهداشت جهانی و دیگر اذعان کرد که coronavirus گسترش می تواند در هوا — یک تغییر است که می تواند تغییر برخی از اقدامات فعلی گرفته شده برای متوقف کردن بیماری همه گیر.

در نامه منتشر شده در این هفته در مجله بیماری های عفونی بالینی دو دانشمند از استرالیا و آمریکا نوشت که مطالعات نشان داده اند “فراتر از هر شک معقول است که ویروس ها منتشر شد در طول بازدم صحبت کردن و سرفه در microdroplets کوچک به اندازه کافی برای باقی می ماند در بالاترین نقطهء کشتی در هوا.”

که به مدت طولانی نگهداری می شود که این ویروس از طریق بزرگتر قطرات تنفسی اغلب زمانی که مردم سرفه یا عطسه که سقوط به زمین است. آن را رد کرده است امکان انتقال هوابرد به جز برای برخی در معرض خطر و روشهای پزشکی مانند زمانی که بیمار برای اولین بار قرار داده و در دستگاه تنفس.

در بیانیه ای در روز دوشنبه آژانس سلامت سازمان ملل متحد گفت: آن آگاه بود از این مقاله و بررسی آن با کارشناسان فنی.

اسکاتلند به سفر قرنطینه تصمیم “در روز”

Nicola Sturgeon گفت: دولت اسکاتلند خواهد شد تصمیم بر لغو این سفر قرنطینه “را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم”.

اولین وزیر گفت که “به احتمال بسیار زیاد” برای موافقت با سفر به کشورهایی شده است که طبقه بندی به عنوان کم خطر بود اما “به دنبال بیشتر از نزدیک در کشورهای در کهربا خطر گروه بندی که متوسط خطر متوسط”.

Ms ماهیان خاویاری گفت: اطلاعات ارائه شده تنها می رود تا 19 ژوئن اما اطلاعات بیشتر مورد نیاز بود با توجه به “افزایش نوسانات در سطح بین المللی در اطراف سطح ویروس”.

او اشاره کرد که برخی از قطعات از اسپانیا reimposed مستندات بیش از آخر هفته به دلیل خوشه در coronavirus موارد است.

تبلیغات

ساعت ‘مقصر مراقبت از صاحبان خانه برای مرگ و میر’

بوریس جانسون است که زیر آتش پس از ظاهر شدن به سرزنش مراقبت از صاحبان خانه برای بزرگ مرگ و میر از coronavirus در خواص خود را.

“ما کشف شده بیش از حد بسیاری از مراقبت از خانه واقعا به دنبال روش ها در راه است که آنها می توانند داشته باشند” نخست وزیر ادعا کرد بعد پرسید: در مورد دلایل تقریبا 20,000 مرگ و میر.

اما ویک Rayner, مدیر اجرایی ملی مراقبت های فروم گفت: “ارائه دهندگان مراقبت های منتقل شده به اتخاذ این روش های جدید به طور مداوم در سرعت و با صداقت است.”

و مایک Padgham رئیس مستقل مراقبت های گروه (ICG) گفت: “ما نباید وارد شدن به بازی سرزنش و آن اشتباه است به انتقاد مراقبت و پرستاری در خانه در این زمان است.”
 

بوریس جانسون سرزنش مراقبت از صاحبان خانه برای مرگ و میر ناشی از کوروناویروس

بوریس جانسون است که زیر آتش پس از ظاهر شدن به سرزنش مراقبت از صاحبان خانه برای بزرگ مرگ و میر از coronavirus در خواص خود را. “ما کشف شده بیش از حد بسیاری از مراقبت از خانه واقعا به دنبال روش ها در راه است که آنها می توانند داشته باشند” نخست وزیر ادعا کرد بعد پرسید: در مورد دلایل تقریبا 20,000 مرگ و میر.

نیروهای نظامی می تواند خروج از عراق بیش از Covid-19

سربازان انگلیسی می توانید انتخاب کنید برای پایان دادن به وظایف عملیاتی خود را در عراق اگر تهدید از coronavirus بدتر در کشور, یک وزیر دفاع گفته است.

جیمز Heappey شد در پاسخ به یک سوال از سایه وزیر دفاع Stephen مورگان درباره برنامه های احتمالی در نور یک موج اخیر در Covid-19 نفر در این کشور طی 24 ساعت گذشته.

او گفت: “به وضوح تئاتر فرمانده می تواند قضاوت در مورد درجه که خطر قرار گرفتن در معرض یک جمعیت با مقدار زیادی از Covid در آن است که ارزش عملیاتی نیاز دارد و این یک تصمیم گیری است که برای عملیاتی فرمانده.”

او افزود که این شامل “انتخاب ادامه با ما عملیاتی وظایف اگر آن ها تلقی می شود بیش از حد مخاطره آمیز است”.

عراق ثبت کرده است فقط بیش از 60 ، 000 مورد در مجموع و 2,473 مرگ و میر. آن است که در حال حاضر گزارش حدود 100 مرگ و میر در هر روز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>